‘بعد’ آگهی جعبه با هو $40 میلیون

دیزنی و پیکسار “به بعد عرضه این آخر هفته به 40 میلیون دلار به اندازه کافی برای رهبری دفتر جعبه نمودار است اما هنوز هم تا حدودی ناامید کننده شروع با توجه به استودیو نزدیک به بی عیب و نقص سابقه وقتی که می آید به متحرک کرایه. در سطح بین المللی این فیلم در آورده $28 میلیون برای یک جهانی شمارش $68 میلیون.

“بعد” یک ماجراجویی فانتزی در مورد دو برادر (ابراز شده توسط Tom Holland and Chris Pratt) رتبه در میان پیکسار در کمترین افتتاحیه آخر هفته را در دوران مدرن پیوستن 2015 را “دایناسور خوب” و آن 39 میلیون دلار به عنوان نادر جوش برای دیزنی متعلق به شرکت, شناخته شده برای تولید بازدید مانند “داخل” Coco” و،” فیلم پیکسار به طور معمول هزینه 175 میلیون دلار به 200 میلیون دلار برای تولید مبلغ زیادی نیست که شامل بازاریابی جهانی هزینه.

کارگردان Dan Scanlon, “بعد” دریافت بیشتر بررسی مثبت هر چند از آن استقبال نمی نوع قرمز دریافت که استقبال بسیاری پیکسار عناوین. هنوز “به بعد به نظر می رسد به نفع در هفته های آینده به عنوان یکی از چند گزینه برای مخاطبان خانواده. آن را به ثمر رساند “A-” CinemaScore نشان می دهد که علاقمندان به سینما لذت بردم از این فیلم.

آخر این هفته دیگر با مشخصات بالا انتشار برادران وارنر’ ورزشی برای فیلم “راه بازگشت” نیز سقوط کوتاه از انتظارات است. اما دفتر جعبه کارشناسان نشان می دهد این فیلم خود را — و نه ترس از coronavirus — که خفه فروش بلیط.

“من فکر می کنم وجود دارد صفر تاثیر” پل Dergarabedian ارشد رسانه های تحلیلگر کام اسکور گفت. “با 40 میلیون دلار برای ‘بعد’ یک قطره کوچک کردن برای “مرد نامرئی” و “راه بازگشت” گرفتن جامد نمرات از مخاطبان آن را مانند به نظر می رسد مردم در عادت رفتن به سینما.”

به طور کلی باکس آفیس رسید پایین 50% از همان آخر هفته در سال گذشته اجتناب ناپذیر شیب داده شده در سال گذشته را دیدم “کاپیتان مارول” می رسند با یک $153 میلیون. که شدید شیب تحت فشار قرار دادند سال-به-تاریخ باکس آفیس پایین تقریبا 2% اول سال بیش از سال کاهش در سال 2020 است.

“راه بازگشت” آورده $8.5 میلیون هنگامی که آن را راه اندازی در 2,718 تئاتر به اندازه کافی برای مقام سوم در دفتر جعبه نمودار. آن را بدون زرق و برق شروع آن در لیست پیشرو اما یک بهبود از برادران وارنر اخیر اواسط بودجه duds مانند “خوب دروغگو” (5.6 میلیون) و “آشپزخانه” (5.5 میلیون دلار).

این فیلم که به قیمت حدود 21 میلیون دلار به, بود, آماده به عنوان یک صفحه نمایش بزرگ باز گشت برای افلک. عملکرد خود را به عنوان یک الکلی کارگر ساختمانی است که استخدام برای تبدیل شدن به سرمربی یک تیم بسکتبال ستایش شده است, اما آن را نمی توانید سطح دریافت که کوچکتر درام نیاز این روزها به تاثیر در دفتر جعبه را.

در جایگاه دوم جهانی و Blumhouse را “مرد نامرئی” اضافه شده به مبلغ 15.5 میلیون دلار در دوم آن تفرج به صورت تجمعی در مجموع $52.6 میلیون. بین المللی الیزابت ماس-led هیجان انگیز تولید شده $17.3 میلیون نفر است. آن جعبه دفتر رسید در حال حاضر در ایستاده $98.3 میلیون در حال حاضر یک پیروزی برای این استودیو پس از آن هزینه فقط $7 میلیون.

پارامونت “سونیک خارپشت” فرود در شماره 4 در آوردن یکی دیگر از $8 میلیون. پس از چهار هفته در تئاتر, انیمیشن, خانوادگی, فیلم های ساخته شده چشمگیر 140 میلیون دلار. آبی دیو سرعت ابراز شده توسط Ben Schwartz بوده یک قرعه کشی خارج از کشور که در آن ساخته شده است $154 میلیون. در سطح جهانی “صوتی” است که نزدیک به 300 میلیون دلار به عنوان با فروش بلیط در حال حاضر در $295.6 میلیون.

دیزنی “تماس از وحشی” گرد پنج حفره ها 7 میلیون دلار در سوم آن قاب. اقتباس از جک لندن, رمان, بازی هریسون فورد و یک CGI سگ به نام باک تولید $57.5 میلیون دلار در آمریکای شمالی و $99.6 میلیون نفر در سراسر جهان ضعیف نتیجه از آنجا که این فیلم با هزینه یک سر خاراندن 125 میلیون دلار به. با توجه به برچسب قیمت بالا منابع برآورد “تماس از وحشی” نیاز به درآمد بین $250 میلیون و 275 میلیون دلار به خارج از قرمز است. در این نقطه, آن دشوار خواهد بود برای رسیدن به این ارتفاعات تا “تماس از وحشی” است که انتظار می رود به از دست دادن حدود 50 میلیون دلار است.

بیشتر به آمده…

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>