یکی از قدرتمند ترین در جهان رسانه ای مدیران گرفته شده jab در کریکت پس از آن پدید آمده Foxtel را در جریان خدمات Kayo در زمان ضربه در طول کلید ماه از فصل.

به عنوان کریکت استرالیا داده شد دیگر یادآوری چالش عمده مواجه است و در حال رشد Big Bash League, اخبار پارسیان اجرایی رابرت تامسون گفت: سرمایه گذاری تماس کریکت است “نه به عنوان فوتی و فوری برای جمعیت در استرالیا” به عنوان AFL و NRL.

There was a poor turnout at the MCG for Thursday's BBL finals clash between the Thunder and Stars.

وجود دارد یک فقیر مشارکت در MCG برای پنجشنبه BBL نهایی درگیری میان رعد و برق و ستاره.اعتبار:گتی

تامسون نظرات در تقابل با CA ادعای کریکت “استرالیا مورد علاقه ورزش” آمده و در میان تخت های نجومی را برای این کشور در تابستان تفریح و سرگرمی.

اخبار پارسیان که دارای 65 درصد از Foxtel نشان داد در روز جمعه که از پا در اوردن شماره از مشترکان پرداخت افتاده بود از 402,000 که از تاریخ 5 نوامبر سال گذشته به 370,000 در روز چهارشنبه.

تبلیغات

این به معنی وجود یک قطره از نزدیک به 8 درصد در پرداخت مشترکین در طول دوره اوج استرالیا نجومی هر چند آمار و ارقام به خوبی از 42,000 در پایان سال 2018 است.

نیز وجود دارد افزایش به 16 درصد مشترک بوسیله اسباب گردنده در سه ماهه دسامبر تا از 14.4 درصد در سه ماهه قبلی است. در حالی که رها کردن تنها نمی تواند نسبت داده شود به کریکت ورزشی است که پرداخت تلویزیون پخش عمده drawcard بیش از تابستان است.

Foxtel پوسته $630 میلیون بیش از شش سال به عنوان بخشی از CA را سپر $1.2 میلیارد تلویزیون معامله آن را امن با هفت رسانه های غرب در سال 2018 است. تامسون در دفاع از عملکرد Kayo.

“ما بسیار پایین ورزشی فصل در استرالیا. کریکت را جذاب گاهی پیش از طوفان نوح آن را به عنوان می توان آن را به عنوان فوتی و فوری برای جمعیت در استرالیا به استرالیا قوانین و یا راگبی فوتبال” تامسون که دوم در اتهام به روپرت مرداک در رسانه های غول گفت: در روز جمعه.

News Corp chief Robert Thomson.

اخبار پارسیان رئیس رابرت تامسون.اعتبار:AAP

“اما کریکت ساخته شده است قطعا یک تفاوت مثبت به مخاطبان احتباس اما ورزش های زمستانی در استرالیا در مورد جماعت و مخاطبان تجمع و ما در آستانه که فروش فصل است.”

Foxtel ممکن است بهتر است برای خود را قابل توجهی باک بعد از دو فصل زمانی که استرالیا میزبان جهان شماره 1 هند و انگلستان است. در این تابستان بود خدشه دار یک طرفه وسایل در برابر پاکستان و نیوزیلند که در نتیجه هر یک از پنج آزمون تمام شد اما حل و فصل پس از یک یا دو روز.

فقدان ملی مردان جانبی پس از سیدنی آزمون نداشت بازی را از طریق آن بسیار مهم ژانویه دوره هر چند این fixturing ناهنجاری تلقی می شد یک “پرت” توسط Jolimont.

این BBL رنج می برد یکی دیگر از کاهش جمعیت و رتبه بندی در طول 14-دور از خانه و دور نجومی, اما, CA شد با اعتماد به نفس مبارزه خواهد پایان بالا با قوی نهایی سری. فینال فرمت زمانی هدف آن پاداش بهترین دو تیم در این فصل اما طرفداران رای دادند نه با پا. میانگین تماشاگران در حال پایین حاشیه در سال گذشته است.

تنها 13,067 تبدیل به میکروگرم برای پنج شنبه شب بازی – دوم ضعیف از حضور در محل در یک هفته – هر چند بیش از 1 میلیون بیننده در سراسر کشور به تماشای گلن ماکسول ملبورن ستاره های برنده شدن از طریق به روز شنبه شب decider. فینال بزرگ است sellout شده است اما به شدت تحت تاثیر سیدنی بزرگ ،

CA برنامه است و حتی بیشتر تنگ در فصل آینده با شش خانه یک روز بین المللی در برابر هند و نیوزیلند در ماه ژانویه است. مگر اینکه مدیران در ملی مردان جانبی با T20 league وجود خواهد داشت کمتر نخست-اسلات هم برای BBL در آن فصل 10.

نمایش عمومی در میان مقامات بازیکنان و باشگاه خودی استاندارد از رقابت افزایش یافته است این نسخه.

در حالی که BBL جمعیت کاهش یافت پس از 2016/17 رقابت کشیده شده است بیش از 1 میلیون نفر از طرفداران از طریق دروازه – یک رقم مدیران نمی توانست فکر در دهه های قبلی برای یک داخلی رقابت است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de