باز و Schutt: استرالیا سریع کاسه باقی می ماند قوی در چهره ضد همجنس سوء استفاده


هر روز مگان Schutt جمع آوری شده این آگهی از نامه و آنها را به آتش کشیدند.

این ارتفاع ازدواج همجنسگرایان بحث و استرالیا چرخش کاسه با شریک زندگی خود را و در حال حاضر همسر جس Hollyoake شد مبارزه برای “بله” رای دادن. واکنش رسانه های اجتماعی بود که بی امان از سولفات demoralising. پس از آن بود که آگهی.

Megan Schutt stood up for her beliefs at personal cost.

مگان Schutt ایستاده بود تا برای باورهای خود در هزینه شخصی.اعتبار:ادی جیم

“آنها گفتند ازدواج همجنسگرایان در حال رفتن به تاثیر کودکان از رفتن به تغییر مدرسه برنامه” Schutt گفت. “همه مزخرف. جس و من به معنای واقعی کلمه می سوزاند کسانی که مقالات. آن را یک چیز وحشتناک. من به یاد داشته باشید قرار دادن یک پرچم رنگین کمان را بر ما بالکن و جس نمی خواهم که وجود دارد در زمان. او گفت: اگر کسی اهداف ما خانه به دلیل آن است ؟ و من گفت: “خوب, f—ing اجازه دهید آنها را. I don’t give a shit. ما نمی توانیم پنهان کردن این زمان برای نشان دادن حمایت برای هر کس دیگری در اطراف ما. هیچ کس که در تلاش است به مبارزه برای ازدواج است که با داشتن یک زمان خوب در حال حاضر, بنابراین ما نیاز به چوب با هم بیشتر از همیشه.'”

Schutt می رود به این هفته زنان T20 جام جهانی به عنوان شماره 1 کاسه ساز در جهان است که در قالب. در حالی که هم تیمی های Ellyse پری مگ Lanning و الهام Healy جذب بیشتر توجه Schutt شناخته شده است برای تغییر سرعت برش استادانه و عجیب نوسان ترین سلاح نیرومند.

تبلیغات

“من هرگز به کسی که باعث می شود یک خمیر پرش به عقب در چین از یک لی لی گفت:” Schutt. “من همیشه به دیده خودم که کاسه که اگر من مصرف نمی درها من شامل آنها و زمان زیادی حاوی منجر به جدا گرفتن.”

Schutt مستقیم صحبت کردن با طراوت در ورزش که در آن بازیکنان به خصوص زنان اغلب آگاهانه از طرح ایمن تصویر. اما ازدواج همجنسگرایان بحث تا به حال شخصی تاثیر; پس از نگه داشتن تمایلات جنسی خود را تا حد زیادی به خودش در ترس از قضاوت Schutt پیدا کرده بود شادی و اعتماد به نفس با Hollyoake و می خواستم به استفاده از پلت فرم در حال رشد.

“این بود راستش خیلی وحشتناک کردم به نام برخی از واقعا تند و زننده است. چیزهای معمول بود و رفتن به جهنم و من واقعا نمی مراقبت که زیاد است اما من تا به حال افرادی که با شما تماس [a] کودک آزار یا می گویند شما بدتر از یک حیوان و تنها چیزهایی هستند که واقعا شدید و شما فکر می کنیم, چگونه ذهن خود را حتی کار مانند آن است که شما آنقدر نفرت در مورد چیزی که ندارد هیچ تاثیری در شما ؟ و به همین دلیل است که من می خواستم به کمپین بدیهی است که برای خودم بلکه برای هر کس دیگری به این معنا که من فقط نمی تواند و هنوز هم واقعا نمی تواند درک نفرت است.”

در حالی که کمپین یک موفقیت بود Schutt معتقد است که حوادث اخیر که در آن دو بازیکن استرالیا جیمز پتینسون و مارکوس Stoinis شد تحریم برای ریخته گری ضد همجنس تهمت در این زمینه برجسته نیاز به آگاهی بیشتر و آموزش و پرورش.

Megan Schutt is the No.1-ranked bowler in the world.

مگان Schutt است ردیف 1-رتبه کاسه ساز در جهان است.اعتبار:گتی ایماژ

“من فکر می کنم این مهم است که به بحث در مورد آن. من عصبانی آنجا که من نا امید شده بود که چنین پدر و چیزی برای گفتن دارد. این ناامید کننده است که ما هنوز هم استفاده از آن زبان و من باور نمی کنم که آن پسر در واقع ضد همجنس من واقعا نمی. و آنها نمی توان گفت آن است که با قصد, اما آنها هنوز هم با استفاده از کلمات اشتباه. چرا شما نمی توانید فقط تماس کسی dickhead?

“من شده اند با حمله به لزبین بودن اما من می دانم که مردان شده اند که برای همجنسگرا بودن. و این واقعیت است که آن را همیشه مردان هستند که هنوز هم با استفاده از آن موهن در شرایط نا امید کننده ترین بخش از آن از آنجا که آنها در حال رفتن به, گی, دوستان, آیا آنها را به آنها را یا نه. تماس این فرد این است که رفتن به آنها را نمی خواهید به شما آمده است و فقط ما را در گنجه که در آن ما نمی خواهیم.”

بخشی از Schutt اجبار به استفاده از صدای او می آید از این باور استوار است که, اما برای یک تغییر ناگهانی از سرنوشت او فوت کرده اند به عنوان یک کودک.

او فقط شش هنگامی که پدر او برایان درگیر در یک تصادف که تهدید به ترک او را بدون استفاده از پاهای خود را.

“من به یاد داشته باشید شب واقعا به وضوح از آنجا که من به طور معمول می خواهم با پدرم و او از عقب به پایان رسید با یک کامیون” Schutt گفت. “من تا به حال رفته با او من شده اند مرده چون من استفاده می شود به نشستن در پشت. او رفتن به شهر برای کوتاه کردن مو و, من با او تمام وقت. من بچه بودم و من خسته من می خواستم برای رفتن با پدر در همه جا. در این زمان من فکر می کنم آن بود و بعد از آن در شب و در آن بود زحمت ما نمی تواند به عقب در زمان برای صرف شام. من فکر می کنم او نمی خواست من برای اجرای amok. من یک بیت از یک shithead بچه. من خوش شانس بود در پایان.

“آنها به ما گفت: او هرگز دوباره راه رفتن و خیلی شدید در زمان. او بسیار خوب در حال حاضر و می تواند انجام فعالیت های روزانه است که بیشتر می تواند نه فقط برای دوره های طولانی از زمان قبل از خود را پشت درد می شود.”

در حالی که استرالیا در حال قوی مورد علاقه های شما برای دفاع از جهان خود را عنوان ضرر و زیان به انگلستان و هند در اخیر tri-سری برجسته رقابت آنها را مجبور به غلبه بر برای رسیدن به فینال.

این کمپین به فروش میکروگرم در روز بین المللی زنان را نشانه رفته است و فشار بر تیم اما Schutt حفظ آن هیچ بزرگتر از خود-تحمیل انتظارات. او معتقد است که استرالیا در نیمه نهایی دست به هند در سال 2017 جام جهانی شد یک کاتالیزور برای طرف در معرض خوشنودی است.

“این یک ضربه واقعی دید از بالا رفتن همه حق شما بهترین در جهان است اما هی بقیه جهان است ابتلا به شما. طولانی نیست پس از نشستیم به عنوان یک گروه ما رفت و از طریق احساسات ما در زمان حال و چه ما قرار بود برای جلوگیری از بودن در آن وضعیت در آینده و آن را ساخته ما را به یک نگاه سخت خوب در خودمان: ما آموزش های سخت و انجام تمام است که ما می توانیم هر بازی ؟ که واقعا درس خوبی برای ما است.”

Schutt نیست همیشه بی باک در ابراز نظرات او. اما با جام جهانی اشاره و اعتماد به نفس متولد شده از یک خانواده حمایت یک رابطه شاد و مهارت است که او را گرفته به بالا او راحت در پوست خود. و او زود برس با مرگ موجب شده است او را بیشتر از آن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>