قیمت نفت به زیر صفر سقوط بی سابقه

صادر شده در: اصلاح:

قیمت نفت سقوط به زیر صفر در روز دوشنبه برای اولین بار در تاریخ با ما معیار وست تگزاس اینترمدیت (WTI) بسته شدن در -$37.63 در هر بشکه رسید.

تبلیغات

بی سابقه قیمت غوطه می آید به عنوان تقاضا برای انرژی فرو می ریزد و در میان coronavirus ناشی از مستندات و معامله گران نمی خواهم گیر داشتن خام با جا به آن را ذخیره کنید.

مقدار این افت به قلمرو منفی بود chalked به دلایل فنی — مه تحویل قرارداد نزدیک به انقضای پس از آن شاهد کمتر حجم معاملات است که می تواند باعث تشدید نوسانات. اما قیمت برای تحویل و حتی بیشتر به آینده که بزرگتر دیدن حجم معاملات نیز سقوط کرد. تقاضا برای نفت سقوط کرده است بسیار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که امکانات برای ذخیره سازی نفت خام تقریبا کامل است.

مخازن می تواند ضربه محدودیت های خود را ظرف مدت سه هفته و با توجه به کریس Midgley سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts.

سهام نیز لغزش در وال استریت در معاملات بعد از ظهر.

هالی برتون چرخش بین سود و تیز و زیان حتی اگر آن گزارش قوی تر نتایج جستجو برای سه ماه اول سال 2020 از تحلیلگران انتظار می رود. نفتی شرکت مهندسی گفت که این بیماری همه گیر است بسیار ایجاد آشفتگی در صنعت است که آن را “نمی تواند منطقی برآورد” چه مدت ضربه خواهد داشت. این انتظار کاهش بیشتر در درآمد و سودآوری برای بقیه سال 2020 به خصوص در شمال امریکا است.

در بازار سهام خفیف قطره خوردند به برخی از دستاوردهای بزرگ ساخته شده از اواخر مارس رانده شده به تازگی توسط سرمایه گذاران به دنبال به جلو به بخش هایی از اقتصاد احتمالا بازگشایی به عنوان عفونت های سطح سخت-آمار مناطق. افراد بدبین به نام تجمع بیش از حد با اشاره به درد شدید اقتصادی جهان گسترده و ادامه داد: عدم قطعیت در مورد چه مدت طول خواهد کشید.

“نفت پایین است که به طور معمول خوب برای بقیه بخش های, اما شما می توانید با این استدلال که آن را آنقدر پایین است که آن را برای هر کسی خوب نیست از نظر آنچه در آن می خواهم به انجام به بیکاری و رشد اقتصادی گفت:” جیک Dollarhide ارشد اجرایی از اغراق گویی مدیریت دارایی در Tulsa, Oklahoma.

میانگین صنعتی داو جونز و نزدک شد و هر دو به پایین به عنوان بازارهای آسیایی شاخص Nikkei در ژاپن در توکیو به شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ و کره جنوبی Kospi.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>