خواننده اپرا Plácido Domingo بستری با کروناویروس

اسپانیایی خواننده اپرا Plácido Domingo در بیمارستان بستری شده است در آکاپولکو, مکزیک, برای کوروناویروس.

“او به خوبی در حال انجام است و پاسخ به درمان” دومینگو سخنگوی سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

در مارس 22, 79 سال سن دومینگو نشان داد از طریق Facebook صفحه است که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. “من خواهش می کنم هر کس باید بسیار مراقب باشید به دنبال دستورالعمل های اساسی با شستن دست های خود را اغلب نگه داشتن حداقل شش پا فاصله از دیگران انجام همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از این ویروس از گسترش و بالاتر از همه در خانه بمانند اگر شما می توانید,” او نوشت.

“ما با هم می تواند به مبارزه با این ویروس و توقف زمان در سراسر جهان بحران بنابراین ما می توانیم امیدوارم بازگشت به عادی ما در زندگی روزمره بسیار به زودی. لطفا دنبال دولت های محلی خود را دستورالعمل و مقررات برای ایمن ماندن و حفاظت از نه تنها خودتان بلکه در کل جامعه ما.”

روز قبل از آن دمینگو استعفا از آمریکا انجمن صنفی هنرمندان موسیقی. دو جداگانه تحقیقات یک انجمن صنفی و دیگر لس آنجلس اپرا که دمینگو قبلا مدیر کل نشان داد که آزار و اذیت جنسی اتهامات عنوان شده علیه او معتبر.

این تحقیقات منجر به یک رشته از لغو دمینگو اروپا تاریخ کنسرت از جمله اپرای سلطنتی لندن و کنسرت برگزار شده توسط ملی اسپانیا موسسه هنرهای نمایشی و موسیقی است.

به عنوان او استعفا داد و از تیم دمینگو اهدا $500,000 به سمت یک برنامه است که به نظر می رسد برای از بین بردن آزار و اذیت جنسی و همچنین به عنوان یک صندوق جداگانه است که پشتیبانی از opera کارگران در بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>