نشت نفت را تهدید می کند فاجعه زیست محیطی به عنوان موریس اعلام وضعیت اضطراری در

سوخت ریختن از حامل فله که زد گل نشسته بر روی یک صخره در موریس دو هفته پیش در حال ایجاد یک فاجعه زیست محیطی به خطر انداختن مرجان ها و ماهی ها و موجودات دریایی دیگر در اطراف اقیانوس هند جزیره مقامات و کارشناسان محیط زیست می گویند.

MV Wakashio متعلق به Nagashiki شرکت حمل و نقل زده ریف در موریس’ شرقی ساحل در جولای 25.

روز پنج شنبه دولت گفت: سوخت نشت از یک نرم افزار در رگ بدنه و نخست وزیر Pravind کومار Jugnauth اعلام وضعیت اضطراری زیست محیطی شفاعت بین المللی کمک کند.

“غرق شدن #Wakashio نشان دهنده یک خطر برای موریس” Jugnauth گفت.

گروه زیست محیطی صلح سبز گفت: نشت بود به احتمال زیاد به یکی از وحشتناک ترین بحران های زیست محیطی که موریس تا به حال دیده می شود.

“هزاران گونه در اطراف بکر تالاب آبی خلیج پوینت d’Esny و Mahebourg در معرض خطر غرق شدن در دریا از آلودگی با عواقب وخیمی را برای موریس’ اقتصاد, امنیت غذایی و سلامت” صلح سبز در بیانیه ای گفت.

تصاویر ماهواره ای منتشر شده در روز جمعه نشان داد که نرم و صاف کردن به آب های فیروزه ای در اطراف رگ زده. برخی از سوخت شسته شده در ساحل.

فرانسه اعزام تیم متخصص و تجهیزات برای کمک به موریس مقابله با نشت جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت.

یک هواپیمای نظامی از همسایه جزیره ریونیون فرانسه در خارج از کشور قلمرو حمل آلودگی-تجهیزات کنترل را به دو پرواز بیش از نشت سایت در روز شنبه. نیروی دریایی کشتی حامل رونق و کاتالیزورها نیز تنظیم بادبان مقامات در مراسم گفت:.

“هنگامی که تنوع زیستی در معرض خطر وجود دارد که نیاز فوری به عمل” پاکسازی گفت. “شما می توانید تعداد ما پشتیبانی می کند.”

Nagashiki شرکت حمل و نقل گفت: آن را تا به حال سعی کردم به رایگان تانکر اما تلاش شد مانع مداوم بد آب و هوا.

“ما نهایت همکاری با موریس مقامات مربوطه ژاپنی سازمان به offload نفت هنوز در کشتی تمیز کردن نشت و با خیال راحت حذف کشتی” Nagashiki در بیانیه ای گفت.

تانکر است 299.5 متر طول و 50 متر عرض و یک خدمه از 20 آن گفت. این پرچم در پاناما با Okiyo دریایی وابسته Nagashiki حمل و نقل ذکر شده به عنوان مالک.

آن است که ریشه در چه وزارت محیط زیست به عنوان یک حساس منطقه با نشت سوخت, پخش كردن, یک لکه سیاه در azure آب با به خطر انداختن متنوع زندگی دریایی است که جذب گردشگران از سراسر جهان است.

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد ساکنان در نزدیکی که در آن کشتی بود مبتنی فرو بردن چوب به اقیانوس که glistened با سیاه و سفید, لکه های روغن ریخته.

موریس معروف برای سواحل بکر محبوب است با گردشگران که در سال گذشته کمک 63 میلیارد روپیه موریس (1.6 میلیارد دلار) به اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>