‘نه بسیاری از مکان برای پنهان’: نوسانات به دست گرفتن بازار به عنوان coronavirus گسترش


بسیار زیاد نوسانات گیج جهانی sharemarkets است به احتمال زیاد باقی بماند تا زمانی که coronavirus همچنان به گسترش بازار و کارشناسان هشدار داده اند, افشای تریلیون دلار در پس انداز بازنشستگی از استرالیا به ضرر و زیان بالقوه.

محلی sharemarket دچار یک نوسان در جمعه اولین غواصی بیش از 8 درصد به زیر 5000 امتیاز زیر 10 درصد سقوط وال استریت یک شب قبل از تبدیل اواسط بعد از ظهر و صعودی را به قلمرو مثبت در نزدیک.

Market volatility could expose superannuation savings to losses.

نوسانات بازار می تواند در معرض بازنشستگی پس انداز به ضرر و زیان است.اعتبار:Dominic Lorrimer

چرخش در بازار در روز جمعه پس از آنکه بانک مرکزی استرالیا گفت: این امر پمپ $8.8 میلیارد دلار به کوتاه مدت بانک تجاری بودجه به سهولت فشار جهانی در بازارهای اعتباری.

در عین حال این نوسانات باید کارشناسان بازار عمیقا نگران تاثیر بر بازنشستگی لانه تخم مرغ است. بین 30 درصد و 60 درصد از بازنشستگی پس انداز در استرالیا پارک شده در سهام با توجه به آماری شرکت برنج وارنر.

تبلیغات

تریسی McNaughton رئیس سرمایه گذاری افسر ثروت مدیر Escala همکاران گفت: وال استریت نوسانات شاخص (VIX) همچنین شناخته شده به عنوان “ترس شاخص” بود مشخصی به بالاترین سطح خود از داده ها ثبت شد.

“نوسانات در سطح ما هرگز قبل از دیده می شود و آن بالا است چرا که عدم قطعیت” Ms McNaughton گفت. “این یک بازار است که شما می خواهید به نشستن در حاشیه, برای,” او گفت:. “بازنشستگان خواهد بود درد و رنج بسیاری از ضرر و زیان وجود دارد و نه بسیاری از مکان برای پنهان کردن دارد.”

‘بازنشستگان خواهد بود درد و رنج بسیاری از ضرر و زیان وجود دارد و نه بسیاری از مکان برای پنهان کردن.’

Escala همکاران CIO تریسی McNaughton

اندرو Boal, مدیر اجرایی برنج وارنر گفت: بازنشستگان است که می تواند از دست دادن تا 10 درصد از پس انداز بازنشستگی خود را به عنوان یک نتیجه از این هفته قیمت سهم شیرجه رفتن. “این است که اخبار بد برای آنها” آقای Boal گفت. اما آقای Boal توصیه در برابر خارج شدن از بازار است. “این می تواند پایین و بازار را بهبود بخشد یا ما خیلی بدتر اخبار هفته آینده و از آن بدتر می شود.”

روز جمعه فرار جلسه خاموش آشفته هفته برای بازار. در آمریکا میانگین صنعتی داو جونز کاهش 10 درصد در روز پنج شنبه شب, بزرگترین تک روز پس از سقوط 1987 “دوشنبه سیاه” سقوط در حالی که استرالیا S&P / ASX/200 شاخص دچار آن بدترین سقوط پس از بحران مالی جهانی در این هفته – دو بار – کشویی 7.3 درصد در روز دوشنبه و 7.4 درصد در روز پنج شنبه.

سرمایه گذاری بانک سیتی سر از سرمایه گذاری متخصصان Gofran چودری گفت: نوسانات بازار و به اصطلاح “black swan” رویدادها را تبدیل به استاندارد جدید برای سرمایه گذاران است.

“این عدم قطعیت است که هنجار های جدید,” او گفت:. “نوسانات قطعیت پیچیدگی و ابهام. شما نمی توانید پیش بینی بازار کنه. هیچ کس پیش بینی coronavirus.”

KPMG اقتصاددان ارشد Dr برندان Rynne گفت: سوالات بی جواب رانندگی شد نوسانات بازار.

“چگونه شدید است این خواهد بود ؟ چه مدت است که آن را به رزومه به حالت عادی فعالیت های کسب و کار? این دو موضوع هنوز حل نشده باقی می ماند.”

“و دیگر که عدم قطعیت باقی مانده است, بیشتر, نوسان در بازار در حال رفتن به, بیشتر بدبین بازار در حال رفتن به و در نتیجه بیشتر قیمت در حال رفتن به تجدید نظر رو به پایین.”

آمپر استرالیا chief investment officer Lakshman Anantakrishnan تر بود خوش بین در مورد قیمت های پایین تر. “وجود دارد را کاملا تواند فرصت. هنگامی که شما ببینید fallbacks در بازارهای آنها به دنبال یک رشد قوی در بازار است.”

وقتی پرسیده شد که چه مدت نوسانات گذشته آقای Anantakrishnan گفت: “این سخت است برای گفتن. آن را ممکن است بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

خارج از سهام سر از استرالیا اقتصاد در بانک ANZ دیوید تخته گفت: علائم استرس در بین بانکی در بازارهای مالی افزایش یافته بود یک شبه.

Mr تخته اشاره کرد که صورتحساب بانک مبادله نرخ افزایش یافته بود حدود 6 واحد و ادامه دادن به گسترش از اوراق قرضه نرخ. “است که شواهدی از بودجه فشار یا استرس در بازار,” او گفت:.

حتی پس از او این بود که هنوز هم بسیار کمتر چشمگیر تر از طول بحران مالی جهانی سال 2008 زمانی که صورتحساب بانک سوآپ منفجر کردن حدود 40 واحد با وجود اندازه بزرگتر کاهش در بانک مرکزی استرالیا نقدی رای دادن.

“ما ابدا به آن نوع از سطوح وجود دارد اما استرس و استرس که احتمالا باقی می ماند وجود دارد برای برخی از زمان فقط همه چیز داده شده که” آقای تخته گفت.

Mr تخته گفت اسپرد اعتباری غیر بانکی اوراق قرضه شرکت های بزرگ نیز گسترش – بیشتر نشانه ای از عصبانیت در مورد شرکت هایی که قادر بدهی خود را پرداخت.

“در حال حاضر وجود دارد پرسشهایی که در مورد اینکه آیا بسیاری از اهرم مالی شرکت ها در حال رفتن به قادر به پرداخت بدهی خود را” آقای تخته گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>