یکی از غیر رسمی costars از تیلور سویفت مستند “دست آمریکا” است سناتور جمهوری خواه مارشا بلکبرن که نام و تصویر آمده تا در مهم بخش فیلم و نه در تعریف مد. داشتن ظاهرا بدست باد از او unflattering ظاهر در فیلم بلکبرن زمان از رئیس جمهور را استیضاح دادگاه به موضوع آشتی جویانه بیانیه ای در روز شنبه نشان می دهد که او و سریع می تواند به پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک وجود خود را به یاد ماندنی تفاوت در مسائل اجتماعی.

بلکبرن بیانیه نیست مرجع فیلم بود اما به وضوح در نظر گرفته شده به خارج جلوتر از آن در آینده کمتر از یک ساعت قبل از doc نیمه شب PT برتر در Netflix بکشد. (آن را نیز شروع می شود یک تئاتری اجرا در روز جمعه.) سناتور نشانی سویفت مخالفت با او رکورد در زنان و تجاوز مسائل اما می گوید آنها می توانند با هم کار کنند در حقوق هنرمندان قانون.

“تیلور فوق العاده با استعداد و هنرمند ترانه سرا و Nashville, خوش شانس است که مرکز او خلاق جهان” گفت: بلکبرن ، “در حالی که وجود دارد مسائل مربوط به سیاست است که در آن ما ممکن است همیشه مخالف ما موافق نیاز به پرتاب سرگرمی جامعه جمعی نفوذ پشت قانون حفاظت از ترانه سرایان و نوازندگان و هنرمندان از سانسور سرقت کپی رایت و احتکار. موسیقی مدرن عمل شد و یک پیروزی بزرگ برای سازندگان و رباتها عمل برای طرفداران. رشد حمایت پشت AM-FM عمل خواهد شد مسدود کردن نقاط ضعف برای جبران رادیو بازی. من خوش آمدید هر گونه فرصت های بیشتر برای کار با تنسی و ملت خلاق جوامع برای حفاظت از مالکیت معنوی و اطمینان حاصل شود غرامت مناسب برای خلاقیت خود را. توجه داشته باشید که ای کاش تیلور بهترین — او را به دست آورده است.”

به تماشای “دست آمریکا” این است که بدانید چقدر unready سریع است و به خوبی. این فیلم برقرار بلکبرن را سناتوری اجرا به عنوان نقطه اوج است که باعث می شود که قبلا غیر سیاسی سریع برای پیدا کردن و ورزش صدای او به عنوان یک فعال. آخرین آن نیم ساعت به تصویر می کشد که چگونه سریع آمد به انتخابات میان دوره ای نزدیک در سال 2018 به موضوع حمایت از نامزدهای دموکرات در تنسی سناتوری و فرمانداری انتخابات است. او به خصوص به طور خاص به بلکبرن به عنوان کسی که در نظر او اختصاص داده شده به خاموش کردن هر قانونی که حمایت از زنان یا گی مردم در خطر است.

“من واقعا ناراحت تنسی رفتن راه است که آن را بدیهی است که” سویفت گفت: تنوع در مصاحبه ای برای پوشش داستان در مورد فیلم منتشر شده هفته گذشته. ناامیدی بیش از بلکبرن غالب در نوامبر 2018 شد آنقدر عمیق است که او نوشت آهنگ جدید “تنها جوان” اختصاص داده شده به نشاط و امید از افراد جوان که احساس کردند که خود را canvassing تلاش در آن و دیگر انتخابات بیهوده بود. این سرود که بلکبرن در انتخابات باعث می سازد اکران خود را در “Miss Americana'” فیلم است.

این فیلم شامل گزیده ای از تجاری که در آن بلکبرن ترومپت او افتخار وضعیت به عنوان یک محافظه کار “اسفناک است.”

بلکبرن قبلا یک عضو مجلس نمایندگان “رای برابر و عادلانه پرداخت برای زنان” سویفت دیده می گفتن تیم او در این فیلم است. “او رای برابر با عبور نمود از خشونت علیه زنان عمل می کنند که اساسا فقط از ما محافظت از سوء استفاده داخلی و وسیله. وسیله. او فکر می کند که اگر شما یک زوج همجنسگرا و یا حتی اگر شما مانند یک زن و شوهر گی, شما باید مجاز به لگد کردن یک رستوران است. واقعا حقوق اساسی بشر و آن را درست و اشتباه در این نقطه و من نمی می توانید ببینید و دیگری تجاری و او را پنهان این سیاست پشت کلمات ‘تنسی ارزش های مسیحی است.’ کسانی که نمی تنسی ارزش های مسیحی است. من زندگی می کنند در تنسی است. من مسیحی هستم. این چیزی است که ما برای ایستادن.”

(بلکبرن در دفاع از او 2013 رای در برابر خشونت علیه زنان قانون در کنگره گفت: “من نمی خواهم راه آن گسترش یافت و دیگر گروه های مختلف.”)

زمانی که نتایج انتخابات در آمده پریمیر دارای فیلم از یک خبرنگار گفت: “(Phil) Bredesen اردوگاه بسیار امیدوار برای ‘سویفت بالابر’ به عنوان آنها به نام آن جوان مشارکت مشخصی در اینجا با sevenfold از قبلی دورۀ انتخابات و در عین حال که کافی نیست.” اواخر شب میزبان Stephen Colbert, جوک در یک جای تعجب مهربان تن “من حدس می زنم تای-تای نبوده اند که نوسان-موج.” ناراحتی سویفت می گوید: از بلکبرن “او را مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کلاه گیس. … او برنده بودن یک زن (نمایندگی) نوع زنان از مردان می خواهند ما را در وحشتناک 1950s جهان,” او می افزاید: قبل از پیدا کردن یک شادمان توجه داشته باشید در این نتیجه رسید که برای دو سال آینده یک جنبش جوانان را به گرد هم می آیند به پایان آنچه آغاز شد.

در انواع پوشش داستان در هفته گذشته سویفت شفافی در چه انگیزه او برای ایستادن با جامعه تجاوز در خاص:

“به جشن می گیرند اما نه مدافع احساس اشتباه برای من. با استفاده از صدای من سعی کنید به مدافع تنها انتخاب را. چرا که من صحبت در مورد برابری و آواز در مورد آن را در آهنگ های مانند “به نیویورک خوش آمدید” اما ما در حال در یک نقطه که در آن حقوق بشر نقض. وقتی شما می گویید که برخی از مردم می تواند لگد از یک رستوران به دلیل که آنها را دوست دارم و یا چگونه آنها را شناسایی و اینها واقعی سیاست هایی که برخی از سیاستمداران صریحتر ایستاده در پشت آنها پنهان آنها را به عنوان ارزش های خانوادگی tکلاه است شوم. بنابراین پس از تاریک.”

“خانم Americana” برای اولین بار در Netflix بکشد در نیمه شب PT و ساعت 3 صبح در سواحل غرب است.

آیا بلکبرن فرصتی برای دیدن آن حق دور است تا سوال. بلکبرن شده است به طور فعال به سخنرانی در حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا محاکمه این هفته است. در نظر قطعه منتشر شده در Tennessean پنجشنبه بلکبرن نوشت: “همه چیز شما را دیده اند از دموکرات ها در طول این محاکمه از رهبر اقلیت سنا چاک شومر را اصلاح مرحله نهایی مسابقات به تن-ناشنوا خواسته است که سنا ‘تماس دموکراتها بلوف’ و باز floodgates به شاهد شده است با دقت طراحی شده. … هر گونه سازش است که اجازه می دهد این اتفاق می تواند مخرب به دفتر رئیس جمهور — مهم نیست که اشغال غرب گرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im