عمر عبدالله تحت امنیت عمومی عمل برای ‘تاثیر’ بیش از رای دهندگان

رئیس سابق وزیر Omar عبدالله عبدالله “نفوذ قابل توجهی” بر مردم, از جمله توانایی برای جذب رای دهندگان به نظرسنجی غرفه با وجود نظرسنجی تحریم تماس ها و پتانسیل برای هدایت انرژی های عمومی برای هر علت ذکر شده در حمایت از بازداشت خود تحت سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند (PSA).

مردم حزب دموکرات (PDP) رهبر Mehbooba مفتی متهم شده است ساخت

ضد ملی و اظهارات و گسترش حمایت از شرکتها و سازمانها به عنوان Jamaat-e-Islamia دولت که ممنوع شده است تحت فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA).

PSA پرونده تهیه شده توسط پلیس در برابر عمر بود که در خدمت به عنوان وزیر دولت در امور خارجی متحده توانایی خود را برای متقاعد کردن رای دهندگان به رای دادن در اعداد بزرگ حتی در اوج ستیزه جویی و نظرسنجی تحریم خواستار جدایی طلبان و شبه نظامیان. زمینه بازداشت برابر عمر بود که وزیر امور خارجه از 2009-14 دولت است که در آستانه ساماندهی امور خارجه او را به تلاش برای تحریک توده های کلی در برابر لغو مقالات 370 و 35-A.

زمینه را نیز ذکر نظرات خود را در شبکه های اجتماعی به تحریک مردم عادی در برابر تصمیم گیری در مقالات 370 و 35-یک که تا به حال بالقوه اخلال در نظم عمومی. اما پلیس باید نه به ذکر هر یک از عمر رسانه های اجتماعی پست های در این پرونده و نه در جهت زمینه را از او بازداشت. “به مردم کشمیر ما نمی دانیم که چه چیزی در فروشگاه برای ما…….ایمن ماندن و مهمتر از همه لطفا آرامش” بود گذشته چند توییت از عمر قبل از او گرفته شد و برای پیشگیری بازداشت.

محدودیت های قرار داده شده در لینک ارتباطی از 5 اوت سال گذشته است. این پس از آن کاسته. اینترنت کاربردی در چند مکان از طریق خطوط استیجاری. اینترنت تلفن همراه تسهیلات ساخته شده کاربردی است اما با سرعت 2G با دستورالعمل نمی توان آن را مورد استفاده برای دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی.

عمر و Mehbooba شده بود تحت بازداشت پیشگیرانه از 5 اوت زمانی که این مرکز اعلام کرد abrogation از ماده 370 اعطای وضعیت ویژه و انشعاب از سابق وزارت امور خارجه به اتحادیه سرزمین — لاداخ و جامو و کشمیر. آنها رزرو شده تحت PSA در شب فوریه 6, به سختی چند ساعت قبل از خود پیشگیرانه بازداشت شد و به پایان رسید.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر