یک نفر به ضرب گلوله پس از تیراندازی فوران در Lil Baby کنسرت در آلاباما

یک نفر کشته شد و هرج و مرج فوران در یک Lil Baby کنسرت در بیرمنگام Ala., پس از تیراندازی آغاز شد در کنار این مرحله ارسال رپر و مخاطبان در حال اجرا برای پوشش با توجه به اخبار محلی گزارش. قربانی در نظر گرفته شد به یک بیمارستان نزدیک; یک افسر پلیس گفت: Alabama.com که قربانی آسیب های تهدید کننده زندگی. هیچ مظنون دستگیر شده بود در آن زمان از این مقاله را انتشار.

چندین افسر پلیس بودند اعزام به بیل هریس عرصه در مدت کوتاهی پس از 10 p. m. پس از 1033 — که بدان معنی است که افسران باید تمام کمک های ممکن — پخش شد بیش از رادیو پلیس. شرکت کنندگان گفت که یک درگیری فیزیکی شکست نزدیک طرف مرحله و حداقل یک شات از کار اخراج شد داخل.

رپر (نام واقعی: دومینیک آرمانی جونز) در وسط انجام “من Dawg” هنگامی که خارج از صحنه نمایش درگیری ظاهرا نقل مکان کرد و روی صحنه: با توجه به فن ساخته شده ویدئوها از حادثه دو مرد به طور ناگهانی به نظر می رسد در عرصه مرحله در حالی که Lil Baby انجام شده است به دنبال راهی برای خروج. بعد از صدای شلیک گلوله شنیده می شود این رپر متوجه آنچه در حال وقوع است و سراسیمه خارج از صحنه نمایش در حالی که concertgoers شنیده وحشت دیده و در نظر گرفتن پوشش. مدت کوتاهی پس از این حادثه شروع کنسرت متوقف شد و پلیس پاکسازی عرصه و مناطق اطراف آن.

تکرار برای Lil نوزاد بلافاصله پاسخ به انواع درخواست برای نظر; تنوع بیشتری داشته باشد در این حادثه آن را به عنوان توسعه.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>