اوزاکا آسیایی, جشنواره فیلم وسترن ژاپن بزرگترین نمایش فیلمهای ایرانی در آسیا اعلام کرده است که خط از آن 15th edition که unspool مارس 6 تا 15 در سالن در اوزاکا, ژاپن, دومین شهر بزرگ.

افتتاحیه فیلم “باغ شب مه,” تایوانی مدیر تام لین شو-یو این درام در مورد یک زن است که می افتد در عشق با یک سرباز سابق-تبدیل-باغبان در آشفته اوایل روز مالزی پس از دوران استعمار. پس والاتر از آن در سال گذشته بوسان جشنواره, این فیلم در جشنواره هنگ کنگ و تایپه و باز کرده بود به صورت تجاری در هنگ کنگ و مالزی و سنگاپور.

بسته شدن فیلم “Kamata مقدمه” یک اتوبوس چهار up-and-coming, ژاپنی, مدیران در مورد مبارزات یک بازیگر جوان (Urara Matsubayashi). Matsubayashi که ستاره دار در سال 2018 indie آمار “گرسنه شیر” نیز به عنوان تولید فیلم.

OAFF روی صفحه نمایش خواهد شد در مجموع 64 فیلم – جشنواره رکورد از 23 کشور و مناطق. آنها شامل 14 جهان برای اولین بار و 12 بین المللی برای اولین بار.

در رقابت 15 فیلم را با یکدیگر رقابت برای جایزه بزرگ و امیدوار کننده ترین استعداد جایزه. آنها عبارتند از چینی ضربه فیلم “روز بهتر” و برتر جهان تایوانی گی عاشقانه “نام خود را حک شده در اینجا.”

محبوب ترین ها در انواع

فیلم از تایوان, هنگ کنگ, کره جنوبی و آسیای جنوب شرقی خواهد بود که افراد از بخش های ویژه در حالی که فیلم های مستند در اوزاکا خواهد شد به نمایش در برنامه به میزبانی مشترک با موزه ملی هنر و Nakanoshima موزه هنر.

در نهایت این جشنواره برگزار خواهد شد Indie در فروم 10-فیلم نوار کناری برای “نوآورانه و به چالش کشیدن استعداد است.” بهترین فیلم در این بخش را دریافت ژاپن کاهش جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im