اجرای آنلاین در معرض خطر به عنوان دولت مجموعه قوانین متضاد


ملبورن هنرمندان و شرکت ها باید به فوریت به دنبال روشن شدن از دولت در مورد اینکه آیا دیجیتال عملکرد پروژه ها هنوز هم می توانید پیش بروید در مرحله 4 بیماری همه گیر مستند پس از ویکتوریا دولت صادر مشاوره متضاد در روز یکشنبه و دوشنبه.

دولت قادر به روشن روز سه شنبه که از آن بیانیه های رسمی را در اولویت و اینکه آیا پروژه توسط شرکت های مانند استرالیا باله ویکتوریا اپرا و ملبورن دیجیتال سالن کنسرت (MDCH) می تواند پیش رو در هفته های آینده به عنوان برنامه ریزی شده.

هنرمندان و شرکت ها سعی کرده اند تا بهترین مستند با ایجاد محتوای جدید برای جریان آنلاین, اما آنها مواجه دوشنبه صنعت اعلام شده توسط دولت که شامل “خلاق و هنرهای نمایشی را فعالیت” را در لیست خدمات خواهد بود که موظف بسته “در محل کار”.

Australian Ballet principal artist Benedicte Bemet in Capriccio, an online film in Bodytorque.Digital.

استرالیا باله اصلی هنرمند Benedicte Bemet در اور آنلاین فیلم در Bodytorque.دیجیتال.اعتبار:استرالیا باله

این امر به عنوان مثال قرار دادن یک توقف به ضبط در ملبورن توسط بسیار موفق 2020 راه اندازی MDCH که در چند ماه به دست آورده بیش از نیم میلیون دلار به صورت محلی کلاسیک نوازندگان.

تبلیغات

در هفته گذشته MDCH به پخش اظهارات شخصی از پشتیبانی از هر دو ویکتوریا و فدرال هنر وزیران.

هر چند MDCH که سوابق در انجمن ادبی تئاتر پشتیبان قصد دارد در ادامه برنامه با استفاده از ایالتی استعداد و سالن های محلی shutdown را نزدیک یک منبع درآمد برای تلاش هنرمندان محلی.

به طور مشابه, The Australian Ballet ممکن است قادر به تکمیل آن Bodytorque.دیجیتال, پروژه, سری جدید رقص آثار و آینده طراحان که در حال فیلم برداری در گالری ملی ویکتوریا هر چند باله گفت: آن را به حال هیچ “به روز رسانی در مورد این سهم در این زمان”.

ویکتوریا اپرا مشغول دیجیتال برنامه به انتظارنشسته بودند تا برای هفته پیش رو از جمله ضبط رسیتال برای آینده پخش. با این حال آن را قرار داده و آنها را در برگزاری روز پس از اعلام آن فکر کرده بود آنها غیر ممکن است. ویکتوریا Opera گفت: آنها خواهد بود “انتظار دو هفته به بهترین ارزیابی چگونه به جلو حرکت کند”.

روز یکشنبه دولت صادر شده جدید “محدود فعالیت جهت” طریق سلامت عمومی فرمانده Dr فین Romanes که در ادامه موجود معافیت برای “امکانات سرگرمی” از جمله کنسرت و تئاتر و مکانهای دیگر. از جمله مکانهای مجاز به باز بماند اجازه می دهد تا یک عملکرد است که “به پخش (زندگی می کنند و یا در غیر این صورت) از طریق وسایل الکترونیکی” – تنها با “لازم” مردم در سایت.

Rachel Atkinson plays with the Fidelio Quartet at the Melbourne Digital Concert Hall, July 2020

راشل اتکینسون, پخش با اپرای فیدلیو کوارتت در ملبورن دیجیتال سالن کنسرت جولای سال 2020

همان معافیت به پخش مراسم مذهبی.

چندین اپراتور گفت: آنها نگران بودند با حذف معافیت از روز دوشنبه اعلام شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که تعطیل بسیاری از دولت ها و صنایع. در حالی که مذهبی معافیت شامل بود وجود دارد هیچ اشاره ای از مکانهای تفریحی.

MDCH با صدور بیانیه ای در روز سه شنبه گفت که آنها درک خود را در ملبورن اجرای قادر به ادامه تحت معافیت, اما, “ما در حال همکاری نزدیک با دولت برای روشن شدن این موقعیت”.

روز سه شنبه یک سخنگوی دولتی قادر به روشن شدن تناقض و گفت: این امر احتمال زیاد 24 ساعت برای دریافت پاسخ.

ملبورن نویسندگان جشنواره که لگد کردن 10 روز دیجیتال در برنامه روز جمعه برنامه ریزی شده به اجرا در کامپیوتر از راه دور, سخنگوی, گفت, پس از آن پیش خواهد رفت تحت تاثیر محدودیت های جدید.

“این کاملا دیجیتال – هیچ کس در حال رفتن خارج, بنابراین ما کاملا خوب” که سخنگوی گفت.

و یک ارکستر سمفونیک ملبورن “مجازی در کنار” عملکرد با سنگاپور ارکستر سمفونیک برای جمعه برنامه ریزی شده بوده از قبل ثبت شده است.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>