NSW ‘را در تلاش برای جذب جراحان قلب با توجه به بیمارستان کودکان تامل’


سیدنی بیمارستان های کودکان را به مبارزه برای حفظ و جذب بهترین جراحان قلب پس از طولانی دشمنی بیش از قلبی خدمات بین رندویکک و بیمارستان وست مید.

یکی از وست مید بالا اطفال جراحان قلب دیوید Winlaw است استعفا داد برای یک موقعیت در ایالات متحده پس از دولت دولت تصمیم بحث برانگیز به اجرا قلب خدمات در هر دو وست مید و رندویکک.

The government has decided to maintain cardiac services across the Randwick and Westmead children's hospitals, a decision that Westmead does not support.

دولت تصمیم گرفته است برای حفظ قلبی خدمات در سراسر رندویکک و وست مید بیمارستان کودکان یک تصمیم که وست مید پشتیبانی نمی کند.اعتبار:ایزابلا Porras

“از دست دادن خود را خواهد شد از دست دادن بزرگ به فرزندان NSW” سیدنی بیمارستان کودکان شبکه سر قلب و عروق فیل رابرتز گفت. “جراحان قلب سخت برای پیدا کردن خوب جراحان قلب سخت تر برای پیدا کردن.”

استاد Winlaw خروج به معنای توانایی برای درمان کودکان نیاز به پیوند قلب در سیدنی خواهد بود مجموعه توسط Dr رابرتز گفت.

تبلیغات
Professor David Winlaw is leaving Westmead for a job at a leading US children's hospital.

پروفسور دیوید Winlaw ترک وست مید برای کار در ما منجر بیمارستان کودکان.

معاون وزیر NSW Health Nigel لیون گفت: ادامه تنش میان پزشکان در رندویکک و وست مید و تاخیر در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا عمل جراحی قلب باید متمرکز در وست مید یا همچنان در هر دو سایت را پیدا کردن جایگزینی برای استاد Winlaw دشوار است.

“اگر وجود دارد یک واحد که در آن آنها احساس آنها در معرض خطر از همکاران در همان شهر و یا وجود ندارد حس بودن بخشی از چیزی … پس از آن که یک چالش برای جذب مردم به” دکتر لیون گفت.

اما او گفت: این تصمیم نهایی شد و خواست پزشکان برای جلوگیری از پخش نارضایتی خود publicly.

کارکنان در رندویکک گفت: توانایی خود را برای ارائه عالی خدمات از جمله اطفال مراقبت های ویژه خواهد بود آسیب دیده اگر عمل جراحی قلب انجام شده است در هر دو بيمارستان ، شبکه های قلب و عروق و کارکنان در وست مید اعتقاد دارند دولت را از کودکان می تواند بهترین خدمت را با عمل جراحی قلب در یکی از سایت تنها.

در ژانویه NSW وزیر بهداشت براد Hazzard اعلام کرد کودک قلب و جراحی قلب و عروق خدمات تحویل داده می شود در هر دو بیمارستان پس از دریافت یک بررسی جامع از اطفال به خدمات انجام شده توسط پروفسور ریچارد هنری.

او همچنین اعلام کرد تا 10 میلیون دلار در بودجه برای تجهیزات و زیرساخت برای کمک به ارائه اطفال قلبی خدمات در هر دو سایت.

در نامه ای به نخست وزیر Gladys Berejiklian و آقای Hazzard با دیده The Sydney Morning Herald, وست مید کارکنان گفت: آنها احساس آنها شده بود محدود از تعقیب خود را در مورد رسانه ها برای عمل جراحی قلب در یک سایت.

کارکنان در غرب سیدنی در بیمارستان گفت: این گزارش مغرضانه بود و دولت تصمیم سیاسی بود و نه بر اساس شواهد کارشناس یا بهترین منافع کودکان و مالیات دهندگان.

“کارشناسان در این زمینه هستند جراحان قلب و عروق” دکتر رابرتز گفت کسانی که کارشناسان توافق کردند که عمل جراحی قلب و مداخلات از جمله میکروسکوپی جراحی تنها باید انجام شود در وست مید.

“ایرلند شمالی در حال حاضر ارسال به تمام بیماران قلبی به دوبلین [ایرلند سرمایه] به عمل در,” او گفت:.

“اگر آنها می تواند دستیابی به آن squabbling پزشکان در NSW واقعا نیاز به قرار دادن بیماران و انجام آنچه بهترین برای بیمار است.”

Dr لیون گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود و هر کس نیاز به دریافت در هیئت مدیره.

“اگر مردم نیست سازنده بودن و نه مثبت بودن در مورد آنچه که ما به دنبال رسیدن به, چگونه ما اطمینان حاصل شود که ما آنها را همراه?” او گفت:. “اگر آنها آماده شده را به همراه آنها نمی توان بخشی از آن را.”

هنری نقد و بررسی شد سومین نقد و بررسی به بررسی مسائل درون شبکه از سپتامبر سال 2018 است.

الکساندر نقد و بررسی منتشر شده در ماه جولای سال گذشته گفت: شبکه مدیره نیاز به نگهداری و اما نه آدرس قلبی خدمات.

پروفسور هنری وجود دارد گفت: عدم اعتماد بین کارکنان در هر دو بیمارستان ها و هیئت مدیره است که مسئله حیاتی بود به مرمت بیمارستان شبکه.

“در هیچ شکی نیست که مردم در هر دو سایت باید یک تعهد عمیق به بهترین منافع کودکان و افراد جوان و خانواده ها.”

دکتر رابرتز گفت: این تا حدی “طاقت فرسا” فرایند “بیش از حد بررسی” که منجر به استاد Winlaw پذیرش پیشنهاد با بیمارستان کودکان سینسیناتی در اوهایو.

Dr لیون گفت که اگر بخشی از دلیل برای استاد Winlaw خروج شد و با توجه به تامل بیش از خدمات NSW سلامت نیاز به مطمئن شوید که همه چیز کار می کرد با سرعت بیشتری در آینده است.

با وجود بحث های جاری بیش از عمل جراحی قلب پروفسور هنری گفت: او فکر نمی کنم تفاوت های فرهنگی بین دو بیمارستان شد آشتی ناپذیر.

“این سخت است برای دیدن است که با فریاد و جیغ شده است که در سال گذشته یا دو, اما آنها به اشتراک گذاشتن ارزش های مشترک و یک ماموریت مشترک,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>