افزایش قیمت نفت تا 5 ماه اخیر در پی ضعف دلار آمریکا معاملات در

قیمت نفت افزایش یافت و به بالاترین سطح از اوایل مارس روز چهارشنبه پس از زیادی کاهش موجودی نفت خام ایالات متحده و دلار تضعیف شد اما نصب coronavirus عفونت به حال سرمایه گذاران نگران تقاضا و چشم انداز.

قیمت نفت خام برنت شد تا 70 سنت یا 1.6% در $45.13 هر بشکه 1:39 p. m. ET (1739 GMT). وست تگزاس اینترمدیت روغن گل رز 44 سنت یا 1.1% $42.14 در هر بشکه رسید.

هر دو قرارداد به دست آورده بیش از 4% پیش از آن در جلسه.

موجودی نفت خام ایالات متحده کاهش یافت 7.4 میلیون بشکه در هفته گذشته اداره اطلاعات انرژی گفت. که بیش از قرعه کشی 3 میلیون بشکه تحلیلگران پیش بینی شده در نظرسنجی رویترز.

یک دلار ضعیف تر که باعث می شود نفت ارزان تر برای دارندگان ارزهای خارجی نیز پشتیبانی می کند قیمت.

“وجود دارد هیچ فرار از مزایای ضعف دلار در کالا فضا و نفت است قطعا جوابی نیامد و در کاهش آن” ارشد OANDA تحلیلگر کریگ Erlam گفت.

نفت نیز جلب حمایت از نشانه هایی است که مذاکرات بین کاخ سفید و دموکرات ها در کنگره جدید کروناویروس بسته امداد در حال ساخت پیشرفت اگر چه طرف باقی می ماند و دور از هم.

همچنین بخوانید: قیمت نفت با سهام جبران بازگشت اوپک+ عرضه

ما اطلاعات کارخانه این هفته همچنین نشان داد که بهبود در سفارشات که برخی از تحلیلگران در زمان به عنوان یک اشاره از بهبود اقتصادی.

منطقه یورو و فعالیت های کسب و کار بازگشت به رشد متوسط در ماه جولای به عنوان برخی از محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus کاسته ترکیبی مدیران خرید شاخص از IHS Markit نشان داد.

افزایش قیمت آمدن در برابر پس زمینه از افزایش coronavirus موارد است که می تواند تهدید می کند بهبود در تقاضای سوخت.

جهانی coronavirus مرگ و میر پیشی گرفتن از 700 ، 000 در روز چهارشنبه با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن با ایالات متحده و برزیل و هند و مکزیک که منجر به افزایش مرگ و میر.

“ما بنزین تقاضا در آینده نزدیک به 7 درصد در سال در سال پایین تر از طریق Q3 با gasoil/دیزل ثبت نام در کاهش برخی از 4 درصد بنحوی ادامه رکود, از, بهبود, با, جهانی, بازگشت 2019 سطح این سال به طور فزاینده ای در شک” JBC انرژی گفت: با اشاره به مصرف جهانی است که سقوط کرده است با توجه به مستندات برای کمک به مهار بیماری همه گیر.

مشاوره می بیند سوخت جت تقاضا پایین 50% در سال در سال از طریق سه ماهه سوم.

در ایالات متحده برتر نفت جهان مصرف کننده فرآورده های نفتی اعلام موجودی افزایش یافت در هفته گذشته به بالاترین سطح در 38 سال برای سومین هفته در یک ردیف در حالی که سواحل خلیج فارس عرقیات شد رکورد سطوح بالا EIA گفت. بنزین سهام برای دومین هفته.

“به عنوان رویکرد ما در پایان فصل رانندگی و ورود به سقوط نفت گرمایشی در فصل پالایش حاشیه رفتن تحت فشار باقی می ماند به عنوان بنزین و فرآورده های نفتی اعلام موجودی باقی می ماند قابل ملاحظه ای بالاتر از سال گذشته و ما شده اند قادر به قطع به آن برآمدگی در راه معنی دار گفت:” اندرو Lipow رئیس جمهور Lipow Oil Associates در هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>