اگهی: اقتصاددان و کارشناسی نویس دیپاک لعل دور می گذرد در 80

دیپاک لعل یکی دیگر از کسانی که فوق العاده, هندی, اقتصاددانان که هند صادر شده به غرب در گذشت در 30 آوریل. او عمیقا مشکوک از دولت ها و سیاستمداران است. که می توانست یکی از دلایلی که چرا او را ترک خدمات خارجی در سال 1966 پس از فقط سه سال است. آن را الهام گرفته از تصمیم گیری است. او هرگز مجهز به بوروکراسی که در آن درخشندگی است sneered در.

به مدت پنج سال از سال 2014 هر زمان که او در هند, من و او نشسته در صندلی مجاور هفتگی در سرمقاله جلسات این روزنامه است. او خواهد مختلط در با عصا خود را, ماسک, و, در, تابستان خود را كلاه. در ابتدا او را همراه خود لوله اما بعد از آن من فکر می کنم او به توتون و تنباکو.

در این پنج سال من تا به حال فقط یک شکایت علیه او. به عنوان تامین کننده تعیین شده از سمبوسه, من در زمان در حدود 2500 سمبوسه به جلسه در نرخ 10 در هر جلسه بیش از حدود 250 سال. او هرگز در زمان یکی هرگز نه یک بار. در انصاف و اگر او را لمس بیسکویت یا نه.

او در گذشته علمی خود را نخست در آن بود و نیز توسعه ثابت نظرات بسیاری از چیزهای. اما این بهتر است از کسانی که دچار ثابت انداز خود را در چهل سالگی. آن را مانند یک چیز بد در مورد او نیز چون او به ندرت اشتباه است. و بالاتر از همه, او هنوز هم می دانستم که او در نظریه های اقتصادی است. هندی ترین اقتصاددانان یا آن را فراموش کرده و یا هرگز نمی دانستند که در آن برای شروع با.

متولد در لاهور در سال 1940 و تحصیل در سنتی تایی از دون مدرسه سنت استفنز و دانشگاه آکسفورد او زیرفشار به ما در پایان دهه 1980 ، قبل از آن او تا به حال تدریس در انگلستان است. او در نهایت یک استاد اقتصاد در دانشگاه UCLA.

تحقیقات خود را در منافع بودند بسیار متنوع است و شما می توانید لیست کامل را در صفحه وب خود را. نه مقدار زیادی از آن بسیار تاثیرگذار بود در جریان اصلی تفکر اقتصادی اما او چوب به اسلحه خود را که همیشه به حال دو بشکه — کلاسیکگرایی و لیبرالیسم. این دو ارزش تعریف شده ،

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که او در زمان نمایش کم نور. چین یکی از آنها بود. او در نظر گرفته آن سیاست های اقتصادی به عنوان عجیب و غریب است. در بسیاری از مقالات در این مقاله نیز در نشریات دیگر او را ستایش دستاوردهای خود را و سپس رفتن به می گویند اینها پایدار نیست. آزادی انسان چیزی است که باعث می شود برای مدت طولانی زندگی می کردند و عظمت و اعتقاد او و حزب کمونیست را عدم توجه به آنها را نگه دارید و چین بازگشت. فعلی تقدیر در چین به عنوان یک منبع از دلخوری او را به عنوان زمان حزب دموکرات در ایالات متحده است. احمق همراهان او گفت:.

در Brexit او یک شاهین است که تعجب آور نیست با توجه به او یک عضو از انگلستان سایه صدراعظم گروه مشورتی برای نه سال از سال 2000 تا 2009. حزب کارگر در قدرت بود ، او فکر کرد که بریتانیا را به دست آوردن توسط امید بستن به خارج.

او گفت که او رای دادند و در سال 1975 همه روشن چشم و انبوه دم برای بریتانیا پیوستن به بازار مشترک. اما آنچه “من همراه با بسیاری از همسالان من در سال 1975 به عنوان بازار مشترک تکامل یافته به اتحادیه اروپا; ما تا به حال شده است به دروغ توسط Europhile نخبگان سیاسی. در حالی که فروش ما رایگان-منطقه تجاری آنها در واقع بر روی کامپیوتر کاربر co-امید بستن به ما در ایجاد یک اتحادیه سیاسی ایالات متحده اروپا: دولت اجرا شده توسط غیرمنتخب تکنوکرات است.”

اما آن را نه فقط چین و اتحادیه اروپا که اذیت او. او به همان اندازه derisive هند است. بیش از حد تمرکز بر روی ‘مردم’ همه حق بود برای سیاست و سیاستمداران او فکر می کردم اما نه برای اقتصاد و اقتصاددانان. او بی سر و صدا می خنده اقتصاددانان که batted مداوم برای توزیع مجدد بدون اشاره به هزینه های خود را.

در پایان دهه 1980 او نوشت: یک کتاب که گذشت تا حد زیادی خسته شده اید در هند. آن سه-حجم امر شد و به نام هندو تعادل. این یک بررسی گسترده از هند و اقتصاد آن بیش از دو هزار سال و بیشتر است.

حجم یک مورد فرهنگی ثبات است. حجم دو بود در مورد کار. حجم سه یک خلاصه edition. کتاب تحریک اقتصاددانان و مورخان هر دو. آن بود که مرتب کردن بر اساس کتاب که من سرمایه گذاری نشان می دهد که جوهر بسیار خوب فکری است که دیپاک لعل شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>