قیمت نفت نزول به کمترین میزان در بیش از یک سال و بزرگترین افت هفتگی از سال 2016

قیمت نفت کاهش یافت برای ششمین روز متوالی در روز جمعه به کمترین سطح خود در بیش از یک سال باعث آتی به رها کردن بیشتر در یک هفته از سال 2016 به عنوان گسترش coronavirus ترس دامن زده است که رکود اقتصاد جهانی خواهد رسید تقاضای انرژی.

Coronavirus گسترش بیشتر با موارد گزارش شده برای اولین بار در شش کشور در سراسر سه قاره ضرب و جرح بازارهای پیشرو و سازمان بهداشت جهانی (WHO) به منظور بالا بردن تاثیر آن خطر و هشدار به “بسیار بالا است.”

فعال ترین برنت در آینده ممکن است برای تحویل سقوط $2.06 یا 4.0 درصد به حل و فصل در $49.67 در هر بشکه رسید که پایین ترین رقم از جولای 2017.

قیمت آتی نفت برنت آوریل تحویل در ضمن از دست داد $1.66 یا 3.2 درصد به حل و فصل در $50.52 در هر بشکه رسید در حالی که ما در غرب تگزاس

اینترمدیت (WTI) نفت خام کاهش یافت $2.33 یا 5.0 درصد به حل و فصل در $44.76. که پایین ترین بسته برای هر دو نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت پس از دسامبر سال 2018 است.

برای هفته برنت از دست داده و تقریبا 14 درصد آن بزرگترین هفتگی میزان کاهش از ژانویه سال 2016 در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت و بیش از 16% در بزرگترین هفتگی درصد افت از دسامبر 2008.

Coronavirus وحشت نیز فرستاده بازارهای جهانی سهام و صنعتی و فلزات گرانبها, قیمت غلت با ضرر و زیان بالغ بر $5 تریلیون.

“تقریبا تمام دارایی های ثابت در حال تلاش به دقت تخفیف تولید ناخالص داخلی و تقاضا تاثیر از کروناویروس که هنوز هم به نظر می رسد به گسترش به جای پیمانکاری” جیم Ritterbusch رئیس جمهور Ritterbusch و همکاران در گلینا, ایلینوی گفت: در یک گزارش.

سرزمین اصلی چین گزارش 327 موارد جدید کمترین میزان در بیش از یک ماه اما شیوع یافت در جاهای دیگر.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد بیش از 82,000 مردم آلوده شده است با بیش از 2700 مرگ و میر در چین و 57 مرگ و میر در 46 کشور دیگر.

معیار قیمت نفت خام برنت را از رکود باید تمرکز ذهن در هفته آینده جلسه ای بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان از جمله روسیه جمعی شناخته شده به عنوان اوپک+.

“اوپک+ را مجبور به تحویل عمیق تر کاهش تولید به افزایش قیمت نفت در سقوط آزاد,” ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA در نیویورک گفت: در یک گزارش.

چند کلید اعضای اوپک در حال تکیه به سمت بزرگتر از آنچه قبلا انتظار می رود تولید نفت قطع چهار منبع با آگاهی از این مذاکرات گفت.

عربستان سعودی بزرگترین تولید کننده در اوپک و برخی از اعضای دیگر با توجه به کاهش 1 میلیون بشکه در روز) برای سه ماهه دوم از سال 2020 تا از ابتدا پیشنهاد کاهش از 600 ، 000 بشکه منابع گفت.

اوپک+ است که با توجه به در وین دیدار بیش مارس 5-6.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>