یک میلیون اضافی دلایل Pierata به پیروزی کهکشان با وزن


Singlepoint مرد با زرق و برق دار اسپرینتر و پر زرق و برق دندان های اضافی یک میلیون دلایل که مایل Pierata به نفع گروه 1 کهکشان (1100m) در روز شنبه.

که جایزه Hickman و صاحبان اصلی خواهد جیب به عنوان بخشی از شرایط Pierata میخ مقابله با Aquis مزرعه.

Greg Hickman with his gun speedster Pierata.

Singlepoint با تفنگ خود را بادپا Pierata.اعتبار:Sydney Morning Herald

Pierata شده است فشرده با 59kg وزن است که هرگز انجام شده برای پیروزی در پاییز با حداکثر سرعت دویدن. آقای Tiz انجام 58.5 کیلو در سال 1991 همان سال Pierata را دوانی تامی بری متولد شد.

Hickman تماشا Pierata تندر خانه در سال گذشته مسابقه تنها به توان انکار کرد و در پایان عکس با طبیعت, نوار, اما می گوید: پنج سال است که رفتن خیلی بهتر از این زمان در اطراف.

تبلیغات

“من همیشه گیج کننده برای تاریخ او را مجبور به انجام مقدار زیادی از وزن و وجود دارد برخی از اسب پایین در پایین وزن” Hickman گفت.

Tommy Berry rides Pierata to victory in the Redzel Stakes last spring.

تامی بری سواری Pierata به پیروزی در Redzel سهام در بهار گذشته.اعتبار:گتی

“همه من می دانم این است که من کردم این اسب به عنوان به خوبی به عنوان من می توانم او را برای اولین بار خود را-تا اجرا شود. او به اجرای یک جهنم از یک مسابقه. او همچنین یک درجه از یک روز.

“ما فشار به TJ اسمیت و سپس تمام سالخورده مخاطرات اما نگران نباشید شنبه, او را بیشتر از زخم آن است.

“وجود دارد یک 1 میلیون دلار جایزه ما برنده گروه دیگری من با او به عنوان بخشی از شرایط و ضوابط گل میخ معامله است. مهم نیست که اگر ما برنده دو یا سه آن را به تفاوت.

“این فقط یک انگیزه برای ما است.”

آن می تواند سودآور چند هفته برای Hickman به خصوص اگر تمساح خون بازده مثبت B نمونه بعد از نمونه بازگشت iregularity. Hickman یازده یازده زد دوم به تمساح خون در سحر و جادو میلیون Guineas است و می تواند در عین حال اهدا می شود اضافی $700,000 در prizemoney.

Pierata برنده دوم محاکمه در یک باتلاق در خانه آهنگ وارویک در مزرعه و revved تا اواسط محاکمه riderless اسب.

بری در هیئت مدیره که روز و گفت: از کهکشان امیدوار است: “این یک کار بزرگ با وزن است. من به دیدن او دریافت که وزن. Redzel فقط نیم کیلو بیشتر از سال گذشته اما تا به حال برنده دو Everests.

“اما اسب خوب, تازه, ضبط و دو خوب جامد محاکمه به عنوان این است.”

سوارکار اسب دوانی شدن Keagan Latham اغلب گفته Hickman پس از او سوار یازده یازده در trackwork آن را مانند “بودن در فراری” اما در روز سه شنبه پس از او سازی Pierata گفت: مربی “بود که مثل پرواز یک جت”.

وارویک مزرعه knockabout مربی است که غیر ممکن است به از دست ندهید در هر روز مسابقه با دندان جدید.

حتی اگر Pierata موفق به کسب بیش از 4 میلیون دلار در prizemoney, Hickman quipped هیچ راهی وجود دارد که باید تحت پوشش گسترده کار او تا به حال انجام شده به دهان او پس از او لگد در چهره توسط یک اسب سال پیش.

“دندان هستند حسن نیت ارائه میدهد از کارگران comp حتی Pierata آنها می تواند استطاعت. آنها هزینه گزافی,’ Hickman گفت.

“زمانی که شما نمی کردم آنها را به شما نمی خواهد باور چگونه آن را تحت تاثیر اعتماد به نفس خود را. من همیشه اعتماد به نفس, آن را فقط بدان معناست که من می تواند یک بزرگتر هوشمند الاغ در حال حاضر.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>