جنگ نفت به شدت پس از عربستان و امارات متحده عربی وعده افزایش ظرفیت تولید

نبرد برای کنترل بازار جهانی نفت تشدید دوباره در روز چهارشنبه به عربستان سعودی وعده داده شده برای افزایش ظرفیت تولید و امارات متحده عربی گفت: این برنامه به عنوان آنجا که ممکن است در ماه آینده.

ریاض گفت: این افزایش ظرفیت به طور بی سابقه ای 13 میلیون بشکه در روز دو برابر را در روز سه شنبه تعهد اضافی خروجی در ماه آوریل است. امارات متحده عربی نزدیک به عربستان متحد پس از آن وعده داده شده برای فشار بیشتر نفت خام به مشتریان از آن به طور معمول تولید می کند. این تازه عکس در یک جنگ تمام است که دیده می شود قیمت سقوط و چشم انداز بازار تیره به عنوان سازمان ملل آماده به پمپ آنجا که آنها می توانند.

“عربستان سعودی است که با کشیدن ماشه از آن روغن ضد تانک” گفت: Olivier یاکوب مدیر عامل در مشاور Petromatrix GmbH در زوگ سوئیس.

حرکت در آمده و پس از یک اتحاد بین اوپک کارتل — به طور موثر به رهبری آمریکا و روسیه سقوط acrimoniously هفته گذشته است. این کشور به نوبه خود اعلام کرده است که آن را تلافی خواهد کرد با فعال کردن وسایل اضافی خود را. در عین حال مسکو است که هیچ جا در نزدیکی مقادیر بکر تولید برگزار شده توسط کشورهای خلیج فارس نیز خو پیام خود گفت: آن باز می ماند به از سرگیری همکاری است.

تا روز جمعه عربستان سعودی و امارات متحده عربی و روسیه شده بود بخشی از یک ائتلاف جهانی شناخته شده به عنوان اوپک+ که در سه سال گذشته تا به حال محدود خام خروجی به ساحل تا قیمت در برابر بی امان جزر و مد از آمریکا نفت شیل. تنها در ماه ژوئیه روسیه و عربستان سعودی تبلیغ اتحاد خود به عنوان یک ازدواج به “ابدیت”. همه که در حال حاضر چشمگیری سقوط کرد.

مرگبار coronavirus, بازی های برگزار شده است بخشی از آن. عربستان سعودی شده بود اصرار برای هفته که این گروه نیاز عمیق تر کاهش تولید برای مقابله با تقاضا از دست دادن ناشی از آن به سرعت گسترش ویروس. روسیه از سوی دیگر در برابر آن را به عنوان شواهد بیشتری می خواست از تاثیر بر مصرف است.

بن بست کشیده شده در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که صحبت با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان با تلفن های این هفته است. آن را به دنبال بخش انرژی افشاگری “تلاش های دولت های بازیگران به دستکاری و شوک بازار نفت است.” بخش نیست نام عربستان سعودی و نه روسیه. پادشاهی را بالفعل رهبر است, اما, نشان دادن هیچ نشانه ای از توبه پذیر. کشور را به وزارت نیرو دستور داد عربستان آرامکو برای افزایش خروجی آن ظرفیت 1 میلیون بشکه در روز افزایش برای اولین بار در حداقل یک دهه است.

ابوظبی شرکت ملی نفت را ارائه به مشتریان با 4 میلیون بشکه در روز در ماه آینده آن گفت: در روز چهارشنبه. این کشور ظرفیت خروجی 3.5 میلیون بشکه در روز با توجه به آژانس بین المللی انرژی.

اما Adnoc سطح شیب دار می تواند در زمینه فراتر از ظرفیت عادی به قرار دادن بیشتر از عرضه در بازار با توجه به مردم با آگاهی از عملیات شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>