بازی های المپیک به تعویق افتاد, یک سال با توجه به کروناویروس

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفته است که بازی های المپیک تابستانی خواهد بود به تعویق افتاد و برای یک سال تا 2021.

هیئت اجرایی توکیو 2020 برنامه ریزی شده است در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است که در حال حاضر انتظار می رود به طور رسمی اعلام به تعویق افتادن بازی. بازی برنامه ریزی شده بود به تازگی در جولای 24.

“من پیشنهاد به تعویق انداختن برای حدود یک سال و (IOC) رئیس جمهور (توماس) باخ در پاسخ با 100% توافق” آبه به خبرنگاران گفت:.

کمیته بین المللی المپیک قبلا اذعان کرد در حال رشد فشار های ناشی از شیوع کروناویروس و تاثیر آن در سفر و ورزشکاران توانایی برای آموزش و شرکت در مرحله مقدماتی رقابت است. اما این گفته بود که تصمیم قطعی برای رفتن به جلو و یا به تعویق خواهد بود ساخته شده در اواسط ماه آوریل است.

اما لغو یا تاخیر شد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر زمانی که هر دو کشور کانادا و استرالیا روز دوشنبه گفت که آنها نمی خواهد شرکت در این تابستان.

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته گفت که تصمیم گیری در مورد نیاز به سرعت بیشتر. این ذکر عظیم اختلال به آموزش و مقدماتی در حال حاضر ایجاد اغتشاش توسط ویروس همه گیر. “ما مهم ترین نتیجه گیری از این گسترده ورزشکار پاسخ این است که حتی اگر زمان قابل توجهی نگرانی های بهداشتی می تواند کاهش اواخر تابستان عظیم اختلالات به آموزش محیط کنترل دوپینگ و روند صلاحیت نمی تواند غلبه بر به شیوه ای رضایت بخش” این کمیته در بیانیه ای گفت.

اخیرا در یکشنبه کمیته بین المللی المپیک گفت: این امر mull حالات است که “مربوط به ویرایش برنامه های عملیاتی برای بازی به پیش بروید در 24 جولای سال 2020 و همچنین برای تغییر تاریخ شروع بازی است.”

اما دوشنبه ارشد کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند رفت و با یک بیانیه گفت که کمیته بین المللی المپیک در حال حاضر تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن بازی های المپیک برای یک سال. او گفت که کمیته بین المللی المپیک هنوز هم نیاز به زمان برای مذاکره با مقامات ژاپنی در نظم است که روشن جایگزین برنامه ریزی می تواند ارائه شده است. اما دیگر اعضای کمیته بین المللی المپیک گفت که پوند بود و تنها صحبت کردن در ظرفیت شخصی.

به تعویق افتادن — مانند شیوع کروناویروس خواهد شد تاثیر زیادی در صنعت تلویزیون است. Comcast که دارای حقوق برای نشان دادن بازی ها در ایالات متحده بوده است شمارش را بر صدها ساعت از پوشش و شنا و تیراندازی با کمان و ترامپولین ژیمناستیک به فریب میلیون ها نفر از بینندگان به نمایش در دورانی که بسیاری از آنها ممکن است انتخاب کردن برای یک جریان فیلم و یا سریال تلویزیونی.

NBCUniversal در حال حاضر به فروش می رسد بیش از 90 درصد از آن آگهی موجودی برای توکیو بازی ها به ارزش بیش از $1.25 میلیارد دلار است. شرکت پدر و مادر Comcast موافقت به پرداخت $4.38 میلیارد دلار برای رسانه های ایالات متحده حقوق به چهار المپیک از سال 2014 تا سال 2020 $7.75 میلیارد برای پخش حقوق به بازی های المپیک بین 2021 و 2032. کشف در سال 2015 موافقت به پرداخت حدود $1.44 میلیارد دلار برای حق پخش چهار بازی های المپیک بین 2018 و 2024 در اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>