نفت افزایش بیش از 4 درصد پس از جنگ قیمت جرقه بزرگترین روزانه تار و مار از سال 1991

قیمت نفت افزایش بیش از 1 دلار در روز سه شنبه پس از یک جنگ قیمت توسط تولید کنندگان برتر عربستان سعودی و روسیه را برانگیخت بزرگترین روزانه تار و مار پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 اما سرمایه گذاران را دیدم شانس کمی سریع قیمت بهبودی به عنوان coronavirus کاهش تقاضا است.

عربستان سعودی و روسیه هر دو گفتند که افزایش تولید در آخر هفته پس از سه سال پیمان بین آنها و دیگر تولید کنندگان عمده نفت به منظور محدود کردن عرضه سقوط از هم جدا در روز جمعه.

قراردادهای آتی نفت خام برنت رز $1.41 یا 4.1 درصد به $35.77 در هر بشکه برسد 00:34 GMT در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام به دست آورده $1.25 یا 4 درصد به $32.38 در هر بشکه پس از کاهش نزدیک به 25 درصد در روز دوشنبه.

هر دو معیار کاهش یافته و به کمترین سطح خود از ماه فوریه 2016 در جلسه قبلی و ثبت بزرگترین آنها یک روز در صد کاهش می یابد پس Jan. 17 سال 1991 زمانی که قیمت نفت کاهش یافت و در ابتدا از ما در جنگ خلیج فارس.

حجم معاملات در ماه برای هر دو قرارداد آمار بالاترین رکورد در جلسه قبلی.

اما تحلیلگران انتظار ندارند قیمت نفت به دست آوردن مجدد نزدیک به 25 درصد رکود از روز جمعه نزدیک به عنوان coronavirus شیوع کاهش تقاضا است.

“قیمت نفت به ندرت ماندن در زیر حاشیه ای هزینه نقدی از عرضه است. اما با پیش بینی موجودی در ساخت (نیمه اول) ما در تلاش برای پیدا کردن محکومیت در یک ضربه محکم و ناگهانی برای نفت” تحلیلگران از برنشتاین انرژی گفت: در یک توجه داشته باشید.

انرژی قیمت سهام را نیز به شدت کاهش یافته است و شیل تولید کنندگان شروع به کنترل هزینه ها در پیش بینی درآمد پایین تر است. اکسون سهام از دست داده و بیش از 12 درصد بزرگترین روز در صد از دست دادن پس Oct. 15, 2008, اوج بحران مالی است. شورون سهام کاهش یافت و بیش از 15 درصد بزرگترین از دست دادن پس از اکتبر سال 1987 “دوشنبه سیاه” سقوط بازار.

عربستان سعودی قصد دارد برای تقویت آن خام خروجی بالای 10 میلیون بشکه در روز) در ماه آوریل از 9.7 میلیون بشکه در ماه های اخیر دو منبع به رویترز گفت در روز یکشنبه. پادشاهی کاهش صادرات آن قیمت ها در آخر هفته برای تشویق شرکتها به خرید بیشتر.

روسیه یکی از تولید کنندگان برتر در کنار عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا نیز گفت: آن را می تواند بلند و خروجی آن می تواند مقابله با کاهش قیمت نفت پایین برای شش تا 10 سال است.

یک طرف تقاضا آژانس بین المللی انرژی گفت: تقاضا برای نفت تعیین شد به قرارداد در سال 2020 برای اولین بار از سال 2009 است. آژانس برش سالانه خود را پیش بینی کرد و گفت که تقاضا خواهد قرارداد توسط 90,000 بشکه در سال 2020 از 2019.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>