در 12 روز از قرنطینه عشق واقعی من به من گفت … باید چه کار کنم امروز ؟


این هفته من در مدرسه کودکان از طریق ایمیل به من اطلاع داد که چه اتفاقی خواهد افتاد باید آن نیاز به. من اول فکر می کردم نمی شد این بیماری اما از وحشت در فکر ما ممکن است مجبور به صرف بسیار فشرده با هم – و نه حتی در تعطیلات مدرسه! من نیز ممکن است نیاز به تنفس از طریق یک کیسه کاغذی.

Soldiers spray disinfectant as a precaution against the coronavirus in Gyeongsan, South Korea.

سربازان اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus در Gyeongsan کره جنوبی.اعتبار:AP

از آنجا که من در حال حاضر استاد اولیه من وحشت من وحی آمده تا با ایده ها در گذراندن دو هفته در قرنطینه باید از آن اتفاق می افتد (و با فرض اینکه من در برخورد با این بیماری خودم). من فکر کردم شما ممکن است علاقه مند می شود بیش از حد:

روز 1: ثبت نام برای یادگیری یک زبان جدید است. تمرین هر روز برای دو هفته اولین چیزی که در صبح و … و سپس رفتن نگه دارید.

روز 2: شروع به ساخت تماس های تلفنی و ایمیل نوشتن (یا بریده بریده نفس کشیدن حتی نامه!) به دوستان و خانواده من معمولا زمان را به عقب با.

تبلیغات

روز 3: پخت و تلاش long-winded دستور العمل های. بودن در خانه در تمام طول روز خواهد استطاعت زمان و فضای کافی برای انجام کارهایی که به طور معمول دیده می شود تنها در تلویزیون و یا در کسانی که بی کفایتی القا رسانه های اجتماعی تغذیه از overachievers. خانه سهام سبزیجات در اینجا ما می آیند.

روز 4: شراب خواری ، سیاره آبی 2 مورد علاقه شخصی است. من حتی وقت برای نوشتن نامه به سیاستمداران و شرکت های مربوطه خواستار بهتر از آنها را پس از آن. کنه های آموزشی جعبه برای کودکان نیز هست.

روز 5: شما نمی ممکن است قادر خواهید بود برای دیدار دوستانه خود را از کتابخانه محلی در فرد, اما شما هنوز هم می توانید دانلود کتاب های صوتی و تمرین دروغ هنوز هم در حالی که جذب این کلمات به جای قراردادن آنها در حالی که رانندگی و یا انجام کاری دیگر به طور کلی.

روز 6: مرتب کردن بر اساس از طریق هزاران نفر از عکس ها بر روی هارد دیسک و یا بیحال شدن در زیر شلواری. صرف زمان یادآوری به اشتراک گذاری داستان ها و سازماندهی آنها.

روز 7: بررسی سیاست های بیمه و در اطراف مغازه آنلاین برای نقل قول. این می تواند بهترین مالی بعد ما باید در تمام طول سال به دلیل آن در واقع درست است که شما می توانید صدها دلار خرید در اطراف به جای هدف قرار دادن “تجدید” در سیاست های موجود. آن را برای من کار می کرد.

روز 8: تعمیر و مرمت چیز است. این شگفت انگیز است چگونه رضایت بخش است برای تعمیر چیزی و نجات آن از چنان غرق در زباله نکته در جایی.

روز 9: تمیز کردن. گذشته از این واقعیت است که ما شده اند در یک زندگی نسبتا فضای محدود برای بیش از یک هفته در حال حاضر ما زمان را به بیش از همه چیز با شانه دندان خوب. شما هرگز نمی دانید, یا, کودکان و نوجوانان ممکن است آنقدر خسته است که آنها می خواهید برای کمک به. من صحبت کردن در مورد گرفتاری که در خفا انجام دادن در طول پیش امدگی لبه بام gunk پشت یخچال یا ماشین لباسشویی “S” خم در سینک حمام, تخت پایه.

روز 10: زمان به تمرکز بر روی کمد لباس. جلو و همه چیز و باید یک مد نشان می دهد با خود و خانواده است. سپس شمع برای حفظ, ترمیم, تغییر, اهدا یا پرتاب و رفتن از وجود دارد. بچه ها می توانید آیتم های قدیمی را به خواهر و برادر و یا دوستان شما هنگامی که شما در خارج وجود دارد.

روز 11: یک روز که در آن شما فقط نشستن و نوشتن داستان های خانوادگی و خاطرات. این می تواند به شکل یک مجموعه برای خود و فرزندان و نوه و یا فقط در جهان به طور کلی – چه کسی می داند شاید وجود خواهد داشت افزایش جالب autobiographies در پست COVID-19 انتشارات جهان.

روز 12: شکستن پازل: موم, سودوکو, منطق. و یا برای کسانی که دوست دارند آن را به سختی: مرموز جدول کلمات متقاطع. احساس رایگان بدون هیچ زحمتی استاد دیوید curtis duffield در توییتر باید شما گیر کرده است; آن را به او بدهد و چیزی را به عنوان به خوبی.

روز 13: باید تمام روز بازی بازی های هیئت مدیره و کارت بازی. اگر شما زندگی می کنند, خود ارضایی, تصویری-تماس با یک دوست و یک بوق زدن که راه به جای.

روز 14: شما از آن ساخته شده ایم! گام blinkingly بازگشت به زندگی روزمره با یک نوظهور قدردانی برای آزادی و همکار خود انسان است.

نیکولا مری است که یک عامل به طور منظم.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>