نفت کاهش قیمت به زیر صفر به عنوان تقاضا فرو می ریزد; سهام شیب


نیویورک: قیمت های نفت سقوط به زیر صفر, آخرین هرگز قبل دیده می شود تعداد به بیرون آمدن از اقتصادی کما ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سهام و اوراق قرضۀ دولتی نیز کاهش یافته است وال استریت با S&P 500 به پایین 1.8 درصد است اما بازار دراماتیک ترین اقدام تا کنون در روغن که در آن هزینه به یک بشکه نفت خام ایالات متحده تحویل در ماه مه کاهش یافت و به منفی $US37.63 ($59.37). آن در حدود $US60 در آغاز سال است.

Demand for oil continues to fall due to the new coronavirus outbreak.

تقاضا برای نفت همچنان در حال سقوط با توجه به شیوع کروناویروس. اعتبار:AP

معامله گران هنوز هم پرداخت $US20.43 برای یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن که تحلیلگران به نظر نزدیک به “درست” قیمت نفت است. نفت خام برای تحویل در ماه آینده در ضمن در حال اجرا است تا در برابر یک استارک مشکل: معامله گران در حال اجرا هستند از مکان های به نگه داشتن آن با مخازن ذخیره سازی نزدیک به کامل در میان سقوط در تقاضا به عنوان کارخانه های اتومبیل و هواپیما نشستن idled در سراسر جهان است.

مخازن در یک کلید انرژی hub در اوکلاهما می تواند ضربه محدودیت های خود را ظرف مدت سه هفته و با توجه به کریس Midgley سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts. از آنجا که معامله گران در حال حاضر به پرداخت دیگران را که نفت برای تحویل در ماه مه در کردن دست خود را تا زمانی که آنها را نیز بار بدانند که در آن به آن را نگه دارید.

تبلیغات

“تقریبا تعریف نفت خام کاهش یافته بیش از 100 درصد است که آنچه امروز اتفاق افتاده است گفت:” دیو Ernsberger جهانی سر قیمت گذاری و بینش بازار در شاخص S&P جهانی Platts.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما واقعا می تواند بر این باورند آنچه که ما امروز شاهد,” او گفت:. “این نوع از بازنویسی اقتصاد تجارت نفت.”

همچنین تشدید نوسانات است که چند معامله گران به خرید و فروش نفت آمریکا برای تحویل در ماه مارس. آنها حتی نمی خواهد این فرصت را به انجام این کار پس از پنج شنبه زمانی که قرارداد تجاری آن منقضی و اولین تحویل آنها قادر خواهید بود برای خرید است در ماه ژوئن.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت و نزدیک به 9 درصد به $US25.57 در هر بشکه رسید.

غوطه در روغن فرستاده انرژی و بازار سهام S&P 500 به 3.7 درصد از دست دادن آخرین ملال انگیز سال 2020 است که باعث شده تا قیمت های خود را به حدود نصف.

هالی برتون lurched بین سود و تیز و زیان حتی اگر آن گزارش قوی تر نتایج جستجو برای سه ماه اول سال 2020 از تحلیلگران انتظار می رود. نفتی شرکت مهندسی گفت که این بیماری همه گیر است بسیار ایجاد آشفتگی در صنعت است که آن را “نمی تواند منطقی برآورد” چه مدت ضربه خواهد داشت. این انتظار کاهش بیشتر در درآمد و سودآوری برای بقیه سال 2020 به خصوص در شمال امریکا است.

S&P 500 با کاهش 51.40 امتیاز به 2,823.16. میانگین صنعتی داو جونز از دست 592.05 امتیاز یا 2.4 درصد به 23,650.44 و نزدک کاهش یافته است 89.41 و یا 1 درصد به 8,560.73.

زیان خوردند به برخی از دستاوردهای شاخص های ساخته شده از اواخر مارس رانده شده به تازگی توسط سرمایه گذاران پیش بینی پتانسیل بازگشایی کسب و کار به عنوان عفونت های سطح سخت-آمار مناطق. افراد بدبین به نام تجمع بیش از حد با اشاره به درد شدید اقتصادی جهان گسترده و ادامه داد: عدم قطعیت در مورد چه مدت طول خواهد کشید.

“دولت می تواند اعلام کند که هر چه می خواهند نظر مردم را تشویق به دریافت و انجام چیزهای گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. “این که آیا یا نه swaths گسترده ای از جامعه را که باقی مانده است دیده می شود. آن را برای رفتن به دیدن مردم شروع به دریافت و انجام چیزهای دوباره. خواهد شد که لازم است توسعه مثبت نه فقط اعلام شدن همه چیز باز است.”

سود بیشتر از شرکت هایی است که برندگان در stay-در-خانه اقتصاد کمک به محدود کردن بازار ضرر و زیان است. Netflix شروع به پریدن کرد و 3.4 درصد به تنظیم یک رکورد دیگر به مردم بسته و در خانه برای پر کردن وقت خود را. آمازون اضافه شده 0.8 درصد است.

در آسیا توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت و 1.1 درصد است. این شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 0.2 درصد و کره جنوبی Kospi کاهش 0.8 درصد است.

بازارهای اروپایی شد متوسط بالاتر است. شاخص DAX در آلمان شد تا 0.5 درصد فرانسوی CAC 40 بود تا 0.7 درصد و FTSE 100 لندن به دست آورد 0.7 درصد است.

در نشانه ای از ادامه احتیاط در بازار اوراق قرضۀ دولتی باقی مانده بسیار کم است. عملکرد 10 ساله خزانه داری به تضعیف 0.62 درصد از 0.65 درصد در اواخر جمعه.

سهام شده اند و در کل نوسان رو به بالا به تازگی و S&P 500 فقط بسته کردن آن برای اولین بار به صورت هفتگی به دست آوردن پس از شروع بازار فروش در ماه فوریه است. وعده های عظیم برای کمک به اقتصاد و بازار توسط فدرال رزرو و دولت آمریکا مشتعل در این تجمع که ارسال S&P 500 تا آنجا که 28.5 درصد از پایین در مارس 23.

اخیرا کشور در سراسر جهان به طور آزمایشی کاسته تا در کسب و کار-خاموش کردن محدودیت های قرار دادن در محل به سرعت گسترش ویروس.

اما کارشناسان بهداشت هشدار می دهند این بیماری همه گیر است که به دور از بیش و جدید شعله ور شدن یو پی اس می تواند آتش اگر دولت با عجله به اجازه دادن “عادی” زندگی به بازگشت زودتر از موعد. S&P 500 باقی مانده است نزدیک به 17 درصد پایین تر از رکورد که میلیون ها نفر بیشتر ما کارگران فایل بیکاری هر هفته در میان خاموش شدن ناگهانی.

بسیاری از تحلیلگران نیز هشدار می دهند که برخی از تجمع اخیر برای سهام است که با توجه به انتظارات اقتصاد خواهد محوری به سرعت و به شدت ارتجاعی بار اقتصادی قرنطينه برداشته می شوند. کسانی که می تواند به اثبات می شود بیش از حد خوش بینانه است.

“هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت در اطراف بازگشایی اقتصاد” گفت: Julian Emanuel ارشد حقوق صاحبان سهام و مشتقات استراتژیست در BTIG. “آمده [پاییز] ما برای رفتن به عقب در هواپیما? در حال رفتن به بیرون رفتن و غذا خوردن?”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>