“نارنجی سیاه جدید است’ تیم ‘زمین فاصله اجتماعی’ گلچین در Netflix بکشد

Netflix برداشت تا “فاصله اجتماعی” یک جدید گلچین سری از “Orange is the New Black” تیم تولید. نشان می دهد تولید شده از راه دور را به تمرکز بر روی “جدید, عجیب قریب, سردرگم واقعیت ما همه تجربه” در پی coronavirus (COVID-19) همه گیر تولید کنندگان در بیانیه ای گفت.

“ما احساس پرشور در مورد پیدا کردن اتصال به همه ما باقی می ماند در فاصله” آنها نوشت: در آزادی مطبوعات. “ما الهام گرفته شده است برای ایجاد یک مجموعه سری است که می گوید داستان در مورد زمان حاضر ما در حال زندگی می کنند از طریق منحصر به فرد شخصی عمیقا انسانی داستان است که نشان می دهد چگونه ما در زندگی از هم جدا با هم. ما در حال به چالش کشیدن خودمان را به انجام چیزی جدید: برای ایجاد و تولید تقریبا به طوری که ما بازیگران و خدمه باقی می ماند سالم و امن است.”

هر تولید, مدیر دیگو ولاسکو خواهد سکان از راه دور; showrunner هیلاری Weisman گراهام اجرا می شود تولید از اتاق نشیمن خود را; و بازیگران به فیلم خود را در خانه.

گراهام Jenji کهن, تارا, هرمان و بلیک McCormick خدمت خواهد کرد به عنوان تولید کننده اجرایی.

“تجربه اجتماعی فاصله در حال حاضر جهانی است اما هیچ فردی داستان همان است. از طریق طیف گسترده ای از قصه ها و لحظات برخی از زمین لرزه و برخی دنیوی ما امیدواریم که برای ضبط یک لحظه در زمان. و ما امیدواریم که فاصله اجتماعی کمک خواهد کرد که مردم احساس نزدیک شدن به یک دیگر” به آنها اضافه شده در این بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>