NZ برنده سری 2-0 حرکت به 3 نقطه در آزمون ICC قهرمانی جدول امتیاز

تیم کریکت هند رنج می برد و یک شکست شرم آور در دست نیوزیلند طی سه روز از دومین مسابقه تست در Hagley بیضی شکل است. کیوی را شکست داد Virat Kohli-led طرف با هفت ویکت در ولینگتون در روز دوشنبه. یک پیروزی تا به حال نه نگاه این آسان برای نیوزیلند دیروز. در کنده در روز 2 هند شد مغولان در 90-6 با Rishabh نفس نفس زدن و Hanuma Vihari در چین. اما در روز 3 کیوی رهبری ترنت Boult و تیم Southee در زمان تنها 47 دقیقه به پوست سر باقی مانده چهار ویکت قبل از آن افتتاحیه تام Latham ((52 خاموش 74 توپ) و تام Blundell (55 خاموش 113 توپ) زده گردد fiftes به پرچ 2-0 پاک رفت و برگشت در برابر هند است.

آزمون ICC قهرمانی امتیاز جدول

با یک جامد 120 امتیاز نیوزیلند شمارش در ICC world آزمون قهرمانی جدول امتیاز قهرمانی افزایش یافته است به 180 حتی به عنوان هند در بالا باقی می ماند با 360 امتیاز حسن نیت ارائه میدهد و آن سری برنده در برابر ضعیف West Indies cricket team, تخلیه آفریقای جنوبی تیم کریکت و زیر پر بنگلادش تیم کریکت.

این عامل احساس خوب از یک 5-0 T20 بین المللی سری پیروزی در حال حاضر به نظر می رسد مانند تاریخ باستانی هند است که برای یک رویا شروع به نیوزیلند تور تبدیل به کابوس برای Virat Kohli را دسته که همیشه گرفته شده بسیار زیاد پراید در اجرای برنامه در خارج از کشور شرایط.

اما با یک نگاه به هند در خارج از کشور عملکرد نشان می دهد که هر زمان که توپ چرخش و درز هند شهرت به عنوان یک توانمند حلاجی واحد گرفته شده سنگین knowck. این اتفاق در انگلستان در سال 2014 و 2018 و در حال حاضر در نیوزیلند است در معرض آن زمان یکی بیشتر.

بیش از این حاشیه شیوه تسلیم خواهد آمد به امد و شد زیاد فعلی تیم هند که برگ های این بخش از جهان با بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

India vs New Zealand cricket, Virat Kohli

هند Virat Kohli, دوم, سمت چپ, پیاده روی از میدان پس از او برکنار شد توسط نیوزیلند Kyle Jamieson پس از اخراج 8 اجرا می شود در اولین کریکت آزمون بین هند و نیوزیلند در حوضه رزرو در ولینگتون. Photo: AP |

Virat Kohli فرم

در 11 نوبت در طول هند تور نیوزیلند, Virat Kohli را حلاجی شکل رفت و از بد به بدتر است. او موفق به نمره فقط 218 اجرا می شود. چوب خط حساب خود را از 218 به پایین ترین سطح در یک تور که در آن او بازی کرده بود هر 3 فرمت های این ورزش است.

در این آزمون بسیار مهم سری است که بخشی از جهان آزمون قهرمانی, Virat Kohli فرم در زمان اسلاید و او موفق به نمره فقط 38 اجرا می شود به طور متوسط از 9.50 در 4 نوبت.

Virat Kohli را worts سری تست (حداقل دو بازی)

مخالفان سری محل برگزاری آزمون نوبت اجرا می شود بالاترین نمره متوسط
استرالیا 2016-17 هند 2 5 46 15 9.2
نیوزیلند 2019-20 نیوزیلند 2 4 38 19 9.5
انگلستان 2014 انگلستان 5 10 134 39 13.4
غرب هند 2011 غرب هند 3 5 76 30 15.2
آزمون/ODIs/T20Is
مخالفان سال محل برگزاری مسابقات نوبت اجرا می شود بالاترین نمره متوسط
نیوزیلند 2020 نیوزیلند 9 11 218 51 19.81
انگلستان 2014 انگلستان 10 15 254 66 18.14
Jasprit Bumrah

هند Jasprit Bumrah واکنش نشان می دهد در طول دوم کریکت آزمون بین نیوزیلند و هند در Hagley بیضی در Christchurch. Photo: AP | PTI

هند پایین سفارش سقوط

وجود دارد یکی دیگر از پایین سفارش سقوط روز دوشنبه به عنوان آخرین چهار ویکت رفت و برای فقط 34 اجرا می شود. فقدان ابتکار عمل از کسی مثل Rishabh شلوار برای بازی جای خود را در کنار تکان دهنده بود.

این جفت از تیم Southee (3/36 در 11 اور) و ترنت Boult (4/28 در 14 اور) که یک بار دیگر عذاب هند ضربه زن بودند که همه در دریا برابر با کیفیت بولینگ در کمی مسیر به چالش کشیدن.

در صبح Hanuma Vihari (9) گرفتار شد پایین سمت پا کردن بی ضرر Southee تحویل.

در یک مسیر که در آن آن را در کنار غیر ممکن است برای دفاع از نفس نفس زدن دیده شد هل دادن و تلنگر دفاعی چیزی است که نه خود بازی. نتیجه این شد یک دل بهم زدن در یک دور رفتن تحویل است که با خیال راحت فرود آمد در wicketkeeper است ،

بسیار صحبت در مورد “قصد” به طور کامل از دست رفته در شلوار بازی و رویکرد خود را به مبارزه طلبیده منطق است. به خصوص پس از مربی راوی بنارس صحبت در مورد چگونه تهاجمی خود را پنبه حلاجی شده به ثمر رساند بیش از داعش می سازد ؟ Saha اما سوال قطعا خواسته می شود اگر نمره از 19, 25, 12 و 4 توجیه ورود بیش از یک بیشتر انجام stumper.

Virat Kohli, Cheteshwar Pujara

هند Virat Kohli, سمت چپ در کنار هم تیمی Cheteshwar Pujara در دوم کریکت آزمون بین نیوزیلند و هند در Hagley بیضی در Christchurch. Photo: AP | PTI

در اینجا چیزی است که Virat Kohli گفت: پس از 2-0 ماست مالی کردن

“هیچ بهانه ای گفت:” کاپیتان هند Virat Kohli پس از دیگری حلاجی کاپیتولاسیون به رهبری تیم خود را 0-2 سری شکست دست از نیوزیلند.

یک بی محابا Kohli اعتراف کرد که او ضربه زن تیم اجازه پایین پس از پرتاب کنندگان به ارمغان آورد آنها را به بازی در روز دوم.

“ما آن را قبول چشمگیر و اگر ما به پیروزی دور از خانه, ما باید برای انجام این کار است. هیچ عذر و بهانه فقط یادگیری در حال حرکت رو به جلو است. در تست های ما نمی توانند به بازی کریکت ما می خواستیم به” Kohli گفت.

پس از ساخت 242 در نوبت اول از باید برنده دوم آزمون هند تاشو برای 124 در دومین مقاله ترک میزبان با پیروزی هدف از 132 برای یک سری رفت و برگشت.

“ضربه نمی به اندازه کافی برای پرتاب کنندگان را امتحان کنید و حمله. بولینگ خوب بود من فکر می کردم حتی در ولینگتون ما دگرگون هست. گاهی اوقات اگر شما کاسه هست و همه چیز اتفاق نمی افتد و شما باید آن را در گام خود را,” کاپیتان گفت.

در سخنرانی مراسم Kohli گفت: تیم خود را به “بازگشت” به تخته رسم.

“این یک موضوع داشتن کافی نیست قصد در بازی اول و بسته شدن از اینجا. ما نمی کاسه در مناطق مناسب برای اندازه کافی بلند. آنها به ایجاد مقدار زیادی از فشار. آن را ترکیبی از ما نه اجرای خوبی به اندازه کافی و نیوزیلند چسبیده به برنامه های خود را.

“ناامید کننده را مجبور به بازگشت به تخته رسم و درست چیزهایی که رفتن به جلو است.”

پرسید: اگر سکه فرود به نفع او تا به حال هیچ تاثیر او گفت: “بازی شیر یا خط شما می توانید از فکر می کنم در مورد آن به عنوان یک عامل اما ما شکایت نیست. آن را به مزیت اضافی به پرتاب کنندگان در هر آزمون اما به عنوان یک بین المللی در کنار شما در حال انتظار برای درک آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>