نروژ و ثروت صندوق افزایش شرط در اوراق قرضه شرکت های بزرگ در هند

نروژ و ثروت صندوق که بزرگترین ثروت صندوق بالا بردن آن شرط در اوراق قرضه شرکت های بزرگ در آن درآمد ثابت نمونه کارها در هند.

آن را اضافه کرده است دو نام جدید – Adani بنادر و منطقه ویژه اقتصادی و Britannia صنایع – نشان می دهد صندوق ها آشکار است. سرمایه گذاری خود را به ارزش حدود 100 میلیون دلار در Adani سرمایه گذاری و اطراف 250,000 دلار در خاک انگلیس. نسبت کل اوراق قرضه شرکت های بزرگ در آن هند با درآمد ثابت کتاب از 5.1 درصد به 8.2 درصد از 2019 پایان. سایر منابع شامل تکیه برگزاری ایالات متحده آمریکا و اتکای صنایع. این دو شرکت به حساب یکی دیگر از 95 میلیون بدهی دارایی.

دولت هند اوراق بهادار بدهی حساب برای بخش عمده ای از منابع و صندوق دارای ابزار به ارزش $2.16 میلیارد دلار است. این رقم $1.96 میلیارد سال گذشته است. آن را نیز نگه می دارد و بانک صادرات و واردات هند ابزارهای تحت عنوان ‘دولت مربوط به اوراق قرضه.

سرمایه گذاری در اعتماد صنایع نیز طبقه بندی شده به عنوان ‘دولت مربوط به اوراق قرضه. یک سخنگوی صندوق گفته است که در یک طبقه بندی خطا در پاسخ به یک پرس و جو از کسب و کار استاندارد است.

“اوراق قرضه را گرانتر در دلار, یورو, پوند و ین با صعود از 82.6 درصد به 84.6 درصد از درآمد ثابت سرمایه گذاری است. ابزار بدهی صادر شده توسط دولت ها و شرکت ها در کشورهای در طبقه بندی شده به عنوان بازارهای در حال ظهور خواهد بود محدود به 5 درصد از ارزش بازار اوراق قرضه نمونه کارها جلو می رویم گفت:” گزارش سالانه.

نروژ تاسیس آن ثروت صندوق پس از آن نفت کشف کرده بود. این صندوق ایجاد شده است به ارائه یک کوسن برابر نفت نوسانات قیمت و برای کمک به این کشور در دیدار با نیازهای آینده. دولت حقوق بازنشستگی صندوق جهانی سرمایه گذاری در سراسر دارایی. این شامل سهام درآمد ثابت و املاک و مستغلات. این صندوق در حال حاضر به ارزش بیش از $1.1 تریلیون و حدود 70.8 درصد از این سرمایه گذاری در سهام. درآمد ثابت حساب برای 26.5 درصد است. لیست نشده املاک و مستغلات است که یکی دیگر از 2.7 درصد است.

“در اولین سال بازده پايين بود اما این صندوق رشد با توجه به جریان های بزرگ. در دهه گذشته این صندوق تا به حال کمتر جریان اما بازگشت (بالاتر بود)…قوی بازگشت به دهه گذشته تسهیل شد سهام خرید…در طول بحران مالی است. این صندوق در حال حاضر به ارزش بیش از مردم نروژی ترکیب ثروت خالص و سه برابر تولید ناخالص داخلی این کشور. ما در حال حاضر ثروت سرمایه گذاری در بازارهای مالی جهان است که بیش از دولت کل درآمد نفت بیش از 50 سال گذشته” با اشاره به آخرین گزارش سالانه.

ابزار که دیگر در درآمد ثابت نمونه کارها صندوق شامل ضبط و قدرت مالی شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>