خانه های سالمندان در اروپا مبارزه با بیماری همه گیر را uncounted مرده

یکی توسط یکی از سالمندان ساکنان از خانه های پرستاری در حال رفتن به مجبور به انزوا اتاق خود را. مراقبان آنها هستند دیوارها خود را به عنوان به خوبی. آنها در حال اجرا هستند از کیسه های بدن.

تبلیغات

اما هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه بسیاری از مردم تبدیل شده اند بیمار است. دولت ها در اروپا سخت ترین ضربه را در کشورهای ایتالیا و اسپانیا و فرانسه — به طور معمول تست برای coronavirus در میان سالمندان ساکنان که سقوط بیمار در خانه های سالمندان و یا حتی کسانی که در نهایت مرگ وجود دارد, از جمله کسانی که رنج می برد از علائم این بیماری است.

این سه کشور با هم را در اطراف یک سوم جهانی همه گیر را مورد تأیید و عدم تست برگ صدها و هزاران نفر از قربانیان این بیماری uncounted به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید برای ردیابی مسیر خود را.

سنگین وابستگی به بيمارستان به تعداد coronavirus مرگ و میر به شمار مشکلات خاص برای ارزیابی گسترش COVID-19 در میان قدیمی ترین شهروندان است. بیمارستان ها به طور فزاینده ای تمایلی به اعتراف سالمندان coronavirus بیماران در نظر گرفته به کمی شانس درمان موفق است.

نشانه آنها پرداخت می شود شیب دار تلفات در گمنامی. در فرانسه دو منطقه ضربه قدیمیترین توسط pandemic گزارش داد که بیش از 30 درصد افزایش در تعداد مرگ و میر ناشی از مارس 1-16 نسبت به سال قبل با توجه به آمار ملی انگلیس آژانس منتشر شد که این آمار و ارقام برای Haut-Rhin و جنوب جزیره کرس مناطق در اواخر هفته گذشته. اسپانیا و ایتالیا هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده اولیه مرگ آمار برای ماه.

در مادرید یکی از آسیب دیده ترین شهرهای اروپا پیشرو در منطقه ای رسمی اذعان کرد که coronavirus عفونت از یک زن مسن تایید شد و پس از مرگ او تنها به این دلیل که خانه سالمندان پزشک “اصرار داشت.” در اطراف شهرستان ایتالیایی از برگامو, کانون کشور شیوع 400 نفر در یک هفته در اوایل ماه مارس — چهار برابر تعداد کسانی که جان همین هفته در سال گذشته با توجه به برگامو دفتر شهردار. تنها 91 از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

در فرانسه پس از دو ساکنان همان خانه سالمندان تست مثبت دیگر ساکنان که سقوط بیمار و در نهایت تسلیم شدن به این بیماری هستند “فرض” به این بیماری هستند اما در واقع آزمایش و یا شمارش در میان ملی تلفن است که تا کنون تنها شامل کسانی که به دنبال مراقبت در بیمارستان. دولت وعده داده است که شامل ساکنان خانه سالمندان در اوایل این هفته اما هنوز به اجرای گسترده تست از ساکنان. عرضه کیسه های بدن رو به کاهش است با توجه به مارک Bourquin از بیمارستان فدراسیون یک سازمان چتر برای نیمی از کشور را 7,000 خانه های سالمندان.

چالش ردیابی مرگ و میر است و نه منحصر به فرد به COVID-19. بسیاری از جهان بیماری کشنده محسوب نمی شود به صورت جداگانه. برای مثال ایالات متحده آنفلوانزا مرگ برگه کشیده شده از مدل های ریاضی که با تکیه بر داده های گرفته شده در یک شبکه از بیمارستان. در کشورهای در حال توسعه چنین برآورد می شود حتی cruder. حدود نیمی از 60 میلیون نفر از مردم که مرگ در جهان در هر سال بدون گواهی مرگ و یا دیگر سوابق توصیف آنچه آنها را کشته است.

یک مطالعه توسط ملی ایتالیا سلامت موسسه با استفاده از روش نمونه گيری به روش پرسش که چگونه بسیاری از افراد مسن در خانه سالمندان درگذشت با کوروناویروس. در سخت ترین ضربه منطقه لمباردی, نیمی از ساکنان خانه های سالمندان که پس از درگذشت Feb. 1 یا تا به حال ویروس و یا آن علائم شبه آنفولانزا, اما بسیاری از مرگ و میر تنها با ذکر دلیل آنفلوانزا آزمون انجام شد نامنظم. در مورد 1 به 10, ایتالیایی, خانه های پرستاری گفت: آنها در تلاش برای دریافت ساکنان به بیمارستان و 1 در 4 تا به حال مشکلات به درستی جداسازی کسانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

بریتانیا هم در تلاش است برای ردیابی بیماری در میان کسانی که هرگز آن را به بیمارستان. دفتر آمار ملی اضافه شده 40 میر پنج شنبه به صورت تلفات از 210 در انگلستان و ولز شامل افرادی که درگذشت در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات.

در آلمان که در آن مرگ و میر تا کنون شده اند بسیار پایین تر از جاهای دیگر در اروپا و ایالات متحده تست معمول است برای هر کسی که مبتلا به آنفولانزا مانند علائم که برای بازدید از یک منطقه در معرض خطر بالا و یا تماس با کسی که تایید شده به ویروس. بنابراین اگر یک مورد به نظر می رسد در یک خانه سالمندان و بیماران یا کارکنان سقوط بیمار تست برای همه در دسترس است.

فرانسه که دولت آن است که فرح برای یک موج از بیماری در 14 روز رفت و نهی از بازدید کنندگان به خانه های پرستاری در تاریخ 11 مارس برای درخواست امکانات را حتی واضح تر اقدامات در آخر هفته گذشته.

“من درخواست این موسسات برای منزوی کردن ساکنان در اتاق خود را” Olivier Véran, فرانسه, وزیر بهداشت گفت شنبه. “ما باید به اولویت دادن به تست پرسنل.”

در بسیاری از خانه های سالمندان کارکنان نیز داوطلبانه خود را محدود با هزینه های خود را.

“این چیزی است که ما به آرامی. این درست است که ما هیچ انتخاب” اریک-آنجلو بلینی مدیر خانه سالمندان در مرکز وین منطقه اروپا گفت 1 radio. “تست ما! آزمون تمام کارکنان ساکنان!”

آن است که به خصوص یک موضوع حساس در فرانسه که در آن هر کارگر است که توسط قانون مورد نیاز و اختصاص یک روز از “همبستگی” پرداخت سالانه به افراد مسن و از کار افتاده پس از یک موج گرما در سال 2003 چپ 15,000 مردم آسیب پذیر مرده در سراسر کشور است.

در حالی که بسیاری از مردم رنج می برند تنها خفیف یا متوسط علائم از COVID-19 سالمندان در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

در اسپانیا سربازان ضد عفونی کننده خانه های سالمندان در هفته گذشته کشف شده است که ساکنان در چندین امکانات زندگی می کردند در میان اجساد افراد مشکوک به مرگ ناشی از ویروس است.

در ایالات متحده امکانات مختلفی را دیده اند غیر منتظره ای مرگ بالا عوارض. مقامات فدرال یافت که کارکنان در چندین تسهیلات مراقبت دراز مدت کمک به گسترش COVID-19 در میان افراد مسن در منطقه سیاتل است.

در چند خانه های پرستاری در فرانسه از جمله یکی از بازماندگان هولوکاست در پاریس تعدادی از مرده می رسد به دو رقم با مراتب بیشتر اعتقاد آلوده. ترس است که مرگ آنها خواهد شد unremarked.

“برای خانه های سالمندان همیشه وجود خواهد داشت قطعیت” Bouquin گفت. “این روش این است که یک دکتر به نشان می دهد علت مرگ است. و برای که وجود دارد به آزمون.”

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>