شمال قوس سرمایه گذاری اعلام کرد برای اولین بار از $23 منگنز در آخرین صندوق

بدهی خصوصی مدیر صندوق شمالی قوس سرمایه گذاری اعلام کرد برای اولین بار بسته شدن آخرین آن صندوق شمالی قوس هند تاثیر صندوق افزایش 23 میلیون دلار در comitments از سرمایه گذاران بین المللی.

این هشتمین بدهی صندوق از شمال قوس پلت فرم و برای اولین بار به پردازنده سرمایه گذاران بین المللی. این اهداف کلی جسم از 100 میلیون دلار (از جمله greenshoe از 50 میلیون دلار).

کلید سرمایه گذاران در دید شامل PG تاثیر سرمایه گذاری پیشرو تاثیر جهانی شرکت سرمایه گذاری حمایت جهانی بازارهای خصوصی مدیر عامل سرمایه گذاری شرکای گروه Anthos صندوق و مدیریت دارایی هلند و کالورت تاثیر سرمایه نهادی تاثیر گذار مستقر در ایالات متحده است.

راوی Vukkadala, مدیر عامل شرکت, شمال, Arc سرمایه گذاری گفت: “خطر-تنظیم اسپرد اعتباری در خدمات مالی فضایی بسیار جذاب هستند و ما با هدف سرمایه گذاری بیش از 1,000 تومان کرور روپیه در دراز مدت سرمایه در موسسات مالی بیش از کوتاه مدت به ویژه کسانی که با تمرکز بر زیر در خدمت و تحت نفوذ بخش در هند است.”

بیش از یک تصدی پنج سال صندوق سرمایه گذاری خواهد شد در تعدادی از ابزار بدهی از جمله ارشد و تابع قرضه تجاری کاغذ و دیگر مجاز بازار ابزار است. در 12 تا 18 ماه آینده این صندوق اهداف را 15-20 سرمایه گذاری با میانگین مقابله اندازه از $3 تا 5 میلیون نفر در سراسر تمرکز آن بخش از قرضه های کوچک, کسب و کار کوچک سرمایه گذاری, خودرو, سرمایه گذاری و کشت و امور مالی کسب و کار.

این صندوق شده است امتیاز AA+ (SO) معادل با Crisil در حفاظت از سرمایه و ارائه می دهد قوی خطر بازگشت ارزش به سرمایه گذاران است. بازتابی از آن سابقه در تولید برتر خطر تنظیم بازده تمام شرکت گذشته بودجه داشته اند قوی گذار شرکت (از جمله re-یو پی اس) و اعمال سبز کفش گزینه یک شاهکار شرکت امیدوار به تکرار در زمان صندوق اضافه شده, شرکت سرمایه گذاری.

صندوق قرعه کشی خواهد شد حمایت از شرکت مادر شمالی قوس پایتخت تجربه در شمول مالی بخش پوشا اختصاصی, اعطای وام سرمایه گذاری و ساختار مالی. شمال قوس سرمایه در حال حاضر توسعه یافته سختگیرانه اختصاصی دستورالعمل و همچنین به عنوان ساخته شده است قابل توجه بازار سرمایه و سابقه اعتباری برای این صندوق هدف قرار دادن بخش های آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>