NRL بازیکنان به صورت 20 درصد کاهش پرداخت پس از شورش تهدید


NRL بازیکنان گفته شده است به انتظار 20 درصد کاهش پرداخت با بدن حاکم در حال حرکت به سمت نهایی جدید پخش مقابله کردند.

پس از هرالد نشان داد بازیکنان شد به شورش علیه این کد را برنامه به بازگشت به آموزش روز دوشنبه تا پرداخت معامله شد توافق NRL زورمندان عمل برای نهایی ترتیبات با بازیکنان است.

The Warriors are waiting to hear whether they will be allowed to train as a group upon their return to Australia.

رزمندگان در حال انتظار برای شنیدن این که آیا آنها اجازه خواهد داشت به عنوان یک گروه پس از بازگشت خود به استرالیا.اعتبار:AAP

بداهتا تلفن قلاب-بین RLPA و آن باشگاه محترم در روز پنج شنبه بعد از ظهر منجر به یک سطح از ناامیدی از بازیکنان که گفته شده به کار کردن بدترین 52 درصد کاهش پرداخت بیش از پنج ماهه آخر قرارداد خود را.

که با این نسخهها کار به 20 درصد کاهش پرداخت ها در طول سال است. بازیکنان تضمین ماه آینده به طور کامل پرداخت با این حال آنها می تواند خواسته می شود به جذب یک پیش بینی 20 درصد افت در پخش درآمد برای ماه های ژوئن تا اکتبر.

تبلیغات

این NRL در انتظار فدرال و دولت NSW معافیت روز جمعه که اجازه می دهد نیوزیلند رزمندگان به کشور وارد می شود و بر اساس در تمورته جلوتر از رقابت restart on May 28. رزمندگان بازیکنان حاضر به سفر تا زمانی که پرداخت معامله موافقت کرده است و باید حمایت از همسالان خود در استرالیا.

برخی از بازی most ارشد آمار و ارقام از جمله ملبورن کاپیتان Cameron Smith, حمایت از رزمندگان’ موضع در احساسات-شارژ تلفن قلاب-تا بین بازیکنان در بازی چهارشنبه شب آماده نیست برای نشان دادن روز دوشنبه اجباری امنیت زیستی و پروتکل های توجیهی.

توافق شد در این جلسه از RLPA باشگاه نمایندگان که بدون بازیکنان خواهد بازگشت قبل از NRL اعلام کرد چقدر بازیکنان پرداخت می شود برای بقیه سال یک تصمیم است که بازیکنان موافقت کرده بود را از باشگاه خود را.

هنگامی که تماس با هرالد صبح روز پنجشنبه یک باشگاه رئیس اجرایی گفت که او غافل از پیشنهاد تحریم. باشگاه نیز در حال انتظار برای NRL نهایی پخش معامله را برای برنامه های خود را.

رزمندگان بازیکنان بلیک سبز, آدم بلر و راجر Tuivasa-Sheck صحبت کرد و از طرف هم تیمی های خود را زمانی که آنها تصریح کرد که آنها را ترک نمی کنید نیوزیلند حتی با معافیت وارد استرالیا تا زمانی که ساختار پرداخت موافقت شد.

رزمندگان را صرف ماه گذشته در مستند تحت نیوزیلند محدودیت دولت و نه مایل به گرفتن شانس داشتن به صرف 14 روز در انزوا اگر NRL قادر به اعتصاب یک معامله است. که ترک آنها را در برزخ به دور از خانواده های خود رو به یکی دیگر از 14 روز سخت انزوا در نیوزیلند اگر این رقابت به تعویق افتاد.

در حالی که NRL با اعتماد به نفس است آن را دریافت تاییدیه های لازم برای شروع 20 در طول فصل در 28 مه رزمندگان نمی خواهد ترک آن را به شانس. به گزارش هرالد صبح روز پنجشنبه کانال نه نشان داده است به NRL آن را می خواهد به پرداخت 90 میلیون دلار از $118 million این قرارداد برای پرداخت در سال 2020 است.

این بازی است که فرح برای یک ترکیب $60 میلیون دلار کسری بین نه و فاکس ورزشی و بازیکنان خواستار شدند به می دانم که چقدر از تاثیر آن را در حقوق خود را قبل از آنها در نظر گرفته خود را ترک خانواده برای مدت پنج سال.

نه صاحب این magazine.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>