بازی های المپیک در سایه Coronavirus: چگونه بازی های قبلی در پاسخ به بحران

ژاپن در بازیهای المپیک وزیر Seiko هاشیموتو در روز پنج شنبه گفت: بازی های المپیک توکیو 2020 را به عنوان برنامه ریزی شده با وجود افزایش تعداد Coronavirus موارد در کشور است. شمارش معکوس برای بازی های المپیک توکیو هنوز در حال displyed در وب سایت رسمی با 141 روز باقی مانده به گراند ورزشی عینک نشان می دهد که ژاپن به نظر نمی رسد به پشتوانه پایین.

گسترش سریع Coronavirus است و قرار دادن یک علامت سوال در آینده از بازی های المپیک و اینکه آیا این کشور قادر میزبانی از این رویداد در میان همه آشفتگی. هفته گذشته المپیک وزیر اشاره کرده بود که این رویداد ممکن است به تعویق افتاد گفت: بازی “می تواند به عنوان تفسیر این امکان به تعویق افتادن” در تقویم سال 2020 است.

اما اگر بازی ها به حالت تعلیق در این سال نمی توان آن را اولین نمونه چنین. آنها لغو شده بود حداقل در سه نوبت با توجه به دو جنگ جهانی و همچنین زیر سایه تراژدی مانند حمله تروریستی در شهر مونیخ در سال 1972.

Tokyo Olympic

یک مرد با پوشیدن محافظ ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس است دیده می شود از طریق حلقه های المپیک در مقابل ژاپن موزه المپیک در توکیو. ایسنا

1916 بازی های المپیک: جنگ جهانی-من هل آلمان به آستانه

در سال 1916 بازی های المپیک تابستانی شد و برنامه ریزی شده برگزار می شود, در برلین, آلمان, اما لغو شد به دلیل وقوع جنگ جهانی-1 در سال 1914. از کشورهای شرکت کننده و میزبان ادامه داد: آماده شدن برای بازی حتی بعد از جنگ شروع شد به این امید که جنگ جهانی نمی خواهد آخرین طولانی است. در حالی که این بازی تا به حال به اوراق evenutually ششم المپیاد شاهد تولد اولین بازی های المپیک زمستانی. لغو بازی شد عمده شکست این امپراطوری آلمان که در حال صرف ماموت مبالغ در ساخت استادیوم ها و آماده سازی برلین آن را به عنوان به دنبال نمایش آن مالی و سیاسی عضله به جهان است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: مودی عهده بروکسل دیدار دهلی خاموش مدارس ابتدایی

آن را در سال 1931 که آلمان دوباره شروع مناقصه برای بازی و میزبانی آن در سال 1936 تحت آدولف هیتلر. جالب اینجاست که در سال 1936 در المپیک گذشته قبل از جنگ جهانی دوم آغاز شد.

1940 المپیک: از دست دادن چهره برای توکیو پیش از بازی های تعلیق

اگر 2020 توکیو بازی های المپیک را لغو آن را نمی خواهد برای اولین بار ژاپن را از دست دادن میزبانی حقوق. در سال 1940 بازی های منتقل شده از توکیو به هلسینکی و در نهایت به حالت تعلیق به چندین کشور وارد جنگ جهانی دوم.

Harumi Olympic Village Planned place, Japan Tokyo

Harumi دهکده المپیک برنامه ریزی شده جای ژاپن توکیو

مبارزات انتخاباتی برای انتخاب یک میزبان برای المپیک 1940 آغاز کرد و در سال 1932 و توکیو برنده مناقصه در سال 1936 یک سال قبل از دوم چین و ژاپن جنگ آغاز شد. در سال 1937 یک پیشنهاد بود مطرح در پارلمان رژیم غذایی برای لغو بازی. اما کمیته بین المللی المپیک به تعویق افتاد بازی و اعطا میزبانی راست به هلسینکی که دوم شد و در روند مناقصه. این بازی ها شد و در نهایت به طور نامحدود به حالت تعلیق به علت جنگ جهانی دوم. بعدی المپیک برگزار شد که تنها در سال 1948 در لندن است.

همچنین بخوانید: کریکت در زمان coronavirus: بسیاری در معرض خطر به عنوان IPL اهداف صاف شروع

1944 بازی های المپیک: به جنگ ادامه بازی را در خود نگه دارد

سیزدهم المپیاد که برنامه ریزی شده بود را در لندن برگزار شد به نام خاموش با توجه به جنگ جهانی دوم. این بازی ها اگر برگزار خواهد باید جشن سالگرد 50 از بنیاد بین المللی المپیک. این نقطه عطف بود به جای جشن در قالب یک کوچک ورزشی در سازمان مرکزی در لوزان. لندن رفت تا میزبان بازی های المپیک در سال 1948 پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

ورزشی و روح تسخیر می 1972 مونیخ تراژدی

1972 مونیخ المپیک یکی از غم انگیز ترین حوادث در تاریخ ورزش جهان هنگامی که تروریست کشته و یازده اسرائیلی بازیکنان. سپتامبر سیاه از سوی گروه تروریستی خواستار آزادی 230 زندانیان عرب و دو, آلمانی, برگزار شد تروریست ها در زندان های اسرائیل ، آن داعش با هجوم به دهکده المپیک در سپتامبر 5, کشته شدن دو اسرائیلی بازیکنان و نه نفر دیگر را به گروگان گرفتند. در متعاقب آن در ضربات پنالتی در مونیخ فرودگاه نه گروگان ها کشته شدند, همراه با پنج تروریست و غرب پلیس آلمانی. رقابت های المپیک بود به حالت تعلیق در 24 ساعت در حافظه از مرحوم بازیکنان.

Motion blur of tourists past

تاری از گردشگران گذشته “خوش آمدید به توکیو 2020” پیام دیده می شود در دروازه ورود در فرودگاه هاندا توکیو, ژاپن

بمب خرد 1996 آتلانتا در دهکده المپیک

دو نفر کشته و 111 نفر دیگر مجروح شدند که یک بمب انفجار لرزاند گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک طراحی شده به عنوان میدان شهر از سال 1996 بازی های المپیک آتلانتا در ایالات متحده است. اما با الهام از مونیخ فاجعه IOC نگهداری می شود که 17 روز رقابت ادامه خواهد داد. انفجار هماهنگ توسط اریک رابرت رودلف که در ادامه به انجام دو بمب گذاری در سراسر ایالات متحده. او محکوم شد در سال 2005 پس از شفاعت گناه برای فرار از حکم اعدام است. او بعدها محکوم به حبس ابد بدون آزادی مشروط.

همچنین بخوانید: رسانه ها به حامیان: آنچه در خطر است اگر بازی های المپیک توکیو تسلیم به کروناویروس

حتی به ژاپن اطمینان را می دهد که بازی ها انجام خواهد شد هموار بین تاریخ 24 ژوئیه و اوت 9, Coronavirus شیوع گسترش به بیش از 60 کشور مجبور برگزارکنندگان به انصراف از چندین رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است. بیش از 3200 نفر تسلیم به COVID-19 و 93,000 آلوده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>