شمال ایتالیا شهرهای سفارش مدارس کسب و کار بسته بیش از شیوع کروناویروس

صادر شده در: ویرایش:

تعداد زیادی از مردم در ایتالیا آلوده به این ویروس جدید از چین بیش از چهار برابر شده جمعه با توجه به ظهور خوشه ای از موارد در این کشور است که باعث شد مقامات به منظور مدارس و رستوران ها و کسب و کار ،

تبلیغات

بسیاری از این 14 مورد جدید به نمایندگی از اولین عفونت در ایتالیا به دست آورد از طریق ثانویه سرایت آورده و این کشور در مجموع به 17. خوشه واقع شده بود در یک تعداد انگشت شماری از شهرهای کوچک اطراف لودی در منطقه لومباردی گفت: لمباردی منطقه ای بهداشت و درمان رئیس Giulio Gallera.

برای اولین بار به سقوط بیمار بود 38 ساله ایتالیایی که به ملاقات با کسی که تا به حال در بازگشت از چین در ژانویه. 21 بدون ارائه هر گونه علائم ویروس جدید, سلامت, مقامات گفت. که شخص بود که در انزوا نگه داشته و به نظر می رسد در حال حاضر آنتی بادی ها به ویروس.

38 سال است که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در شرایط بحرانی. همسر و دوست خود را نیز آزمایش مثبت برای ویروس. سه نفر در بیمارستان در کدگنو که در آن او رفت و با علائم شبه آنفولانزا در فوریه. 18 همچنین عفونت به عنوان پنج پرستاران و پزشکان است.

یکی دیگر از سه نفر که آباد همان کافه در منطقه لومباردی همچنین آزمایش مثبت جمعه علاوه بر هشت نفر در کدگنو بیمارستان Gallera گفت.

ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: ایتالیا در حال حاضر شاهد مرتب کردن بر اساس همان “خوشه” از مواردی است که آلمان و فرانسه دیده می شود. او در دفاع از اقدامات پیشگیرانه در ایتالیا صورت گرفت که قبلا ذکر است که ایتالیا همچنان تنها کشور اروپایی به منع پرواز به و از چین, هنگ کنگ, ماکائو و تایوان است.

“ما تا به حال بیشترین اقدامات در اروپا,” او گفت:.

وزارت بهداشت مسائل قرنطینه سفارش

در پاسخ به ظهور خوشه شهردار کدگنو دستور مدارس و ساختمان های عمومی و رستوران ها و کافی شاپ ها بسته شده است. ایتالیایی وزارت بهداشت دستور داد هر کسی که آمد به تماس مستقیم با این سه نفر که تست مثبت به قرنطینه برای 14 روز.

حدود 150 نفر از جمله پرسنل پزشکی بودند در انزوا و تحت آزمون است. وزارت بهداشت توصیه ساکنان منطقه به ماندن در خانه به عنوان یک احتیاط.

مقامات محلی در یکی دیگر از شهر کسلپوسترلنگو دستور مدارس محلی بسته از طریق پنج شنبه. یک سوم شهر که در آن آلوده, زن و شوهر, زندگی می کنند, Castiglione دددا گفت: کتابخانه های عمومی دفاتر ورزشگاه و زباله انبار خواهد بود بسته به عنوان یک بهداشت احتیاط.

“در دیگر نقاط جهان و همچنین در چین نشان داده شده است که این سیستم (از خود انزوا) کمک می کند تا در یک قابل توجهی راه برای جلوگیری از گسترش” لومباردی رئیس جمهور منطقه ای Attilio فنتنا گفت. “اما ما نباید اجازه دهید خودمان بود با غلبه بر وحشت.”

در کدگنو بیمارستان بسته شد و اتاق اورژانس و کارکنان دیده می شد با پوشیدن ماسک به عنوان محرک در آورده جدید تخت و مبلمان به عنوان قرنطینه در راه است. مدیر که سفر به چین بدون علامت باقی می ماند اما قرار شد به انزوا در یکی دیگر از بیمارستان Gallera گفت.

رم را از بیماری های عفونی در بیمارستان است و در حال حاضر مراقبت از سه نفر دیگر که آلوده شدند از جمله یک زن و شوهر چینی از هواپیمای ووهان و یک ایتالیایی که در حال حاضر آزمایش “مصرانه منفی” برای این ویروس پس از دو هفته از ضد ویروسی درمان است.

با وجود تماس برای پادمان ایتالیایی ها بودند که با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن محافظ و ماسک صورت. یک نمونه از میلان داروخانه ها گزارش فروش هفته پیش آیا به عنوان یک داروساز در کدگنو.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>