داروخانه آنلاین استخدام در حالت سفارشات در طول Covid-19 مستند

نیروی انسانی بحران پس از Covid-19 مستند در هند است و نه فقط محدود به آنلاین مواد غذایی. حتی داروخانه آنلاین در حال تلاش برای انجام سفارشات مشتریان با توجه به کمبود شدید کارکنان به خصوص برای آخرین مایل تحویل. با این مستند در حال حاضر با داشتن تمدید شده است این e-health شرکت در حال حاضر با توسل به تهاجمی استخدام به منظور انجام سفارشات که رشد چند برابر طول چند هفته گذشته.

Gurugram بر اساس 1 میلی گرم برای مثال بلافاصله به دنبال استخدام 500 نفر بلافاصله و دیگر 1000 بیش از 2-3 ماه آینده. بنگلور-دفتر مرکزی Medlife است نسبت به پر کردن تا 400 پوزیشن های باز بیشتر برای آخرین مایل تحویل و مدیریت انبار. PharmEasy که ادعا می شود در حال اجرا در 35-40 درصد ظرفیت پایین تر از نظر نیروی انسانی نیز استخدام افراد برای آخرین مایل تحویل. بمبئی-بر اساس شرکت می گوید آن را دیده است حداقل 50 درصد افزایش تقاضا در ماه گذشته بوده است.

“وجود دارد تا به 200 درصد قیام فوری و ناگهانی در تعداد سفارشات در آینده تحویل هنوز در 60-70 درصد از آنچه که ما استفاده می شود به انجام برسانند. از این رو ما در حال استخدام افراد و گرفتن آنها آموزش دیده برای تحویل سفارشات بیشتر گفت:” Ananth Narayanan از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت, Medlife.

تحویل مدیران در داروخانه آنلاین درآمد بین 50-60 تومان در هر سفارش و انجام برسانند تا 25 سفارشات در روز است.

Medlife که انجام شده است در حدود 20,000 سفارشات در روز نیز گره خورده است تا با چندین خدمات غیر ضروری مانند Uber Yulu و Zoomcar به استفاده از ناوگان خود را از وسایل نقلیه برای تحویل. آن را نیز با همکاری دیگر شروع یو پی اس مانند Bigbasket و MyGate به طور مشترک رها کردن ملزومات برای مصرف کنندگان واقع در Covid-19 نقاط به عنوان یک سفارش.

PharmEasy که در حال حاضر مدیریت سفارشات خود به خود و رفته است و نه برای هر کراوات یو پی اس نیز ramping تا در کارکنان است. “همه ما شریک انبارها و خرده فروشان در حال مبارزه با نیروی انسانی بنابراین ما به دنبال پر کردن از 1500 تا 2000 مواضع” گفت: Dharmil Sheth, بنیانگذاران, PharmEasy.

در حالی که آنلاین پزشکی, تحویل, است که شناخته شده است به عنوان یک ضروری سرویس ها به حالت عادی بازگشت بازیکنان عامل در این زمینه ترس وجود دارد که می تواند یکی دیگر از طلسم از سردرگمی و محدودیت یک بار بیشتر نقاط شناسایی در طول تمدید مستند دوره است. “ما شده اند با دیدن نشانه های مثبت در بین دولت و جنبش از داروها. تمام است که می تواند تغییر داده شود که نقاط جدید ممکن است پدیدار شود و همه چیز ممکن است دشوار دوباره گفت: Haley Saksena Chief Operating Officer در 1mg.

1mg در حال حاضر با 70 درصد اصلی آن نیروی انسانی است. Saksena گفت: این شرکت تنظیم حمل و نقل و منع عبور می کند به طوری که بیشتر کارکنان می تواند بازگشت به کار.

“ما در حال حاضر تجربه یک افزایش در تقاضا از سه تا چهار بار برای دست sanitisers و ماسک و ایمنی بوستر. از این رو ما خواهد بود با استخدام 500 نفر بلافاصله و نیاز 1,000 بیشتر در 2-3 ماه آینده برای پاسخگویی به افزایش تقاضا و کمبود نیروی انسانی گفت:” Saksena.

با توجه به Frost & Sullivan, گزارش, e-داروخانه ها در بازار هند انتظار می رود برای رسیدن به $3.6 میلیارد (25.000 تومان کرور روپیه) تا سال 2022 در حال رشد در یک ترکیب نرخ رشد سالانه (CAGR) از 63 درصد از 2018 هنگامی که می گوید: بازار بود در حدود 512 میلیون (3,500 تومان کرور روپیه).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر