‘نه خوکچه هندی’: آفریقا آزمایش واکسن پیشنهاد جرقه داد و بیداد

صادر شده در: Modified:

دو برجسته فرانسوی پزشکان باعث یک طوفان از انتقاد پس از بحث در یک برنامه تلویزیونی ایده آزمایش یک واکسن برای coronavirus در آفریقا است. یکی از دکتر کارفرمایان گفت: یک کلیپ ویرایش بحث خود را تا به حال منجر به “غلط تفسیر”.

تبلیغات

در پخش روز چهارشنبه در LCI کانال کمیل Locht رئیس تحقیقات در موسسه ملی سلامت و تحقیقات پزشکی (INSERM) در لیل بود و سوال در مورد یک سپر برای coronavirus با استفاده از شناخته شده واکسن ب ث ژ برای سل.

از او پرسیده شد که توسط Jean-Paul میرا از مراقبت های ویژه در بیمارستان Cochin در پاریس, آیا آفریقا ارائه شرایط بهتر برای تست واکسن.

“اگر من می تواند تحریک آمیز نباید ما را از انجام این مطالعه در آفریقا که در آن وجود ندارد ماسک, بدون, درمان بدون مراقبت های ویژه و نه به عنوان انجام شد و با برخی از مطالعات انجام شده بر روی ایدز که در آن همه چیز در حال آزمایش بر روی روسپی به دلیل آن شناخته شده است که آنها به شدت در معرض (HIV)?” میرا پرسید. “شما چه فکر می کنید؟”

Locht پاسخ داد: “شما حق ما در حال فکر کردن در موازی با راه مورد مطالعه در آفریقا با همان نوع رویکرد (اما) آن را نمی کند ما جلوگیری از بودن قادر به فکر کردن در مورد یک مطالعه در اروپا و استرالیا در همان زمان.”

دانشمندان که انجام آزمایش های بالینی سعی کنید برای پیدا کردن شرایط است که در آن تعداد زیادی از مردم در معرض این بیماری به عنوان این فرصت بهتری برای آزمایش یک داروی جدید.

از جمله آزمایشات انجام شده تحت نظارت دقیق است که نیاز داوطلبان به همتایان اروپایی خود در مورد هر گونه خطرات و خود را رضایت آگاهانه.

اما ایده داشتن آفریقا به عنوان یک محیط برای coronavirus واکسن بحث برانگیز است.

آفریقا در جهان است فقیرترین قاره و شهروندان خود را تحمل حداقل مسئولیت برای گسترش این ویروس که در چین نشات گرفته و گسترش به خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده از طریق جت سفر.

در همان زمان آفریقایی ها به شدت در معرض میکروب هر دو از نظر آمادگی و مراقبت های بهداشتی.

شکایت و طرح دعوی در دادگاه

یک ضد نژاد پرستی سازمان SOS Racisme بیانیه ای گفت: “نه آفریقایی نیست خوکچه هندی” و توصیف مقایسه با ایدز و روسپی به عنوان “مشکل” و “ممنوع است.”

CSA اخلاق ناظر بر رادیو و تلویزیون فرانسه گفته است: آن را تا به حال دریافت شکایت.

در میان کسانی که ابراز خشم در رسانه های اجتماعی بود که کانون وکلا در مراکش است که در آن گفت: برنامه ریزی برای فایل طرح دعوی در دادگاه برای “نژادی افترا.”

INSERM گفت که یک “ویرایش ویدیو بود که منجر به اشتباه تفسیر (نظرات) در رسانه های اجتماعی.”

آن گفت در توییتر که محاکمات را در چندین کشور اروپایی و استرالیا و آفریقا “نباید فراموش شود و یا محروم از تحقیقات به این بیماری همه گیر جهانی است.”

میرا تعطیل عمومی دسترسی به حساب توییتر خود را پس از دریافت آنچه او گفته بودند تهدید و توهین.

او گفت: هافینگتون پست است که او عمیقا ناراحت اتهامات ساخته شده در برابر او و عذر خواهی کرد اگر نظرات خود را به حال شده است “روشن است.”

“آزمایش های بالینی را در همه جا. کمتر در آفریقا,” او گفت:.

یک آزمایش انجام شده در یک محلی تنظیم می تواند باز کردن دانش است که می تواند منجر به محلی مزایای, او گفت:.

وی با اشاره به مطالعه بر روی کارگران جنسی و اچ آی وی “که انجام شد برای محافظت از زنان روسپی در آفریقای جنوبی است.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>