NSW هنرهای وزیر همین Harwin جریمه 1000 $برای سفر به خانه برای تعطیلات

NSW هنرهای وزیر همین Harwin جریمه شده 1000 دلار توسط پلیس برای عبور اجتماعی فاصله قوانین پس از بازدید خود در ساحل مرکزی خانه برای تعطیلات در ماه گذشته.

پلیس می گویند که آنها صادر خوب بعد از آنها هشدار داده شد به این واقعیت 55 ساله تا به حال نقل مکان به یک خانه برای تعطیلات در مروارید ساحل “در خلاف زمان وزرا جهت تحت سلامت عمومی عمل می کنند”.

“به عنوان بخشی از سوالات محققان از مرکز منطقه شهری با حضور الیزابت خلیج صفحه اصلی واحد و صحبت با مرد” یک پلیس در بیانیه ای گفت:.

“پس بیشتر سوالات این مرد صادر شد $1000 پین از طریق ایمیل فقط قبل از 9 شب.”

تبلیغات

NSW برتر Gladys Berejiklian به مبارزه طلبیده تماس به گونی ائتلاف frontbencher اما در روز پنج شنبه گفت او را به بازگشت به سیدنی آپارتمان – با اذعان به “ادراک وحشتناک است”.

“این فقط در مورد چسبیده به قوانین آن را در مورد ساخت مطمئن شوید که وجود دارد درک که همه چسبیده به قوانین از جمله اعضای پارلمان” برتر به خبرنگاران گفت:.

او گفت که او آگاه شد خود را تغییر محل اقامت چند روز پیش با وجود آقای Harwin سفر به سیدنی برای مشاوره پزشکی و مجلس نشسته بر مارس 24.

اما Ms Berejiklian قاطعانه بود آقای Harwin نمی شکستن قوانین چرا که او نقل مکان در مارس 13 قبل از دولت COVID-19 مقررات آمد به اثر در 17 مارس است.

عدم تمایل به “علت حواس پرتی” آقای Harwin تایید او می خواهم وارد در سیدنی در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

او عذر خواهی کرد و به لیگ برتر و NSW جامعه اما اصرار او به دنبال رسمی توصیه به رعایت بهداشت عمومی به منظور.

NSW Labor خواستار Mr Harwin به استعفا و یا عدم آن برای برتر به مرحله و از بین بردن او از وزرا وظایف.

“او شده است خودخواه و او باید به حساب آورده” سایه هنرهای وزیر والت Secord به خبرنگاران گفت:.

آقای Harwin نیز به تازگی دیده می شود لباس خرید در یکی از دو سفر به سیدنی.

NSW Police Commissioner میک فولر گفت: مردم از “مرگ زمانی که اقدامات مناسب اند یا نشده و یا نادیده گرفته می شوند”.

“هیچ فرد یا شرکت است که بالاتر از این قوانین هر کسی که مظنون به نقض دستور تحقیق خواهد شد و اگر نقض شناسایی آنها رسیدگی خواهد شد مطابق با قانون” گفت: در بیانیه پلیس.

این می آید به عنوان دولت همچنان به اصرار مردم در برابر همه غیر ضروری سفر به منطقه NSW شهرها بویژه عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی.

مقامات در سراسر جهان گرفتار شده اند ايميل خود انزوا قوانین و مواخذه از جمله اسکاتلند افسر ارشد پزشکی کاترین Calderwood و نیوزیلند وزیر بهداشت دیوید کلارک.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد‘s عضویت در خبرنامه اینجا و سن‘s اینجا.

با AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر