NPA هنجارهای ممکن است کاسته مالیاتی تاخیر به احتمال زیاد در coronavirus لمس شفا

اقتصاد هند قرقره از تاثیر Coronavirus همه گیر دولت نارندرا است طراحی یک بسته امداد برای صنعت. این بسته است که انتظار می رود عبارتند از: آرامش از دارایی طبقه بندی هنجارهای توسط بانک ها اجازه می دهد شرکت های به تاخیر بازپرداخت وام و تعطیلات مالیاتی برای بدترین ضربه بخش های مانند حمل و نقل هوایی, مهمان نوازی و دیگران کسب و کار استاندارد را آموخته است.

اینها از جمله اقدامات است که می تواند مورد بحث در Covid-19 اقتصادی پاسخ نیروی کار. نیروی کار نیز انتظار می رود به اعلام بخش-اقدامات خاص در طول هفته های آینده ارشد منابع دولت گفت. “شده اند وجود دارد بحث در چندین مرحله بین وزارتخانه ها و تنظیم کننده های مانند بانک مرکزی هند. بخشی از وزارتخانه ها در حال دادن به پیشنهادات خود را گفت:” یک مقام ارشد دولت. جزئیات نهایی در حال کار کردن فرد گفت.

“یک طرح که به شدت در نظر گرفته شده است وام forebearance. برای یک دوره خاص شرکت ها خواهد بود معاف از بازپرداخت وام و بانک ها خواهد شد و آرامش خود را دارایی-طبقه بندی هنجارها ، با توجه به زمان هنجارهای اگر بدهی است نه سرویس برای 90 روز آن را به عنوان یک دارایی غیر نمایشی. طی پیشنهادی آرامش, بانک ها نمی شود طبقه بندی وام های برجسته به عنوان NPAs. این مقام گفت: بحث شد و هنوز هم برگزار می شود داخلی و با RBI در مورد اینکه آیا چنین آرامش باید ارائه شده تنها به میکرو, شرکت های کوچک و متوسط و یا بزرگتر شرکت ها نیز هست. اما آرامش در بازپرداخت وام نمی تواند بخش خاص.

همچنین بخوانید: ‘Janata حکومت نظامی حل و فصل punished’: چه مودی گفت: در coronavirus سخنرانی

“می گویند شما باید یک هتل و شما باید یک شرکت است که فراهم می کند امنیت و نیروی انسانی و تدارکات برای هتل هم هستند که آمار گفت:” دوم شد. “آن دشوار خواهد بود برای ارائه تسهیلات بخش-حکیم” این مقام گفت.

یکی دیگر از جنبه های بسته امداد در حال بحث در این است که آیا موقت تعطیلات مالیاتی باید برای صنعت به عنوان یک کل و یا بخش خاص. بالا سیاستگذاران در حال آگاه است که از تاثیر این حرکت می تواند در حال حاضر ضعیف درآمد مالیاتی مجموعه.

همچنین بخوانید: Coronavirus تاثیر: بانک ها به دنبال RBI را اشاره به ارائه کمک به وام گیرندگان

در حالی که چنین مالیاتی تعویق خواهد شد به احتمال زیاد آوریل تا ژوئن 2020-21 سه ماهه ضعیف اقتصاد تأثیر منفی مالیات بر مجموعه. به عنوان مثال این مرکز نیاز به جمع آوری تومان 3.06 تریلیون دلار از مالیات مستقیم در 20 روز و Rs 1.11 تریلیون دلار از مالیات های غیر مستقیم در یک ماه برای دیدار با تجدید نظر در برآورد (RE) برای 2019-20 وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag سینگ Thakur گفت: در Rajya سبها در یک نوشته پاسخ اوایل این هفته.

داده ها نشان داد که دولت تا به حال جمع آوری شده 73.8 درصد از مالیات مستقیم هدف را به عنوان داده در RE مارس 10 و 88.71 درصد از مالیات غیرمستقیم mop-تا طرح توسط مارس 29.

“این بی سابقه بار و ما باید برای حفظ کنار مالی ملاحظات” دومین مقام گفت. هر دو مقامات روشن که تا کنون هیچ محرک های مالی در هزینه های جانبی در نظر گرفته شده است. درآمد از قبل پیش بینی با توجه به هر گونه مالیات تعویق خواهد بود به عنوان یک محرک های مالی.

یک مثال از یک بخش خاص مالیات و عوارض و مالیات بر حمل و نقل هوایی توربین سوخت در خطوط هوایی است.

مقامات بپذیریم که بزرگترین ‘X’ عامل در بحث از جمله این واقعیت است که وضعیت در سطح جهانی و هند کاملا سیال و غیر قابل پیش بینی. در حالی که شورای تحقیقات پزشکی هند گفته است که در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی در جامعه گسترش در هند تعداد موارد در حال افزایش است هر روز و وجود شفافیت در زمانی که منحنی خواهد بود ناقص.

صنعت بدن ساخته شده اند پیشنهادات در مورد آنچه می تواند انجام شود برای این صنعت است. ASSOCHAM گفت: دولت باید با ارائه یک اعتبار مالیاتی برای شرکت هایی که گسترش دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای دیدار با قرنطینه قاب زمان برای هر کارمند و خانواده خود را تامین سرمایه در گردش حمایت مالی به منفی نهفته بخش به شرکت های گزینه تعویق انداختن بازپرداخت بهره و اصل به بانک و ارائه حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای سه ماهه برای کمک به حمایت از تقاضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>