تعداد تایید coronavirus موارد جهش به 13 از 7 در Telangana

Telangana دولت فشار دادن دکمه اضطراری تنظیم برای ارسال 100 تیم به کریمنگر بعد از یک گروه از 8 اندونزیایی که سفر به شمال این Telangana منطقه آزمایش مثبت برای coronavirus در روز چهارشنبه.

پس از ردیابی این گروه و جنبش و تعامل با مردم محلی در منطقه, دولت, سازمان های فشرده این تیم پزشکی برای انجام یک درب-به-درب غربالگری برای امکان سرایت از این coronavirus بیماران.

تعداد کل تایید coronavirus موارد در دولت شروع به پریدن کرد به 13 از 7 بعد از کل گروه از اندونزی مسافران شد مبتلا به کوروناویروس. یکی از اعضای گروه آزمایش مثبت برای این ویروس در ابتدا.

به گفته مقامات پزشکی دولت و بخش تمام 13 موارد شناسایی شده تا کنون بوده اند کسانی که از کشورهای مختلف و وجود دارد هیچ نشانه ای که هنوز که دیگران باید قرارداد این ویروس از این افراد. Coronavirus آزمایشات انجام شده بر روی نمونه خون از 447 نفر تا کنون در دولت است. مسافران پس از رسیدن از مقاصد بین المللی در حال تغییر به صورت اجباری دو هفته قرنطینه در مکان های مختلف در شهر است.

دولت وزیر بهداشت Etela Rajender گفت: او درخواست اتحادیه وزیر بهداشت Harshavardhan به بان کی مون ورودی مسافرت های بین المللی به طور کامل در پی از وضعیت فعلی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>