کره شمالی آتش سوزی سه پرتابه به دریای کره جنوبی می گوید

صادر شده در:

کره شمالی اخراج سه ناشناس پرتابه به دریا در دوشنبه سئول نظامی گفت: دوم چنین سلاح آزمون توسط پیونگ یانگ در یک هفته.

تبلیغات

سه دستگاه از کار اخراج شدند در یک northeasterly جهت از Sondok منطقه در جنوب Hamgyong استان جنوبی ستاد مشترک در بیانیه ای گفت: بدون جزئیات بیشتر.

“نظامی است که نظارت های اضافی برای راه اندازی و حفظ آمادگی” به آن اضافه شده است.

یک سخنگوی در وزارت دفاع گفت: کره شمالی راه اندازی شد آنچه به نظر می رسد “موشک بالستیک(ع)” اضافه شده است هیچ نشانه ای از هر چیزی پایین آمدن در توکیو سرزمین یا منطقه انحصاری اقتصادی است.

تحلیلگران می گویند شمالی شده است در ادامه به اصلاح آن سلاح قابلیت های آن طولانی-مذاکرات هسته ای مذاکره با آمریکا شده اند که در یک وقفه پس از سقوط از هانوی اجلاس بین رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از یک سال پیش.

سه پرتابه شلیک شده با موفقیت از یک واحد حمل و نقل بانی Launcher (تلفن) خواهد بود “یک نقطه عطف” برای شمال را کوتاه برد موشک های بالستیک برنامه توییتی Ankit پاندا ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی.

Vipin نرنگ از موسسه تکنولوژی ماساچوست افزود: “کیم همچنان به آزمون بهبود و operationalise نیروی خود را.”

پس از هفته گذشته راه اندازی شمالی به رسانه های دولتی گفت: کیم تا به حال نظارت یک “دوربرد توپخانه” مته حمل تصاویر متعدد پرتاب موشک و سیستم های چند تا از بزرگتر کالیبر موشک اخراج در یک جنگل.

کره جنوبی گفت که راه اندازی به نظر می رسد دو کوتاه برد موشک های بالستیک-که ایران مسلح به شمال ممنوع است و از تست در شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه.

شخصی نامه

دوشنبه راه اندازی می آمد روز پس از کیم ارسال یک نامه شخصی به جنوب جمهور مون جائه در ارائه “آسایش” برای سریع شیوع کروناویروس جدید در کشور است.

کره جنوبی یکی از بزرگترین عفونت در مجموع خارج از چین با بیش از 7,300 در حالی که پیونگ یانگ اصرار دارد آن را تا به حال نه تنها مورد.

این پیام تا به حال به دنبال یک اقدام بی سابقه بیانیه ای توسط خواهر کوچکتر کیم یو جونگ زمانی که او berated سئول برای آن محکومیت پیونگ یانگ سلاح آزمون در هفته گذشته بود “واقعا بی معنی عمل” و “کاملا احمقانه”.

شمال انجام یک سری از آزمایشات سلاح در اواخر سال گذشته آخرین آنها در ماه نوامبر که آن را اغلب به عنوان راه اندازی چند موشک سیستم اگر چه دیگران آنها را به نام موشک های بالستیک.

آن را نیز انجام استاتیک موتور تست اخیرا در ماه دسامبر.

پیونگ یانگ مجموعه واشنگتن یک طرفه مهلت پایان 2019 به ارائه آن تازه امتیازات در ایران و در یک نشست در اواخر ماه دسامبر اعلام کرد کیم شمال دیگر در نظر گرفته خود را در آن moratoriums هسته ای و موشک بالستیک بین قاره ای آزمایش.

او همچنین تهدید یک تظاهرات جدید “سلاح استراتژیک” به زودی.

پیونگ یانگ است که در زیر مجموعه های متعددی از تحریم بیش از سلاح های خود را از برنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد و آمریکا و کره جنوبی و دیگران.

افزایش تنش ها در سال 2017 شد و پس از دو سال دیپلماسی هسته ای بین پیونگ یانگ و واشنگتن از جمله سه نشست بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما کمی پیشرفت ملموس ساخته شده بود.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>