برنده اسکار ‘انگل’ نمرات ستارگان اولین بار در گیشه

به کره جنوبی جشن اسکار موفقیت بونگ جون هو را “انگل” تولید فیلم تا به حال بیشتر به دلیل جشن زیر ستارگان اکران در انگلستان بیش از آخر هفته هل دادن آن بالا cume به ارتفاعات جدید.

با توجه به آمار کام اسکور از تراژدی و کمدی در مورد نابرابری های اجتماعی مدرن در کره جنوبی به ثمر رساند £1.4 میلیون ($1.81 میلیون) برای آخر هفته باز آن از جمله پیش نمایش در انگلستان و ایرلند که در آن Studiocanal است توزیع. این فیلم که شامل صحنه های خونین و خشونت رتبه 15 در انگلستان

آن را دریافت کرده است بررسی بیحوصلگی حرف زدن از انگلستان منتقدان را در جای دیگر. علامت Kermode در آبزرور گفت: “‘انگل’ واقعا نوع از تجربه قابل توجه است که باعث می شود, مدرن, فیلم حال چنین شادی است.” دنی لی در Finanical بار توصیف آن به عنوان “دیدنی حماسه و محکم زخم مجلسی قطعه chicly پیچیده, وحشیانه, به عنوان یک چکش.”

این عکس که در زیر یک خانواده grifters آنها به عنوان worm راه خود را به بالای کلاس خانواده کامل جهانی, ثبت جهانی نهم بالاترین آخر هفته باکس آفیس در $4.66 میلیون.

این طول می کشد در سراسر جهان آن ناخالص به 175 میلیون دلار فوق العاده رقم برای یک به طور مستقل تولید شده خارجی-زبان فیلم است. ایالات متحده خود را تئاتر cume از طریق نئون می ایستد در $35.4 میلیون در حالی که بین المللی آن مجموع است در $140 میلیون.

محبوب ترین ها در انواع

کل را پوشش می دهد عکس انتشار در 38 سرزمین پس از آن صعود خواهد کرد هنوز هم بالاتر به عنوان توزیع کنندگان بیشتر گزارش خود آمار و ارقام.

“انگل” دریافت اسکار در روز یکشنبه برای بهترین تصویر, کارگردانی, بین المللی فیلم و فیلمنامه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر