NSW Police raid روبی شاهزاده کشتی کروز سوال خدمه


کارآگاهان یورش اند روبی شاهزاده خانم کروز کشتی برای به دست گرفتن شواهد و سوال خدمه در مورد متصل کردن و تخلیه مسافران در سیدنی سه هفته پیش.

این کشتی مربوط به صدها COVID-19 مورد و بیش از یک دوجین مرگ و میر در سراسر استرالیا.

Strike Force Bast investigators board the Ruby Princess on Wednesday night.

اعتصاب نیروی لیف درخت محققان هیئت مدیره روبی شاهزاده خانم در شب چهارشنبه.اعتبار:NSW Police

کارآگاهان با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی سوار این کشتی در Port Kembla چهارشنبه شب به جمع آوری شواهد در مورد چگونه صدها نفر از مسافران داخل بودند مجاز به ترک کشتی در 19 مارس ،

“نیروی ضربت بست محققان در حال انجام استعلام در هیئت مدیره روبی شاهزاده در این شب” NSW پلیس در بیانیه ای گفت.

تبلیغات
Police said the operation took place "under the strictest health and workplace safety guidelines".

پلیس گفت که این عملیات صورت گرفت “تحت دقیقترین بهداشت و ایمنی محیط کار دستورالعمل”.اعتبار:NSW Police

“این عملیات در حال انجام است تحت دقیقترین بهداشت و ایمنی محیط کار دستورالعمل.”

در چند روز آینده پلیس را مصاحبه دیگر با اولویت بالا شاهدان در مورد رسوایی در حالی که این کشتی است که انتظار می رود در Port Kembla به مدت 10 روز با 1040 خدمه پزشکی تحت ارزیابی.

حدود 200 خدمه نشان داده اند که علائم کروناویروس در حالی که 18 خدمه که تا کنون آزمایش مثبت است.

در ضمن جدید COVID-19 عفونت در ادامه به ایجاد ثبات با NSW ضبط 48 موارد جدید در روز چهارشنبه در نظر گرفتن دولت در مجموع به 2734.

وجود 36 نفر در بخش مراقبت های ویژه و مرگ و میر همچنان در 21.

NSW برتر Gladys Berejiklian استقبال جاری تثبیت کننده و کاهش موارد جدید اما هشدار داد جامعه انتقال بود و هنوز هم در حال افزایش است.

او گفت که در حالی که اجتماعی فاصله خواهد بود لازم است تا یک coronavirus واکسن و یا درمان شد, محدودیت بودند در حال بررسی در یک ماه-توسط-اساس ماه.

او خاطر نشان کرد مردم به رعایت محدودیت های که با داشتن یک اثر مثبت به عنوان مقامات نگه داشتن یک چشم ناظر در افزایش جامعه انتقال است.

NSW بهداشت می گوید: وجود 36 مسافران در حال حاضر در هتل قرنطینه که آزمایش مثبت به COVID-19 و 121 قرنطینه مسافران نشان دادن علائم کروناویروس.

گروه اول از 288 استرالیایی در قرنطینه Swissotel در سیدنی CBD منتشر شد صبح روز چهارشنبه با پلیس برنامه ریزی برای خروج بیشتر زمانی که برخی از 3000 ساکنان استرالیا انتظار می رود به ترک هتل انزوای بیش از هفته آینده.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>