اوهایو تکه دموکراتیک اولیه میان ویروس ترس اما کشورهای دیگر به رای

میلیون ها نفر از اضطراب سربازان آمریکایی به ایستگاه های رای گیری روز سه شنبه در سه متحده, اما نه اوهایو به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس roils ملت دموکراتیک مقدماتی شامل سناتور جو بایدن و رقیب خود را برنی ساندرز.

تبلیغات

مبارزه منتقل شده از تظاهرات به حوادث آنلاین, نامزد, مناظره مخاطبان و کشورهای مختلف به تعویق افتاد مقدماتی خود را به عنوان ویروس که به کشته شدن بیش از 80 نفر در سراسر کشور باعث بی سابقه تغییرات به چشم انداز سیاسی در انتخابات سال است.

اوهایو شد آخرین و بزرگترین دولت به upend رای گیری برنامه زمانی که مقامات دستور داد تا مراکز رای دهی بسته شده است.

فرماندار مایک DeWine یک جمهوری خواه را به مبارزه طلبیده حکم دادگاه و اعلام سلامت اورژانس اواخر دوشنبه — ساعت قبل از ساکنان صنعتی میانه میدان نبرد شدند و شروع به استفراغ کردن, برگه های رای.

دموکرات ها هستند و در این میان انتخاب یک نامزد خواهد شد که چالش جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات, اما شک و تردید و نگرانی را تضعیف روند.

به عنوان آریزونا و فلوریدا و ایلینوی آماده به رای سه شنبه سردرگمی وجود دارد بر سر اینکه آیا مراکز امن خواهد بود با توجه به همه گیر.

رای دهندگان نیز تضاد در مورد جسارت به بازیگران برگه های رای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خواست آمریکایی ها برای محدود کردن تجمعات به گروه کمتر از 10.

‘دموکراسی باید بر روی’

با وجود DeWine حرکت به شاتر مراکز رای دهی در اوهایو او ظاهر می شود تنهاست رسمی تماس صوتی برای تاخیر و موفق به جلب حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت این بود “تا به آمریکا” را به تماس بگیرید.

در نهایت رئیس جمهور گفت: “من فکر می کنم تعویق انداختن غیر ضروری است.”

اما رای گیری می تواند تضعیف شود در بخشی از یک پتانسیل ترساندن عامل برای سالمندان که در معرض بالاترین خطر ابتلا COVID-19.

مقامات در ایالت فلوریدا با اکثر نمایندگان در بازی شنبه گفت: دولت بیرون کشیدن تمام متوقف می شود برای حفظ روند امن است.

در آریزونا فرماندار mlb گفت: دولت و حزب دموکرات مقامات توافق کردند که بازار اولیه باید بروید.

“ما هیچ تضمینی وجود خواهد داشت که در آینده هنگامی که آن را امن تر از فردا” Ducey روز دوشنبه گفت:.

“دموکراسی باید بر روی بروید.”

بایدن 77, در صدر نظرسنجی با حاشیه های قابل توجهی در آریزونا, و ایلینوی و به خصوص فلوریدا که در آن معاون سابق رئیس جمهور می تواند اعتصاب یک ضربه چکش در برابر رقیب خود را با ایجاد مانع سرب در نماینده دفعات مشاهده شده است.

سهشنبه ممکن است یک یا لحظه ای برای چپ ساندرز خواهد شد که در صورت فشار برای ترک نکند و نمره عمده ناراحت است.

در ضمن آمریکایی ها ماندن خانه از محل کار یا مدرسه توسط میلیون ها نفر به عنوان کشور پیاده سازی اقدامات اضطراری در برابر بدتر شدن بحران است.

کنتاکی روز دوشنبه اعلام کرد تاخیر در اصلی آن از آوریل تا ژوئن در حالی که گرجستان بود که در خط بعدی به رای دادن در مارس 24, تاخیر تا زمانی که ممکن است.

لوئیزیانا قبلا به تعویق افتاد آوریل خود را در انتخابات به تاریخ 20 ژوئن.

کمپین های آنلاین

بایدن و ساندرز می گویند که آنها خواهد کمپین منحصرا آنلاین در حال حاضر — یک سناریو بی سابقه در ارتفاع ریاست جمهوری ایالات متحده اولیه نبرد.

هر دو در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در هنگام وقوع: آنها در حال شستن دست و غالبا کارکنان در حال کار از خانه و زندگی کمپین حوادث شده اند scrapped.

ساندرز میزبان “دیجیتال رالی” دوشنبه شب بالا شامل مشخصات حامی و جانباز کرنش نیل جوان است.

ناتوانی در مبارزات انتخاباتی در فرد تحمیل خاص نقص در ساندرز که همواره بسیج بزرگ و پرشور جمعیت در رویدادهای خود را.

ساندرز اذعان کرده است او در حال حاضر توسری خور در نماینده نژاد اما تاکید کرد او مترقی جنبش “تبدیل” 2020 مبارزات انتخاباتی.

“ما در بسیاری از راه های برنده مبارزه ایدئولوژیک” او گفت: با رسم رای دهندگان و رقیب دموکرات نامزد خود را به سوی لیبرال تر سیاست از جمله کمک درسی-عمومی رایگان ،

او گفت: این بیماری همه گیر به عنوان مثال چرا آمریکایی ها بهتر خواهد بود خدمت توسط یک سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی.

اما او نیز رخ داد توجه داشته باشید از وحدت است.

“در این باور نکردنی لحظه دشوار که در آن بسیاری از مردم بسیار عصبی و مناسب این زمان زمانی است که ما باید گرد هم می آیند” ساندرز گفت.

بایدن دارای چکش ساندرز’ اصطلاح “مدیکر برای همه” برنامه به عنوان غیر واقعی داده امروز احزاب سیاسی گفت ساندرز هنوز به توضیح دهید که چگونه او را برای پرداخت چنین هزینه تغییر شکل از اقتصاد است.

“مردم به دنبال نتایج نه یک انقلاب” بایدن گفت: طی روز یکشنبه در یک مناظره با اشاره به ساندرز’ فراخوان رادیکال اجتماعی و اقتصادی تغییر دهید.

اما روز دوشنبه در یک ویدیو ارسال شده در توییتر خود, خوراک, بایدن تکرار ساندرز’ پیام وحدت.

“ما در حال رفتن برای غلبه بر این کوروناویروس” او گفت:. “لطفا مراقبت از خودتان است.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>