NRL حرکت می کند و نزدیک به سه سال پخش فرمت با نه و روباه


این NRL در حال حرکت است نسبت به تهیه یک جدید پخش مقابله با کانال نه و فاکس ورزشی است که گسترش بازی را از تلویزیون همکاری حداقل تا پایان سال 2025 است.

فقط یک روز پس از فراق راه با اجرایی تاد گرینبرگ, the Herald شده است و بر اساس گفته منابع نزدیک به بحث و گفتگو که NRL در حال مذاکره برای جزئیات بیشتر در اطراف سه سال تمدید خواهد شد که ارزش کمتر در هر سال از $325 میلیون روباه و نه در حال حاضر پور به بازی در هر فصل.

Foxtel boss Patrick Delany with Nine chief executive Hugh Marks.

Foxtel رئیس پاتریک زدن با نه اجرایی هیو علائم.اعتبار:James Brickwood

بحث بین ARLC رئیس پیتر V’landys, Foxtel رئیس پاتریک زدن و نه اجرایی هیو علائم ادامه داد: در بعد از ظهر سه شنبه در آماده سازی برای روز چهارشنبه نوآوری جلسه کمیته است که به احتمال زیاد تصمیم گیری فوری در آینده از این بازی است.

کسانی که بحث حول چه چیزی می تواند به طور موثر بود پنج سال جدید پخش معامله داده می شود که هر دو Fox Sports و نه ناشر این magazine تنها دو و نیم سال به زمان پنج سال تنظیم شده است.

تبلیغات

این NRL شناسایی فوری آن زنده ماندن به عنوان یک اولویت و حاضر است به رنج می برند برخی از درد های طولانی مدت برای کوتاه مدت به دست آوردن آن را به عنوان معاملات با سنگین مالی خرید اینترنتی از COVID-19 شیوع.

این NRL حمایت خود را برای کاهش هزینه ها از جمله در اطراف چه نه به عنوان “یک پف کرده سر دفتر” برای حفظ خود و خنثی کردن آنچه که به احتمال زیاد کاهش می یابد پخش جریان درآمد در سال 2023, 2024 و سال 2025 است.

ARLC chairman Peter V'landys leaving Racing NSW Headquarters last week.

ARLC رئیس پیتر V’landys ترک مسابقه NSW ستاد هفته گذشته است.اعتبار:Rhett Wyman

Fox Sports و نه موافقت به پرداخت کل از 1.8 میلیارد به NRL به عنوان بخشی از زمان پخش چرخه (2018-2022) اما در حال حاضر می خواهم به مذاکره مجدد ضوابط و ارزش این معامله با توجه به شرایط در حال تغییر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نظر نیز با توجه به فشار برای توانمند سازی این باشگاه درخواست از نه به عنوان بخشی از یک پیشنهاد به جوانی از سر گرفتن بازی و حرکت به سمت یک حکومت غیر متمرکز مدل مانند لیگ برتر است.

این حرکت را ببینید باشگاه همچنان به دریافت 13 میلیون دلار در توزیع کمک های مالی هر سال صرف نظر از اینکه حقوق و دستمزد کلاه قطره از 10 میلیون دلار در فصل آینده و یا اگر پخش درآمد می افتد – یک حرکت جای تعجب نیست که حمایت بزرگترین hitters در باشگاه زمین.

آن را تنها در ماه اکتبر در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود به عنوان ARLC رئیس که V’landys خود را خلاصه صعودی هدف به اعتصاب سودآور پخش معامله را برای بازی در مذاکرات بعدی ،

Parramatta Eels players Nathan Brown and Mitchell Moses celebrate at Bankwest Stadium.

Parramatta, مارماهی, بازیکنان ناتان براون و میچل موسی جشن در Bankwest ورزشگاه.اعتبار:گتی ایماژ

“برای من که مهم ترین جنبه برای اطمینان از بازی ماندگار می ماند. اگر شما مناسب نیست شما هیچ جا. این مهم ما همچنان برای به دست آوردن درآمد ما در حال گرفتن,” V’landys گفت: در آن زمان.

او تا به حال به طور چشمگیری تغییر چشم انداز خود را و در حال حاضر در حال حرکت و نزدیک به توافق به یک فرمت است که اجازه خواهد داد که به اندازه کافی فضای تنفس برای بازار به بهبود می یابند و زمان بازی را افزایش می دهد جریان نقدی.

سپس NRL می توانید تنظیم مناظر خود را در تامین امنیت این نوع از معامله که تنها دو ماه پیش دیدم V’landys و در حال حاضر مدیر اجرایی موقت اندرو Abdo پرواز به سواحل غرب آمریکا برای دیدار با دیجیتال غول های مانند گوگل و آمازون و Facebook.

این معلوم نیست چه این به این معنی برای این بازی جریان حقوق و یا اینکه بدن حاکم را به دنبال بازگشت جریان حقوق از هر دو کانال نه و Fox Sports که sublicenses آن حقوق دیجیتال به Telstra برای حدود 20 میلیون برای یک فصل.

فعلی تنظیم در اطراف پخش انحصار با کانال نه هل دادن بیشتر منحصر به فرد مسابقات نیز می تواند تأثیر عمده ای در بازی جریان حقوق راه اندازی شده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>