بازی های المپیک تحت فشار سنگین ورزشی, ورزشکاران تقاضای تعویق


جزر و مد است که به سرعت در حال تبدیل توکیو 2020, بازی های برنامه ریزی شده برای اواخر جولای با وجود این خوش بینی بی حد و حصر از یک کمیته بین المللی المپیک که اصرار دارد جهان بزرگترین رویداد ورزشی برگزار می شود در میان COVID-19 بحران است.

به عنوان توافق در این رویداد بزرگترین پوش بک از همه شروع به بیرون آمدن از بازی ترین-سرمایه گذاری سهامداران; ورزشکاران و ورزشی فدراسیون. باید که همچنان به ساخت و رسیدن به جرم بحرانی آن را ترک خواهد کرد کمیته بین المللی المپیک انتخاب کمی اما برای نگه داشتن در بازی های المپیک, به احتمال زیاد تا زمانی که همان زمان از سال 2021.

کمیته بین المللی المپیک گفت: بارها و بارها که آن را به ایمنی از ورزشکاران بالاتر از همه چیز. اما با توجه به به طور فزاینده ای مبارز موضع برخی از مهم ورزشی بدن در جنبش المپیک, میزبانی یک بازی تصور می شود نا امن و غیر منصفانه می تواند منجر به حتی صدای اعتراض و احتمالا تحریم.

شنا استرالیا یکی از اولین به حرکت در روز جمعه هنگامی که آن را با صدور بیانیه ای گفت: “مفهوم بازی منصفانه” بود که در سهام داده می شود تا بسیاری از ورزشکاران قادر به آموزش تحت COVID-19 مستندات و یا محدودیت های مسافرتی.

تبلیغات

سر مربی Jacco Verhaeren های مستقیم صحبت هلندی مسئول دلفین ها گفت: همکاران خود در اروپا قادر به آموزش با توجه به قفل بودن از استخر و امکانات. این وضعیت در بازی در سراسر یک میزبان از ورزش در تمام گوشه و کنار جهان از جمله ایالات متحده که در آن حتی المپیک superstars شد در از دست دادن.

در میان کسانی بودند المپیک و قهرمان جهان freestylers کتی Ledecky و سیمون مانوئل که استخر در دانشگاه استنفورد شده است تا با دیدن آنها marooned در زمین تمام هفته. آنها دریافتند موقت محل برای یک روز اما گزینه های نازک بر روی زمین است.

US superstar Katie Ledecky is unable to train due to the closure of the Stanford pool.

ما سوپراستار کتی Ledecky است که قادر به آموزش با توجه به بسته شدن دانشگاه استنفورد ، اعتبار:AAP

“این یک چالش” استنفورد مربی گرگ Meehan گفت واشنگتن پست. “دو یا سه روز استراحت شما فقط می خواهم هرگز فراموش که در این نزدیکی رقابت اصلی است. شما می توانید کار در اطراف آن, شما می دانید, اما دانستن است که دو یا سه روز به طور بالقوه برای تبدیل به دو یا سه هفته. که این چالش است.”

این درخواست ایالات متحده آمریکا شنا به طور رسمی لابی آن کمیته المپیک به درخواست توکیو بازی بود به تعویق افتاد و تا 12 ماه. در حالی که استرالیا شنا رسمی و ورزشکاران هنوز قادر به بسیاری از کشورها نمی توانند خود را شناگران در آب فقط ماه بیرون از بازی.

دیگران در حال پیوستن به تماس بگیرید. المپیک فدراسیون در ایرلند و فرانسه و اسپانیا را همه به نام برای کمیته بین المللی المپیک خود را به تجدید نظر موقعیت و یا حداقل یک تماس در توکیو ممکن است زودتر از تاریخ پیشنهاد عنوان یک شناور مهلت با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ.

یک شبه در جمعه Nic ترسو رئیس بریتانیا دو و میدانی اضافه شده است که ورزش را به صدای نهفته شورش کرد و گفت توکیو مورد نیاز می شود به استرس ورزشکاران تلاش برای آموزش در وسط یک بیماری همه گیر.

وقتی پرسید که آیا آن را در حال حاضر زمان به بازی در مصاحبه ای با تلگرافلندن ترسو گفت: “آره, به نظر می رسد کاملا آنچه را که اتفاق می افتد.

“و به دنبال آن نباید تعجب هر کسی که این بسیار شخصی [ورزشکار] تجربه را از زمان به آمده از طریق به سطح بین المللی المپیک. من می توانم درک که.

“اما به عنوان دولت اقدام به محافظت از مردم خود را – که شامل بسته شدن امکانات که در آن ورزشکاران و para-ورزشکاران تکیه می کنند – و این پیام را از طریق آمدن با وضوح بیشتری در حال حاضر … منظورم این است که ما فقط یک هفته در این کشور است.”

باب بومن که مربی شنا افسانه مایکل فلپس حمایت برای به تعویق افتادن را دارد زمان مربی track سوپراستار Usain Bolt.

“توصیه من خواهد بود برای به تعویق انداختن بازی های المپیک تا سال آینده” گفت: جامائیکا با حداکثر سرعت دویدن مربی گلن میلز.

“این بی سابقه خواهد بود اما ما در زمان بی سابقه. حرکت همه چیز را تا یک سال و سپس همه چیز را در نهایت سقوط است.”

کمیته بین المللی المپیک به برخی از تفکر جدی انجام دهید و در این مرحله داده است هیچ نشانه ای که به تعویق افتادن یکی از گزینه های. اما داشتن یک بازی که در آن رقبای خود را به خوبی زیر بهترین و قادر به تکمیل و یا به سادگی نمی خواهد از طریق اعتراض و یا بهداشت و درمان ترس خواهد بود به مراتب بزرگتر فاجعه مداوم سلامت جنبش المپیک.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>