نفت را 60 درصد سقوط با توجه به شیوع کروناویروس است نوک یک کوه یخ

به عنوان روغن تصادفات با توجه به تاثیر coronavirus آن را آسان به چشم پوشی و حتی بیشتر دلتنگ واقعیت برای تولیدکنندگان: قیمت واقعی آنها در حال گرفتن به صورت بشکه های خود را در حال بدتر.

داشتن سقوط حدود 60 درصد در سال جاری قیمت نفت برنت و وست تگزاس اینترمدیت را تثبیت در حدود 25 دلار در هر بشکه رسید اما قیمت تار و مار است که به مراتب عمیق تر برای واقعی کالا که در حال تغییر دست در بزرگ و گسترش تخفیف به معیار جهانی. تخفیف به این معنی است که در بازار فیزیکی برخی خام در جریان معاملات در 15$, $10 و حتی به عنوان کمی به عنوان $8 در هر بشکه رسید.

“بازار فیزیکی درد است و وجود دارد بیشتر به درد آمده است” گفت: Torbjorn Tornqvist از بنیانگذاران Gunvor گروه بزرگ تجاری ، “ما دیدن کامل وزن از عرضه بیش از حد در چند هفته.”

نفت خام در بازار فیزیکی معاملات در حق بیمه و یا تخفیف برای نفت برنت و غرب تگزاس اینترمدیت و دیگر معیار. در زمان مازاد حق بیمه باریک و تخفیف گسترش. اما وضعیت فعلی است که تقریبا بی سابقه ای با تخفیف در برخی از موارد در چند دهه اخیر رسید.

نمونه های فراوان از آفریقا و غرب آسیا به آمریکای لاتین است. نیجریه بزرگترین تولید کننده نفت در آفریقا است که فروش آن گل سرسبد Qua Iboe خام در تخفیف از $3.10 هر بشکه زیر مورخ برنت معیار بزرگترین در حداقل دو دهه است. کلمبیا است که فروش آن Vasconia خام در تخفیف $7.75 در هر بشکه برای نفت برنت 4 1/2 سال کم است. “فیزیکی بازار نفت به نظر می رسد وحشتناک گفت:” کیت Haines یک تحلیلگر در مشاور انرژی جنبه.قیمت نفت در بازار فیزیکی در حال تضعیف به عنوان تاثیر اقتصادی coronavirus بر تقاضای نفت آبشار از طریق هر بخشی از صنعت نفت. مصرف پایین تا حد 20 میلیون بشکه در روز Vitol گروه روز چهارشنبه گفت:.

“تقاضا به وضوح در برخی از نقاط جهان بسیار چشمگیری” شورون مدیر عامل مایک Wirth گفت: تلویزیون بلومبرگ در روز سه شنبه.با مصرف سوخت در برخی از کشورها از جمله فرانسه و ایتالیا به پایین با یک سوم یا بیشتر شرکتها هستند که مجبور به کاهش مقدار نفت خام را پردازش میکنند. برای مثال فیلیپس 66 جهان 11-بزرگترين پالايشگر نفت با ظرفیت گفت: چهار عامل گیاهان خود را در “حداقل نفت خام پردازش نرخ” — به طور سنتی دیده می شود در صنعت به عنوان در حال اجرا یک پالایشگاه در بین 60 درصد و 80 درصد از ظرفیت اسمی. با شرکتها برش اجرا می شود تقاضای خود را به صورت بشکه کاهش یافته است commensurately.

“تا به حال تیز بازار عدم تعادل بیشتر وجود داشته است به عنوان یک صفحه گسترده ورزش” راجر دیوان یک تحلیلگر نفت در مشاور IHS Markit گفت: مشتریان در یک توجه داشته باشید. “در دو-سه هفته خواهیم دید کسانی فیزیکی عدم توازن آشکار در بازار فیزیکی.

chart

“با شرکتها و پوسته پوسته شدن خود را خام خرید معامله گران در حال خرید کالا به آنها را ذخیره کنید. بازار نفت است بدبختانه به چه صنعت خواستار دیرکرد: نقطه قیمت پایین تر از قیمت به جلو. این دیرکرد اجازه می دهد تا معامله گران به خرید فیزیکی نفت خام ذخیره آن و سود حاصل از فروش رو به جلو است.

پر کردن“نفت خام در بازار ذخیره سازی است که برای پر کردن تا خیلی سریع” راسل هاردی مدیر اجرایی Vitol گروه گفت: Bloomberg TV. پس کسانی که مخازن پر “بازار بازدید یک دیوار و سپس تولید کنندگان باید به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به انجام هل دادن نفت به بازار است.”نفت برنت در شش ماه دیرکرد گسترده تر در روز شنبه به $10.33 هر بشکه سریع با نزدیک شدن به 11 دلار به 12 دلار رسید و در طول بحران مالی جهانی در 2008-09. این دیرکرد عمیقتر با وجود دستاوردهای کوچک در تیتر برنت قیمت که بعد از آن پاک شده است.

درد در بازار فیزیکی است که به وضوح قابل مشاهده در دریای شمال. این نوع نفت خام است که بزرگترین درجه است که کمک می کند تا مجموعه جهانی نفت برنت معیار معامله شده در روز دوشنبه در ضعیف ترین آن از سال 2008. ابزارهای مالی معامله گران استفاده از پرچین واقعی خود را در بشکه نیز انعکاس فیزیکی نفت خام در بازار را ضعف است.

در دریای شمال این مورخ به خط مقدم مبادله است که کمک می کند تا معامله گران برای پوشش شکاف بین آتی و بازار فیزیکی بود که در$3.29 وسیع ترین تخفیف در حداقل یک دهه است.

در بازارهای دیگر از آسیا به دریای مدیترانه به خاورمیانه واقعی بشکه کلید خام در جریان معاملات مشابه در تخفیف. آسیای مرکزی خام ک ترکیب برای مثال تغییر در 8 سال اخیر در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>