‘در تاریخ همتراز با زلزله’: coronavirus بازدید گردشگری چین به اروپا


پاریس: این خط در مقابل Louis Vuitton فروشگاه بود به سختی یک خط توسط پاریس استاندارد: تنها 10 نفر. تمام آسیا شدند و بسیاری از صحبت در چین با یک زن و شوهر دیکته ماندارین به گوشی های هوشمند و در انتظار پاسخ در فرانسه.

“گاهی اوقات خط بوده است حتی کوتاه تر به تازگی گفت:” یاسمین بن, که با این نسخهها کار در یک کیوسک به طور مستقیم در مقابل فروشگاه. “معمولا آن را گسترده تر خیلی طولانی تر از آن مارها در اطراف است.”

Louis Vuitton در گالری لافایت فروشگاه در مرکز پاریس است یک توقف های مورد علاقه برای گردشگران چینی به فرانسه. و این خط وجود دارد نخست مدارک و شواهد از رشد اقتصادی اثر که coronavirus است که با داشتن گردشگری در پاریس و جاهای دیگر در سراسر اروپا است.

هر چند از آن است که بیش از حد به زودی برای آن تعیین دقیقا بالقوه اقتصادی اثر coronavirus مشهود است تقریبا در همه جا. از خیابان های پاریس به wineries کبود از شهر از Füssen نزدیکی افسانه قلعه Neuschwanstein برای خرید خروجی در آکسفوردشایر انگلستان, چینی, تعداد توریست را آشکارا کاهش یافته و پس از پکن ممنوع در خارج از کشور, تورهای گروهی در تاریخ 27 ژانویه.

تبلیغات

ترس شد افزایش بیش از آخر هفته پس از 80 سال-چینی توریستی درگذشت این ویروس در بیمارستانی در پاریس — اول مرگ و میر در خارج از آسیا است.

این اثرات به خصوص در کسب و کار غذا به رو به رشد بازار چین شده است فوری. هفته گذشته دولت ایتالیا در نظر گرفته شده تخصیص کمک به هواپیمای تور اپراتورها.

There are fewer Chinese visitors posing in front of the Eiffel Tower in recent weeks.

کمتری وجود دارد بازدید کنندگان چینی نما در مقابل برج ایفل در هفته های اخیر.اعتبار:AP

“این عنوان در رقابت با یک زلزله یک وضعیت اضطراری” گفت: Mattia Morandi سخنگوی ایتالیا به وزارت فرهنگ و گردشگری.

همانطور که در جای دیگر در اروپا و ایتالیا در بخش گردشگری بهره مند است تا حد زیادی از اقتصادی چین افزایش بیش از دو دهه گذشته. در سال 2000 سه سال قبل از وقوع سندرم حاد تنفسی یا سارس, ویروس در سراسر آسیا گردشگران چینی در خارج از کشور صرف $US10 میلیارد دلار ($14.8 میلیارد دلار) با توجه به سازمان ملل متحد جهانی گردشگری سازمان است. در سال 2018 که رقم $US277 میلیارد دلار است.

در ژانویه 21, ایتالیا, وزیر فرهنگ و گردشگری داریو Franceschini و همتای چینی خود, لو Shugang افتتاح یک سال چند وجهی برنامه با هدف افزایش مبادلات فرهنگی و گردشگری بین دو کشور.

Travellers from Beijing arrive at Charles de Gaulle Airport in Paris prior to the suspension of flight from China in January.

مسافران از پکن وارد در فرودگاه شارل دوگل در پاریس قبل از تعلیق پرواز از چین در ماه ژانویه است.اعتبار:AP

آنها در مورد یک تقویم از طرح های مربوط به هنرهای نمایشی, فیلم, تولیدات و نمایشگاه های متعدد از جمله نشان می دهد از روم باستان مجسمه در موزه ملی چین در پکن و یکی از رزمندگان قرمز مایل به قهوهای در Reggia di Caserta.

پروازهای مستقیم بین ایتالیا و چین بوده است انتظار می رود به سه برابر بیش از سال افزایش به 108 در هر هفته از 56.

اما تنها 10 روز پس از دیدار وزرای ایتالیا به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین به عنوان coronavirus شیوع در سراسر جهان و مرگ و میر در ادامه به افزایش در چین است.

به عنوان کشورهای بیشتری را محدود کرده اند سفر به و از چین به طور موثر quarantining جهان پرجمعیت ترین ملت همیشه حاضر گروه های زیادی از گردشگران چینی اسلحه اغلب لادن با نام تجاری کیسه های خرید ناپدید شده اند از چشم انداز اروپا.

Paris' Bichat hospital, where Europe's first coronavirus death was recorded.

پاریس’ Bichat بیمارستان که در آن اروپا coronavirus مرگ ثبت شد.اعتبار:AP

با شیوع نشان دادن چند نشانه ای از فروکش گردشگری وابسته به کسب و کار در سراسر اروپا در حال نیروبخش برای خالی کردن اتاق های هتل ها و فروشگاه ها در فصل بالا.

در بعضی از نقاط گسترش coronavirus نیز تا به حال یک اثر سرما بر گردشگران از کشورهای دیگر.

“مردم نمی خواهند به در قطار یا هواپیما و یا رفتن به کنفرانس گفت:” آلبرتو Corti که مسئول بخش گردشگری برای Confcommercio پیشرو در انجمن کسب و کار در ایتالیا. او در توصیف آن به عنوان یک “روان اثر است.”

هفته گذشته بزرگترین تلفن همراه ارتباطات نمایشگاه برنامه ریزی شده برای شروع در بارسلونا, اسپانیا در فوریه 24, لغو شد که شرکت کنندگان انصراف بیش از ترس مربوط به ویروس.

مقامات اسپانیایی و برگزارکنندگان این نمایشگاه جهانی موبایل کنگره اصرار کرده بود که بارسلونا به طور کامل آماده شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما لیست از لغو رشد کرده بود هر روز طولانی تر و شامل آمازون اینتل و Facebook.

با توجه به ادا Colau شهردار بارسلونا در این کنفرانس بوده است انتظار می رود به این شهرستان بیش از 100 ، 000 بازدید کنندگان و درآمد از €500 میلیون دلار ($806 میلیون). آن را تا به حال نیز انتظار می رود به ایجاد 14,000 مشاغل موقت و دیدن هتل های رسیدن به اشغال کامل در طول فصل کم.

به طور کلی با وجود رشد انفجاری در تعداد گردشگران چینی در اروپا آنها هنوز هم نشان دهنده سهم نسبتا کوچک از بازدید کنندگان تعدادشان کمتر توسط دیگر اروپایی ها یا آمریکایی ها.

در محبوب ترین مقصد مانند پاریس و در حال حاضر با غرق گردشگران کلی اثر اقتصادی محدود شده است و تا کنون مقامات گفت.

موزه لوور که چینی بودند دوم تنها به آمریکایی ها در بازدید سال گذشته است دچار کاهش بازدید کنندگان پس از آغاز شیوع این بیماری گفت: یک سخنگوی سوفی گرنگ.

چینی ها حساب برای سه درصد از بازدید کنندگان به پاریس – حدود 800000 بازدید کنندگان از یک سال در مقایسه با 2.4 میلیون دلار از ایالات متحده آمریکا با توجه به شهر کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

چین نشان دهنده “بخش کوچکی از ما گردشگری اقتصاد” گفت: Corinne Menegaux به دفتر مدیر. “اگر ایالات متحده این امر می تواند چیز دیگری است.”

هنوز Menegaux گفت که به دلیل گردشگران چینی اغلب در سفر گروه و تمایل به استفاده از خاص هتل ها و فروشگاه ها برخی از کسب و کار شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. فروش در برخی از وظیفه رایگان فروشگاه و کسب و کارهای دیگر که در آن چینی حساب برای 80 درصد از مشتریان در حال کاهش یافت, او گفت:.

لوکس فروشگاه ها و هتل ها در حال حاضر سخت ترین ضربه او گفت:.

در بریتانیا بازدید کنندگان از چین صرف به طور متوسط 16 هر شب اقامت بیش از دو برابر میانگین کلی از یک هفته با توجه به ملی گردشگری آژانس بازدید از بریتانیا.

در آکسفوردشایر انگلستان بازدید کنندگان چینی ناپدید شد تقریبا یک شبه از بالا تخفیف خرده فروشی لوکس مقصد بیکستر ایجاد کرد.

در آلمان که در آن چینی ها حدود سه درصد از بازدید کنندگان مقصد های مورد علاقه مانند مونیخ و هایدلبرگ را گزارش کرده اند لغو تور گروه ها و قطره در تعداد توریست.

در Füssen نزدیکی افسانه قلعه Neuschwanstein, چینی, رزرو در یورو پارک هتل بین المللی لغو شده اند از طریق به نیمه اول آوریل است.

به اطمینان حاصل شود که دیگر مهمانان احساس راحتی هتل گرفته اقدامات اضافی از جمله misting اتاق با مواد ضد عفونی کننده و حتی قبل از تمیز کردن به طور منظم کارکنان را به دور خود و به صورت جداگانه درمان هر کلید اتاق پس از هر بار استفاده, گفت:, هتل, مدیر, Fabien Geyer. ظروف از مواد ضد عفونی کننده نیز در دسترس مهمانان به صورت رایگان.

در اتریش, چینی عشق نمک-معدن شهر Hallstatt, یک سایت میراث جهانی یونسکو به طوری که آنها ساخته شده یک کپی در خانه در استان گوانگدونگ است.

“گردشگران چینی هستند بسیار برای ما ارزشمند است. آنها را به صرف پول در هنگام خرید و تمایل به صرف شب در هتل گفت:” گرگور Gritzky رئیس منطقه نمونه گردشگری اداره را پوشش می دهد که Hallstatt.

در حالی که این منطقه جذب اروپایی اسکی بازان در زمستان Gritzky گفت که او نگران بود در مورد ماه های گرم است که معمولا به خود جلب کرد ،

“ما امیدواریم که برای نشانه هایی که این نمی خواهد آخرین طولانی او گفت:” از وقوع.

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>