‘در حال تبدیل شدن به یک خدا در مرکزی فلوریدا’ حکومت درام, نمی, کمدی, توسط تلویزیون آکادمی (منحصر به فرد)

در یک حرکت است که می تواند لرزش تا امی بازیگر کمدی مسابقه تلویزیونی آکادمی حکم کرد که پی اس را “در حال تبدیل شدن به یک خدا در مرکزی فلوریدا” یک درام است که نه کمدی.

این بدان معناست که ستاره کیرستن دانست که تا به حال در نظر گرفته شده است یکی از برترین دونده جلو برای کسب نامزدی در برجسته کمدی بازیگر دسته در حال حاضر خواهد شد به رقابت در درام بازیگر نژاد. نشان می دهد دیگر هنرمندان و نویسندگان و مدیران مختلف و خدمه نیز به شرکت ارسال در مربوطه, درام, دسته بندی, در حالی که نشان می دهد خود را در حال حاضر حرکت به درام مشاجره.

هر تلویزیون آکادمی قوانین به طور منظم هر سری کمتر از 30 دقیقه به طور خودکار فرستاده شده به کمدی در نظر گرفتن, در حالی که نشان می دهد بیش از 30 دقیقه باید رقابت در درام. “در حال تبدیل شدن به یک خدا” است که بیش از 30 دقیقه اما شبکه ها و استودیوهای مجاز به درخواست org به حرکت خود نشان می دهد اگر آنها احساس می کنید بهتر است متناسب با دیگر طبقه بندی. این که چگونه آمازون نخست فیلم “شگفت انگیزی خانم Maisel” به پایان می رسد تا در کمدی در نظر, به عنوان مثال.

اما آکادمی تصمیم به اجازه نمی دهد “در حال تبدیل شدن به یک خدا” برای رقابت در کمدی تعجب خودی که اشاره کرد که پی اس بازارهای سری به عنوان یک کمدی تاریک. در اوایل سال جاری Dunst بود نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب برای بهترین عملکرد توسط یک بازیگر زن در یک موزیکال یا کمدی تلویزیون سری. او همچنین نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی توسط جوایز انتخاب منتقدان.

نشان می دهد و در قسمت “شخص نفرت انگیز متفکر” نوشته شده توسط رابرت Funke و مت Lutsky شد نامزد دریافت جوایز WGA برای اپیزودیک کمدی.

اعتقاد بر این است که هر دو پی اس و این نشان می دهد سازندگان به دادگاه تجدید نظر تصمیم اما گفته شد توسط آکادمی که آن تصمیم نهایی.

این حرکت به احتمال زیاد نیروی پی اس به نام تجاری “در حال تبدیل شدن به یک خدا” به عنوان یک درام در آن امی FYC مواد, اما نشان می دهد هنوز هم می شود به بازار عرضه شده به عنوان یک کمدی در همه جا دیگری است.

بحث بر سر چگونه تلویزیون آکادمی باید رسیدگی ترکیبی را نشان می دهد — سری که نمی تواند لزوما طبقه بندی می شود فقط به عنوان “کمدی” و یا “درام” — درگرفته است ، ساعته سری مانند “Ally McBeal” و “زنان خانه دار ناامید” شده بودند را مشاهده کنید (و پیروزی) به عنوان کمدی و در اوایل این دهه سردرگمی بود سمان. پی اس را “بی شرمانه” تغییر از درام تا کمدی و شروع به فرود نامزدهای ستاره William H. Macy. “Orange is the New Black” ابتدا وارد جوایز به عنوان یک درام سپس تغییر به کمدی.

در سال 2015 فرهنگستان به تصویب رسید سیستم فعلی از قرار دادن تمام نیم ساعت در کمدی دسته بندی و ساعت-مشتاق در, درام, موضوع را بررسی کند. که در سال “نارنجی” منتقل شد به درام به عنوان یک نتیجه.

در 2019 در آکادمی بیشتر روشن قوانین آن اشاره کرد که برنامه اجازه خواهد داشت برای تعویض دسته بندی (می گویند از کمدی به درام رقابت) در امی مسابقه فقط یک بار. پس از آن آنها قفل شده است و نمی توان اجازه داد به دسته بندی دوباره.

در اصل تولید شده برای یوتیوب اصل که نقل مکان کرد و دور از اسکریپت سری در سال گذشته “در حال تبدیل شدن به یک خدا در مرکزی فلوریدا” عرضه Aug. 25 بر Showtime. این سری مجموعه در سال 1992 ستاره Dunst به عنوان یک پارک آبی کارمند که بالا می رود تا یک طرح هرمی در تلاش برای بهتر زندگی خود را. تئودور مشاور وزیر اقتصاد, بث ایضا, Mel Rodriguez and Ted Levine همچنین ستاره. Funke و Lutsky ایجاد شده نشان می دهد که می آید از سونی TriStar تلویزیون. تولید کننده اجرایی شامل دودخانه تصاویر جورج کلونی و Grant Heslov و همچنین Dunst, خلبان, مدیر Charlie McDowell و showrunner Esta Spalding. Showtime تمدید این سریال برای فصل دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>