John O'Neill was at the helm of the then-Australian Rugby Union in 2011.

جان اونیل بود که در راس آن Australian Rugby Union در سال 2011.اعتبار:گتی

سابق Australian Rugby Union اجرایی جان اونیل توصیف کرده است خروجی اعضای راگبی استرالیا هیئت مدیره از جمله رئیس کامرون Clyne به عنوان “اردک لنگ” است و معتقد است آنها باید بدون دخالت در آینده پخش مذاکرات اگر آنها در حال حرکت در نشست عمومی سالانه در ماه آینده.

اونیل به تحسین RA برای ایجاد رقابتی تنش در بازار بین Fox Sports و Optus کرد و آن را به بدن حاکم مسئولیت برای توضیح به همه ذینفعان شامل طرفداران دقیقا آنچه در آن است که فروش و به طرح آن چگونه انداز آینده سوپر راگبی.

همانطور که از شنبه شب ره به حال به دست آورد Shute سپر حقوق آن متعلق به باشگاه راگبی تلویزیون در ارتباط با شبکه هفت که آن را می خواهد به عنوان بخشی از یک بسته همراه.

همه احزاب توافق کرده تا به پیشرفت و این بحث ادامه خواهد داد در روز چهارشنبه.

تبلیغات

ارائه تمام احزاب می تواند به یک توافق ره می توانید پس از آن رسما خود را از بالا به پایین باشگاه برای تست راگبی حقوق بسته به بازار در اواخر این هفته.

اما اونیل بود که از ARU از سال 1995 به 2004 و سپس دوباره از سال 2007 تا 2012 مورد سوال چگونه اعضای RA هیئت مدیره می تواند احتمالا یک گویند و یا رای دادن در پخش مسائل هنگامی که آنها در حال قدم زدن به بیرون درب در مارس 30 در آینده AGM.

“آنها یک اردک لنگ هیئت مدیره که باید غیر روحانی کردن ابزار برای شش هفته” اونیل که علاقه مند است در جای Clyne گفت هرالد.

Clyne اعلام کرده است که کنار پله اما درگیر خواهد شد در کنار اجرایی Raelene قلعه و رئیس مذاکره شین Mattiske در حال تهیه یک پنج سال جدید پخش معامله اجرا می شود که تا پایان سال 2025 است.

معاون رئیس برت رابینسون خواهد ایستاد پایین حدس و گمان وجود دارد مدیر پل مک لین نیز در حال حرکت و دیگر اعضای هیئت مدیره ممکن است به دنبال انتخاب مجدد.

‘آن را نمی خواهد اجازه اتفاق می افتد در زندگی شرکت است. چگونه می توانید ورودی جدید هیئت مدیره بود چپ آسیب پذیر به وارث چنین یک جنبه مهم از این بازی درآمد?’

جان اونیل

RA مصمم است پخش معامله خواهد بود نهایی قبل از AGM اما وقت اعضای هیئت مدیره تنظیم شده برای رای دادن در یک قرارداد بلند مدت و دلار که در شکل RA خوشحال است.

“آنها می توانند به کار در پشت صحنه” اونیل گفت. “هر کسی است که قصد دارد پس از AGM وجود ندارد و باید خود را از این مذاکرات است.

“کامرون Clyne ایستاده است برای انتخاب مجدد به طوری که او را نمی خواهد وجود دارد. این مذاکرات قرار داده می شود بر روی یخ به مدت شش تا هفت هفته و سپس جدید بدن حاکم می توانید خود علت سعی و کوشش و می توانید با آن.

“آن را نمی خواهد اجازه اتفاق می افتد در زندگی شرکت است. چگونه می توانید ورودی جدید هیئت مدیره بود چپ آسیب پذیر به وارث چنین یک جنبه مهم از این بازی درآمد?

Cameron Clyne has announced he will stand down as Rugby Australia chairman next month.

کامرون Clyne اعلام کرده او را ایستادگی کردن به عنوان راگبی استرالیا و رئیس بعدی در ماه است. اعتبار:گتی

“آن مشترک فدرال و سیاست خارجه که پس از انتخابات است به نام وقت دولت می رود به سرپرست حالت. در طول این سرپرست دوره کسب و کار RA همچنان ادامه دارد و مسائل عادی از دولت هنوز هم نیاز به خطاب.”

ره نمی خواهم به اظهار نظر در هنگام تماس با هرالداما بدن حاکم بر این باورند که لازم است به فرایند پیچیده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است برای شروع برنامه ریزی برای 2021. همه دیگر SANZAAR عضو اتحادیه نهایی خود را پخش می پردازد.

اونیل بود و نه در راس هنگامی که یک پخش معامله امضا شد در سال 2005 اما درگیر شد در سال 2010 مذاکرات که دیدم ملبورن شورشیان اضافه شده به عنوان یک پنجم استرالیا به سمت سوپر راگبی و کنفرانس مدل راه اندازی شده است. استرالیا پس از کمرنگ به چهار سوپر راگبی تیم است.

اونیل همچنین نظارت دو-لیگ معاملات در حالی که در FFA.

Fox Sports پخش سوپر راگبی از زمان آغاز آن در سال 1996 اما ناراضی بوده در مورد RA تمایل به گرفتن یک محصول به بازار است.

RA هنوز هم شامل Foxtel در یک لیست از احزاب است که می تواند پیشنهاد در آن پنج سال پخش بسته هنگامی که آن را حقوق مربوط به مناقصه عمومی در این هفته.

“من این را تحسین RA برای دنبال رقابتی تنش” اونیل گفت. “آن را مانند فروش خانه خود را در حراج — شما نیاز به دو مناقصه و شما نیاز به رقابتی تنش است. من فقط مطمئن شوید که در آن رقابتی تنش خواهد آمد از. که در حال رفتن به دو مناقصه?

“وجود دارد برخی از تجارت آف بین قرار گرفتن در معرض و پول است.”

اونیل همچنین به نام RA به طور علنی از طرح چگونه آن را مشاهده سوپر راگبی جلو می رویم و آنچه در آن بود را به بازار است.

“سوالی که باید پرسید این است که آنچه که آنها فروش?” اونیل گفت. “آنها در حال ساخت یک آهنگ و رقص در مورد فروش باشگاه راگبی اما با بیشترین احترام است که نمی خواهد تولید مقدار زیادی از دلار است. جرم بخش سرگرمی فوق العاده راگبی و راگبی قهرمانی.

“آنها حتی نمی گفت: Australian rugby عمومی چه سوپر راگبی در حال رفتن به مانند نگاه. برای Waratahs, Brumbies قرمز و شورشیان خود را حیاتی است که فوق العاده راگبی, مسابقه راگبی قهرمانی و ورودی آزمون.”

ره می گوید آن را به طرح جزئیات در موعد و که پخش می دانید دقیقا آنچه که آنها در حال خرید.

SANZAAR اعلام کرده است که Sunwolves خواهد بود axed از 2021 فصل سوپر راگبی با 14 تیم در نظر گرفتن بخشی در یک دور مسابقه رابین.

تصمیم برگ راگبی استرالیا franchises با سه کمتر خانه بازی ها در هر دو فصل است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de