‘هیچ چیز خواهد بود به عنوان خوب به عنوان این: Berejiklian پاکستان برای اجرای دوباره


Gladys Berejiklian عهد کرده است به مسابقه 2023 دولت در انتخابات اعلام کرد هیچ کار بهتر از بودن برتر از NSW و گفت: او در مورد زندگی پس از سیاست است.

پس از برخورد با یک بی امان تابستان وحشی bushfires Ms Berejiklian گفت: او به عنوان انگیزه و رانده شده به عنوان او تا کنون بوده است و تا به حال هیچ تمایل به برجسته دولت است.

Gladys Berejiklian says no job will ever compare to being Premier of NSW.

Gladys Berejiklian می گوید هیچ کار همیشه نسبت به اینکه برتر از NSW.اعتبار:لوئیس Kennerley

برتر که در روز کار می کرد و شب هفته پس از طوفان پاره سراسر نقاط NSW در آستانه سال جدید گفت: آتش فصل دشوار بود اما او احساس کرده بود “فوق العاده پشتیبانی می کند”.

“مهم نیست که چه در محل کار شما وجود دارد همیشه چالش اما برای من مزایای به مراتب سنگین تر بودن از هر چالش شما ممکن است داشته باشد,” Ms Berejiklian گفت.

تبلیغات

او گفت: تمرکز برای اولین بار بخشی از سال را در تلاش بازیابی پس از تقریبا 2500 خانه از دست داده بودند و 25 نفر کشته شدند.

“ما باید به اولویت بندی بازسازی دولت پس از ترسناک فصل” Ms Berejiklian گفت.

“این که نمی شود کار آسان اما همه چیز در حال زمزمه و در حال حاضر معاون نخست وزیر [جان Barilaro] در حال انجام یک کار بزرگ پیشرو است.

“علاوه بر آن ما باید یک زیرساخت برنامه ما به نگه داشتن چشم در بودجه بلکه تمرکز بر آموزش و پرورش است که من در مورد پرشور.”

Ms Berejiklian گفت: “زمان در حال حاضر” به آسانسور استانداردهای آموزش و پرورش. “این است که هر روز شما می توانید به بررسی برنامه درسی آن یکی در 30 سال, رویداد,” او گفت:.

Ms Berejiklian که انتخاب شد به NSW مجلس در سال 2003 گفت که او تا به حال هرگز برنامه ریزی حرفه ای در سیاست بود و به پایان رسید تا در این کار بالا “ارگانیک”.

“من افتخار می کنم از خودم و شجاع تصمیم گرفتم زمانی که من در حمل و نقل و خزانه دار و آنها را ساخته اند من شجاع در این, نقش,” او گفت:.

“[اما] هیچ چیز من همیشه می تواند انجام دهد می تواند به عنوان خوب به عنوان من در حال حاضر انجام. هیچ چیز. که می شود به اجرا در بهترین حالت در کشور ؟

“بنابراین چیزی که من هرگز در زندگی حرفه ای را در مقایسه با آنچه من انجام می دهند در حال حاضر.

“اما این خوب است. همه قله ها در زمان های مختلف. من هرگز تا به حال فکر می کردم که اینجا برسم من هرگز آن را برنامه ریزی شده.”

یکی ارشد همکار می گوید Ms Berejiklian رهبری است که قوی ترین آن بوده است پس او برنده تاریخی دوره سوم برای ائتلاف در ماه مارس سال گذشته است.

یک وزیر گفت: “ما به طور کامل پشت خوشحالم. او در حال رفتن در هر نقطه برای یک مدت طولانی از آنجا که ما نمی خواهد اجازه دهید او.”

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>