گوتنبرگ, سوئد — نروژ helmer-نویسنده Dag Johan Haugerud را “مراقب باشید از کودکان” یک مجموعه تقریبا novelistic بررسی چگونه مردم خود را نشان می دهد رنگ واقعی تحت فشار زمانی که بحران اعتصاب آمد دور بزرگترین برنده در 43rd گوتنبرگ جشنواره گل سخاوتمندانه وقف ($104,000) بهترین نوردیک فیلم جایزه.

این فیلم منجر بازیگر Henriette Steenstrup نیز دستگیر جشنواره جایزه بهترین بازیگر مرد برای نقش خود را به عنوان یک خطر بیافتد مدیر مدرسه در گوتنبرگ جشنواره جایزه مراسم که شنبه شب.

عاطفی سوئدی فیلم “Uje” از debuting از ویژگی های مدیر هنریک Schyffert همچنین ادعا کرد دو جوایز: به منتقدین Fipresci’ nod و انتخاب تماشاگران جایزه برای یک فیلم در شمال اروپا رقابت است. محبوب نوازنده و رادیو میزبان Uje Brandelius که اسکریپت نوشت و بسیاری از فیلم ها, ستاره ها همراه با زندگی واقعی خود را از خانواده در یک خلاق meta-داستان نسخه ای از زندگی خود را.

نروژی DoP Marius Matzow Gulbrandsen ادعا سون Nykvist فیلمبرداری جایزه برای کار خود را در “دیسکو” به کارگردانی Jorunn Myklebust Syversen که حرکت بین پر تلالو جهان از مسابقات رقص و تقریبا به همان اندازه عجیب جهان مسیحی انجیلی خدمات.

محبوب ترین ها در انواع

فنلاندی noel sullivan Jussi Rastas و Jenni Kivisto دستگیر بهترین نوردیک مستند عنوان و یک کیف پول از $26,000 برای “کلمبیا در آغوش من” بسیاری از ابراز پرتره از یک کشور که در آن صلح به نظر نمی رسد خوش آمدید.

کارگردان مکزیکی-نویسنده دیوید Zonana دریافت اینگمار برگمن اولین حضور بین المللی جایزه برای “نیروی کار” است که در آن یک کارگر ساختمانی مجموعه تا چمباتمه زدن در خانه های لوکس و او را کمک کرد و ساخت. در ضمن این جشنواره مخاطبان رای بهترین بین المللی فیلم عنوان به Québécoise helmer Louise Archambault “و پرندگان بارید پایین.”

Uje

در میان هیجان انگیز ترین پیش نمایش نشان داده شده به صنعت مخاطبان محبوب با این نسخهها کار در حال پیشرفت رشته نوردیک در بازار فیلم بودند تحریک آمیز یک نگاه اجمالی از کرون helmer توماس وینتربرگ را “دور دیگری” نروژی مدیر اسکیل Vogt را “بی گناه” و فنلاندی تازه وارد Hamy رمضان “هر روز در حال حاضر.”

تجلیل اعطا قبلا در این جشنواره عبارتند از: کلیسای سوئد جایزه به مارتین Von Krogh مستند “سینما Pameer” یک پرتره از زندگی روزمره در افغانستان از طریق لنز عنوانی فیلم خانه; این مای Zettlering گرانت به انیماتور Niki Lindroth فون بحر; این Nordisk Film & TV علاقه جایزه برای یک سری به نروژی showrunner Sara Johnsen برای “22 جولای” و بهترین سوئد کوتاه به “پدر و دختر” توسط جولیا Lindström. مخاطبان برای انتخاب بهترین سوئد کوتاه رفت و به “شاخص” از نیکولاس Kolovos.

(در تصویر (بالا به پایین): “مراقب باشید از کودکان” “Uje,” “نیروی کار”)

Workforce

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im