اپرا وینفری مجموعه تابلوهای تبلیغاتی در خارج از لوئیزویل, کنتاکی برای Breonna تیلور

پس از تجلیل Breonna Taylor های برجسته او بر روی جلد , O, The Oprah Magazine, Oprah Winfrey در حال حاضر ده ها تن از تابلوهای تبلیغاتی راه اندازی در سراسر لوئیزویل, کنتاکی, خواستار عدالت برای او.

تیلور 26 ساله اورژانس تکنسین کشته شد به دست پلیس که شات خود را در “بدون دست کشیدن حکم” در لوییویل خانه در مارس 13. مرگ او موجب خشم سراسر ایالات متحده و باعث به چندین تظاهرات.

تابلوهای تبلیغاتی و تقاضا است که با پلیس درگیر در قتل تیلور بود دستگیر و متهم شده است. آنها از ویژگی های url برای وب سایت خود را برای تا زمانی که آزادی عدالت اجتماعی, سازمان راه اندازی به آدرس سیستمیک و نژادی و بی عدالتی که منجر شده اند تظاهرات خواستار عدالت برای تیلور.

در جولای 14, ده ها تن از معترضان به صحنه مارس به کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون در لوئیزویل. کامرون تیم پیشرو تیلور بررسی است. تا زمانی که آزادی یکی از گروه های در پشت این تظاهرات که دیدم 87 نفر دستگیر شده از جمله واقعیت ستاره Porsha ویلیامز و NFL بازیکن Kenny, عکسهای. بازداشت برجسته هستند تا آزادی را در سایت به عنوان “لویی 87.”

“از آغاز دفتر ما مجموعه ای را به انجام کار خود را به طور کامل بررسی وقایع اطراف مرگ خانم Breonna تیلور” کامرون گفته بود سپس در یک بیانیه است. “ما همچنان با دقیق و منصفانه بررسی و رویدادهای امروز نمی خواهد تغییر تعقیب ما را از حقیقت است. هدف اعلام شده از امروز در اعتراض به در خانه من بود به تشدید است.’ که قابل قبول نیست و تنها در خدمت بیشتر به بخش و تنش در درون جامعه ما است. عدالت نیست دست آورد خاطی در مالکیت خصوصی و آن را از طریق تشدید. آن را به دست آورد با بررسی حقایق در یک شیوه ای بی طرفانه و بی طرفانه. دقیقا کاری است که ما انجام می دهند و ادامه خواهد داد به انجام این کار در این بررسی است.”

مشهور است که نوشته اند به کامرون خواستار عدالت برای تیلور شامل بیانسه.

آغاز اعتراضات, لویی مقامات ممنوع استفاده از هیچ-knock حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>