بازی های المپیک در سال 2020 ‘و نه امکان پذیر است و یا مطلوب’: جهان پهلوانی رئیس

جهانی دو و میدانی رئیس Sebastian Coe نوشته است نامه ای به کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس جمهور توماس باخ خواستار به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

در نامه کو گفته است که بازی های المپیک در ماه جولای سال 2020 است “و نه امکان پذیر است و یا مطلوب” از آنجا که از coronavirus بحران, به گزارش BBC Sport.

“هیچ کس می خواهد برای دیدن بازی های المپیک به تعویق افتاد اما به من گفته اند که علنا و نمی توانیم با برگزاری این رویداد در همه هزینه ها قطعا در هزینه ورزشکار ایمنی و تصمیم گیری در بازی های المپیک باید تبدیل به بسیار آشکار بسیار به سرعت.

“من باور دارم که زمان آمده است و ما آن را مدیون ورزشکاران ما به آنها مهلت که در آن ما می توانیم” در این نامه اعلام کرد.

توکیو بازی ها با توجه به شروع از تاریخ 24 ژوئیه اما افزایش نگرانی از شیوع کروناویروس و ویران کردن آن را به ایجاد اغتشاش در صلاحیت تقویم منجر به سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا این سازمان می تواند از طریق رفتن با تاریخ برنامه ریزی شده.

همچنین بخوانید: بازی های المپیک-توکیو 2020 بازی خواهد شد به تعویق افتاد: عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند

کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن تحت فشار به اقدام پرچم اند که به تعویق افتادن ممکن بود. کمیته بین المللی المپیک اعلام کرده است که تعویق انداختن بازی های المپیک 2020 است یک گزینه در میان در سراسر جهان بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه آن اضافه شده است که لغو این بازی ها در مجموع است “نه در دستور کار است.

باخ در نامه سرگشاده ای به ورزشکاران در سراسر جهان گفت: تصمیم گیری در زمانی که برای برگزاری این بازی ها خواهد بود ساخته شده “در چهار هفته بعدی”.

کانادا در حال حاضر اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال ورزشکاران خود را به توکیو بازی های المپیک و پاراالمپیک با توجه به COVID-19 که ادعا کرده بیش از 14,000 زندگی در سراسر جهان است.

در بیانیه ای کانادا کمیته ملی المپیک گفت: در جمعه شب آن را نمی خواهد ارسال تیم به توکیو مگر اینکه بازی که در حال برنامه ریزی برگزار می شود از تاریخ 24 ژوئیه به 9 اوت موکول شده توسط در سال است.

استرالیا کمیته المپیک (AOC) نیز گفت که آنها نمی تواند جمع آوری یک تیم برای توکیو 2020 و در نتیجه ورزشکاران خود را باید آماده سازی برای بازی های المپیک که نگاه همه را به بازی می شود در تابستان 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>