همزمان با کاهش قیمت نفت به 18 سال کم به عنوان coronavirus مستندات ماشه بازار بحران

قیمت نفت سقوط روز چهارشنبه با آمریکا قراردادهای آتی نفت خام ضربه زدن به 18 سال کم به عنوان دولت ها در سراسر جهان شتاب مستندات برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

قیمت های آتی نفت از دست داده اند و بیش از نیمی از ارزش خود را در 10 روز گذشته به مدارس بسته کسب و کار باید توقیف و دولت ها در سراسر جهان خواسته اند که ساکنان را محدود کرده است.

کاهش در بازار ایالات متحده در 10 روز گذشته است که بزرگترین قرارداد پس از آن معرفی شد و در سال 1983.

“بازار آبشاری. آن را تلاش برای جستجو برای یک پایین و به نظر نمی رسد قادر به پیدا کردن یکی گفت:” ژن McGillian, معاون رئیس جمهور, تحقیق در سنت انرژی در استمفورد ایالت کانکتیکات. “وجود دارد ترس از سقوط اقتصادی به دلیل آنچه که این ویروس نشان دهنده در سطح جهان است.”

تقاضای جهانی نفت تا پایان ماه مارس می تواند به سقوط تا آنجا که 8 میلیون به 9 میلیون بشکه در روز) گلدمن ساکس گفت.

سرمایه گذاران به طور گسترده فرار دارایی های پر ریسک دوباره در روز چهارشنبه. سهام ایالات متحده کاهش یافت, با S&P 500 انداختن 7%, در حالی که مس در معاملات آتی کاهش یافت 6.9%.

خام ایالات متحده کاهش یافت $6.58 یا 24.4% به حل و فصل در $20.37 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام را از دست داده اند 56 درصد بیش از 10 روز گذشته.

قیمت نفت خام برنت حل و فصل کردن $3.85 یا 13.4% در $24.88 در هر بشکه پس از حذف به عنوان کم به عنوان $24.52 آن ترین حد خود از سال 2003.

بازار نفت در حال حاضر وضعیتی وخیم پس از عربستان سعودی تصمیم گرفت در این ماه به طور چشمگیری افزایش عرضه از آن و روسیه نمی تواند توافق برای کاهش تولید در پیش بینی تقاضای ضعیف.

عربستان سعودی را نادیده گرفته است entreaties به عمل به تعادل بازار, تکرار برنامه به حفظ تولید در بیش از 12 میلیون بشکه در روز خواهد بود که یک رکورد است.

ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافت و حتی پس از بارگیری در این هفته در ایالات متحده داده ها نشان داد کاهش قابل توجه در بنزین و دیزل موجودی انبار. خام سهام افزایش 2 میلیون بشکه در حالی که بنزین و فرآورده های نفتی اعلام موجودی کاهش 6.2 میلیون و 2.9 میلیون بشکه بود.

گلدمن پیش بینی سقوط قیمت نفت برنت به عنوان کم به عنوان $20 در سه ماهه دوم. Rystad پروژه های انرژی از یک سال در سال کاهش در تقاضا از 2.8 میلیون بشکه یا 2.8% این سال است.

بازار فیزیکی یخ

تحلیلگران اشاره کرد که کاهش شدید در آمریکا قیمت نفت که در مقایسه با معیار بین المللی برنت منعکس شده به طور فزاینده ای وخیم چشم انداز در بازار فیزیکی. معامله گران بر این باورند که افزایش فعالیت از عربستان سعودی را محدود U. S. صادرات در هفته های آینده آنها را پیش بینی ذخیره سازی پر سرعت و همچنین شرکتها قطع اجرا می شود, بوکس, در ایالات متحده تولید کنندگان.

“بازار فیزیکی تقریبا bidless گفت:” اسکات شلتون انرژی فروشنده از ایالات ICAP. “این به من می گوید که قیمت رو پایین تر تا زمانی که هر دو اوپک می آید و به جدول یا U. s. E&Ps شروع به اعلام کاهش تولید است.” عراق وزیر نفت التماس برای یک جلسه اضطراری بین اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و غیر اوپک تولید کنندگان به بحث در مورد اقدام فوری برای حمایت از بازار است.

کرملین گفت که روسیه می خواهم برای دیدن قیمت نفت بالاتر است. عربستان سعودی وزارت نیرو, اما, گفت: آن را به حال کارگردانی شرکت ملی نفت آرامکو به ادامه عرضه نفت خام در یک رکورد 12.3 میلیون بشکه در ماه های آینده.

“با عربستان سعودی و روسیه در یک نبرد شدید برای سهم بازار آن را دشوار است برای دیدن هر حل سریع در این جبهه” ING گفت: عراق درخواست.

تجاری ژاپن اداره گفت: خام واردات به جهان سوم بزرگترین اقتصاد جهان در ماه فوریه به پایین 9 درصد از سال قبل است. ثروتمندترین کشورهای در حال آماده شدن برای از بند باز کردن تریلیون دلار از هزینه های برای کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus به عنوان کسب و کار محدود کردن عملیات در تلاش برای نگه داشتن اکثر کارگران در خانه.

Honda Motor Co روز چهارشنبه گفت: این توقف تولید در آمریکای شمالی به مدت شش روز به دلیل پیش بینی کاهش فروش خودرو و کاهش تولید حدود 40 ، 000 وسایل نقلیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>